17. 5. 2018 HC Sparta

VIDEO: Poběžte s námi Sparťanskou pětku!

This text will be replaced

VIDEO: Poběžte s námi Sparťanskou pětku!

Sparťanská pětka pro dobrou věc je název nového závodu, který organizuje hokejový klub Sparta Praha. Uskuteční se ve středu 27. června a zváni jsou všichni sparťané, kteří se budou moci na trati potkat i s hráči a členy realizačního týmu. Z každého zaplaceného startovného Sparta navíc podpoří tým sparťanských sledge hokejistů částkou 100 Kč! Podrobnosti včetně online přihlášky najdete na webu beh.hcsparta.cz.

Termín: středa 27. 6. 2018, start hlavního závodu v 18.00 hodin
Zázemí závodu, start a cíl: Tipsport arena, Za Elektrárnou 419/1, 170 00 Praha-Bubeneč
GPS souřadnice: 50°6’23.312’’N, 14°26’0.023’’E
Tratě: parkoviště Tipsport areny, areál Výstaviště, Stromovka – 100% asfalt

Do závodu Sparťanská pětka se můžete zaregistrovat ZDE.
Podrobné informace o závodu najdete na webu beh.hcsparta.cz.

Startovné pro hlavní závod do 17. 6. 2018 činí 250 Kč, od 18. 6. 2018 a na místě (v případě volné kapacity) 300 Kč. Částka 100 Kč z každého zaplaceného startovného putuje na účet sledge hokejového týmu HC Sparta Praha. Bez uhrazení startovného je přihláška neplatná!

Týmová soutěž:

Součástí závodu je zároveň závod pro pětičlenné týmy, a to mužské, ženské nebo smíšené (minimálně dvě ženy). Při registraci stačí zaškrtnout zájem o účast v týmové soutěži a vyplnit název týmu. Pro hodnocení týmů bude rozhodující součet časů pěti nejrychlejších závodníků, v týmu jich může být i více. Jednotliví účastníci týmové soutěže jsou zároveň hodnoceni v závodu jednotlivců.

Každý závodník přispěje na sparťanské sledge hokejisty

Sparta věnuje 100 Kč ze startovného každého dospělého účastníka běhu Sparťanská pětka týmu sparťanských sledge hokejistů, kteří jsou čerstvými bronzovými medailisty z české sledge hokejové ligy v sezoně 2017/2018. V historii získali také dva mistrovské tituly, a to souběžně s triumfy A-týmu v letech 2006 a 2007, dvě stříbra a nyní už také dva bronzy. Kapitán Sparty Zdeněk Krupička, gólman Michal Vápenka a také Jiří Raul jsou zároveň oporami české sledge hokejové reprezentace, která se účastní světových turnajů a paralympijských her. Sami sledge hokejisté se závodu také osobně zúčastní!