15. 9. 2011 Tomáš Kopecký

Válečníci Rebelové přijdou povzbudit své přátele

Na utkání s Libercem se objeví v hledišti fanoušci sparťanského hokeje, ti nejmenší zástupci hokejbalového klubu SK Spectrum Rebel Praha 8, hrající hokejbal v Pražských Čimicích.

„Chtěli bychom kluky s velkým S na prsou dohnat k vítězství nad silnými Bílými Tygry z Liberce a já doufám, že se to povede, že budeme všichni společně součástí toho pomyslného čtvrtého útočníka, který má za úkol vstřelit co nejvíce branek!“ prozradil trenér mladších žáků Tomáš Kopecký, který zároveň dodal, že velké díky patří zejména vedení HC Sparta Praha, které jeho nápad plně podpořilo.

„Pro naše děti je to určitě zpestření a já doufám, že se třeba ještě párkrát v TESLA aréně ukážeme. Chtěl bych opravdu moc poděkovat vedení HC Sparta Praha za jejich podporu sportu nejen na Praze 7, ale i v sousední městské části Praha 8, kde je také spousta Sparťanských fanoušků a že jich v řadách našich prcků také není málo!“.

Hokejbalový klub SK Spectrum Rebel Praha 8 zároveň nabízí klukům, kteří nemohou hrát lední hokej příležitost se zapojit do našeho hokejbalového týmu, který má ze všech sportů právě k lednímu hokeji nejblíže. Pokud byste tedy o hokejbale přemýšleli, pak navštivte náš web a společně s námi pojďte bojovat o vítězství v soutěžích žáků.

Na trénink stačí přijít s dobrou náladou a sportovně oblečen, vše ostatní zajistíme a to včetně hokejky a rukavic. Ještě jednou tedy děkujeme všem se Sparťanským srdcem a pevně doufáme, že naše přátelství se stane ukázkou toho, že sport je nejen soupeřivý, ale i přátelský a otevřený různým možnostem.

Za celý hokejbalový klub SK Spectrum Rebel Praha 8 Tomáš Kopecký – hlavní trenér mládeže www.hbcrebel.banda.cz