30. 6. 2011 Klub

V září na Spartě nabíráme nové zájemce o hokej!

Zároveň se startem nového školního roku se na Spartě rozběhne také nábor nových a mladých zájemců o hokej. Vedle pravidelných tréninků převážně od 13:00 hod. Vám díky naším zkušenostem také rádi poradíme jak rozvíjet vztah Vašich dětí ke sportu i mimo program HC Sparta Praha.

Neváhejte a umožněte Vašim dětem se stát novými sparťany. Nábor startuje v měsíci září, ale veškeré informace Vám rádi sdělíme na kontaktech níže už nyní.

nábor

Přiveďte svého syna či dceru k nám a ukažte mu jeden z nejrychlejších a nejpopulárnějších sportů na světě.

U nás na Spartě se mu dostane té nejvyšší a nejkvalitnější péče, jak na ledě, tak i mimo něj.

Pod dohledem profesionálních trenérů bude vyrůstat a kráčet po boku svých velkých hokejových vzorů.

• Z našich mládežnických týmů vyrostli hráči slavné NHL jako David Výborný, Jan Hlaváč, Jaroslav Hlinka nebo hráči české extraligy jako Tomáš Pöpperle či Jan Hanzlík.
  • Hráči juniorů našeho klubu pravidelně reprezentují Českou republiku na světových šampionátech
  • Hráči prvních tříd se pravidelně zúčastňují exhibic při extraligových zápasech, na které mají rodiče vstup zdarma.

AKCE ČTVRT ROK ZDARMA!

• Každý nově příchozí sparťánek má 3 měsíce zdarma
  • Akce se vztahuje na ročníky 2003 a mladší

Nově příchozím hráčům bude navíc na první dva roky Spartou ZDARMA kompletní hokejová výstroj od Sparty.

Co s sebou:

Nutné vybavení:
  • veškeré potřebné vybavení zapůjčíme

Oddíl vám pro Vaše dítě může zapůjčit brusle, rukavice a přilbu s mřížkou.

Kdo má možnost, tak s sebou též:

• hokejku, brusle, helma, rukavice, sportovní oblečení

Naši mládež vedou bývalí výborní hráči Sparty a zkušení trenéři. Vždy se navíc o Vaše děti budou starat minimálně 3 profesionální trenéři jako:

Richard Žemlička, Jiří Kročák, Pavel Geffert, Martin Holý, Milan Vrzal, David Štětina a další.

Těšíme se na sparťanskou budoucnost!

V případě zájmu o další informace můžete kontaktovat trenéra Davida Štětinu - 721 019 605, stetina.david(zavináč)seznam.cz

Připravujeme: Veřejné bruslení pro nejmenší

Nejste si ještě jisti, zda by se Váš syn chtěl věnovat hokeji? Právě proto připravujeme od měsíce září nový program. Během vybraných víkendových dní si na Spartě budou moci zabruslit během veřejného bruslení děti spolu i s rodiči.

Na Spartě se tak nebudete muset rovnou hlásit do hokejového náboru, ale s volbou počkat až po prvních krůčích na bruslích. Během veřejného bruslení navíc na Vaše děti bude dohlížet také profesionální krasobruslařka se základními radami o bruslení.

V případě, že se pohyb na ledě Vašemu synovi zalíbí, rádi Vás na místě rovnou seznámíme s termíny hokejových náborů.

NAŠE KREV JE SPARTA