26. 6. 2017 HC Sparta

Vstupenky na Slavii a Jižní Koreu v prodeji!

Chcete vidět jediné hokejové derby pražských "S" nebo souboj s jihokorejským národním týmem, který poprvé v historii postoupil do elitní skupiny MS? Již nyní si můžete na oba duely pořídit vstupenky! V rámci zápasové přípravy na sezonu 2017/2018 čekají sparťany tři domácí utkání, z nichž dvě odehrají v holešovické Tipsport areně. Nejprve zde budou v úvodu srpna hostit právě reprezentaci Jižní Korey v rámci Mountfield Cupu, poté na začátku září v pikantním Slavii. Vstupenky jsou v prodeji od pondělí 26. června, permanentkáři mají vstup na obě utkání v ceně sezonní karty.

Prodej vstupenek na obě přípravná utkání probíhá v síti Ticketportal, v Zákaznickém centru v O2 areně a na prodejních místech Ticketportalu. Pro hostující fanoušky jsou primárně určeny severní sektory 119, 201, 216, 501 a 520. Sparťanský kotel bude tradičně v sektorech 104 a 105.

VSTUPENKY NA ZÁPAS SPARTA - JIŽNÍ KOREA (2. 8. 2017 od 18.00 hodin)

VSTUPENKY NA ZÁPAS SPARTA - SLAVIA (5. 9. 2017 od 18.00 hodin)

CENÍK:
  • základní cena - 100 Kč
  • dítě do 145 cm - 20 Kč
  • majitelé permanentek na sezonu 2017/2018 - 0 Kč*

* Permanentkáři si na základě své permanentky musí vyzvednout vstupenku v Zákaznickém centru již od pondělí 26. června, nebo na pokladnách Tipsport areny před začátkem utkání.

Přípravné utkání v Poděbradech

Jedno ze tří domácích přípravných utkání odehrají sparťané v rámci podpory fanoušků z mimopražských regionů a spolupráce se společností Louda Auto, hlavním partnerem klubu, v Poděbradech. Jedná se o duel proti Mladé Boleslavi v úterý 29. srpna. Podrobnosti týkající se vstupenek na toto utkání přineseme v průběhu července.

Mít permanentku se vyplatí! Majitelé sezonních karet mají kromě dalších výhod vstup na domácí přípravná utkání zdarma.  Podrobnosti o aktuálních cenách permanentních vstupenek najdete ZDE.

Letní otevírací doba Zákaznického centra platná od května do srpna!

O2 ARENA - zákaznické centrum
Předprodej:HC SPARTA Praha - Zákaznické centrum
Otevírací doba:PO - ČT: 13:00 - 18:30 (volný prodej)
Telefon:+420 266 771 429