6. 12. 2017 HC Sparta

Vítěz turnaje na Xboxech vyzve hráče A-týmu!

Společně se společnostmi Xbox a Mall.cz si Sparta pro své permanenkáře připravila v rámci nedělního předzápasového programu rodinného utkání turnaj ve hře NHL 2018 na Xboxu. Vítěz turnaje získá nejvýkonnější konzoli na světě Xbox One X a navíc si po skončení utkání zahraje proti útočníkovi A-týmu Jiřímu Smejkalovi! Poražený finalista získá ovladače ke konzoli.

Kdy a kde: Turnaj se uskuteční v neděli 10. prosince od 12.00 do 14.00 hodin v Galerii Harfa v rámci doprovodného programu rodinného utkání.

Kdo může soutěžit: Turnaj je určen pro držitele placených permanentek na sezonu 2017/2018.

Jak se zúčastnit: Turnaj je vypsán pro 16 účastníků a čtyři náhradníky, registrační formulář najdete ZDE. Pro registraci do turnaje je nutné správně vyplnit všechny položky formuláře! Prosíme o to, aby se hlásili pouze ti, kteří se turnaje chtějí zúčastnit, kapacita je omezena pro prvních 20 přihlášených permanentkářů.

Propozice turnaje: Turnaj je vypsán pro 16 účastníků a hraje se vyřazovacím způsobem (čtyři čtvrtfinále, dvě semifinále, finále). Vítěz se po skončení utkání Sparta - Litvínov utká s útočníkem A-týmu Jiřím Smejkalem a získá konzoli Xbox One X. Poražený finalista získá ovladače ke konzoli.

VIDEO: Sestřih z domácí prohry s Litvínovem

VIDEO: Ohlasy se Švrčkem a koučem Nedvědem

Musíme se nad sebou zamyslet, říká Pech

SPA - LIT 3:6 - Sparta nestačila na Litvínov