14. 2. 2015 HC Sparta

Vyhlášení soutěže o dres Holdu 2015

This text will be replaced

Vyhlášení soutěže o dres Holdu 2015

V průběhu slavnostního zápasu s Karlovými Vary jste se mohli účastnit soutěže o originální dres z akce "Sparta vzdává hold 2015" podepsaný celým A-týmem a další zajímavé ceny. Kromě vědomostních otázek rozmístěných po hale soutěž obsahovala i otázku speciální, ve které jste tipovali, kolik litrů tekutin připravených kustody spotřebují hráči HC Sparta Praha během zápasu proti Kometě Brno. A tady je správná odpověď: 41,6 litru!

Nejvíce správných odpovědí a nejbližší tip v tipovací otázce měli:

• 1. místo: Petr Šanta
  • 2. místo: Eduard Rychlý (otec)
  • 3. místo: David Rychlý (syn)

• 1. cena - Originální dres z edice "Sparta vzdává hold 2015" podepsaný celým týmem
  • 2. cena – tričko z kolekce Fanshopu "Sparta vzdává hold 2015" podepsané celým týmem
  • 3. cena – podepsaný originální puk ze zápasu HC Sparta Praha – HC Energie Karlovy Vary
  • 10x kalendář HC Sparta Praha 2015
  • 10x ročenka HC Sparta Praha 2014/2015

Pro všechny účastníky soutěže je navíc v Zákaznickém centru Tipsport areny připravena vstupenka zdarma na zápas 47. kola HC Sparta Praha - PSG Zlín, který se bude hrát v neděli 15. února.