1. 12. 2008 Michal Krčmář

Vydražte si dres ze ”Sparťanské krve”

Speciální rudé dresy s logem "Sparťanské krve", v nichž hokejisté Sparty odehráli vítězné utkání s Libercem, nyní můžete mít i Vy! Exkluzivní jedinečná sada dresů jde do aukce, a tak si můžete vydražit i dres Vašeho oblíbence. Výtěžek z dražby poputuje na podporu dárcovství krve.

Všichni fanoušci, partneři klubu i hokejoví nadšenci a sběratelé, kteří chtějí přispět na záchranu lidských životů a k tomu získat originální a podle vlastního přání také hráčem podepsaný dres z limitované série „Sparťanská krev“ bez reklam, se mohou prostřednictvím webových stránek Sparty do aukce zapojit.

HC Sparta Praha tak spouští dražbu dresů, mezi kterými si ten svůj najdou všichni hokejoví příznivci. Velkou pozornost si zaslouží všechny dresy, protože se jedná skutečně o velmi unikátní sadu, která nese i označení jediného utkání jež hráči v dresech odehráli. Všechny originální zápasové dresy v této aukci jsou evidované v registračním systému HC Sparta Praha a jsou k nim přiloženy certifikáty pravosti.

Vyvolávací cena každého dresu je 2.000,- Kč, minimální příhoz je 50,- Kč. Dražba proběhne od pondělka 1. prosince 2008 0:01 do čtvrtka 18. prosince 2008 16:00. Výtěžek dražby bude slavnostně předán transfuznímu oddělení Fakultní Thomayerovy nemocnice s poliklinikou v Praze v pátek 26.prosince 2008 na domácím utkání HC Sparta Praha – HC Moeller Pardubice.

Vydražte si svůj vybraný dres!

FOTOGALERIE Z UTKÁNÍ HC Sparta Praha - Bílí Tygři Liberec