This text will be replaced

RedsTV: Ohlasy s Vránou a Šináglem

Dlouho se sparťané i přes jasnou převahu přetahovali se soupeřem o body, nakonec si však vybojovanou výhrou nad Krakovem zajistili postup...

Piskáček: Drama, ale za postup jsme rádi

V prvním utkání na půdě Krakova Sparta průběh opanovala, domácí odveta se však proměnila v překvapivé drama. Domácí sice vedli již po minutě o dvě branky, soupeř však dokázal reagovat a dvakrát v zápase stáhl její dvougólový náskok....

SPA - CRA 5:4 - Sparta vybojovala postup

Krakov vstoupil do druhého utkání proti Spartě s vědomím, že soupeři je potřeba porážku oplatit stejnou mincí. Do Prahy tak vyrazil s početnou fanouškovskou družinou. Sparta však přesto svého bojovného soupeře vysoko přestřílela a po těsné...

Junioři ve čtvrtfinále prohráli s Astanou

Šestý den Světového poháru juniorů nebyl pro sparťanskou juniorku příliš šťastný. Svěřenci Pavla Gefferta totiž nezvládli čtvrtfinálové klání se Sněžnými Levharty z Astany, se kterými nakonec prohráli 2:5. Jediný český zástupce na...

Ohlasy s Vránou a Šináglem

Obránce Piskáček po výhře nad Krakovem

Výhra nad Krakovem znamená postup

Junioři ve čtvrtfinále prohráli s Astanou

Klub Legend HCS Sparta vzdává hold Sparťanská krev Srdce na dlani Nadační fond HC Sparta

Další články

Sparta hostí Comarch, vybojuje si výhru?

(25.8.) Základní část Champions Hockey League je v plném proudu a na hráče pražské...

Trenér David Kočí: Práce u áčka je lákavá

(24.8.) Zahrál si v zámořské NHL, kde si zajistil respekt řadou vyhraných pěstních...

Junioři zdolali švédské Malmö po nájezdech

(23.8.) Bilance sparťanského výběru do dvaceti let na Světovém poháru juniorů do...

HC Sparta vás opět zve na bruslení zdarma

(22.8.) HC Sparta Praha vás zve na bruslení zdarma, které pořádá v rámci projektu...

CHL: Sestřih domácího duelu s Färjestadem

(22.8.) Ve druhém utkání základní skupiny Champions Hockey League přivítali sparťané...

Dorostenci přehráli Salzburg a slaví bronz!

(22.8.) Sparťanská "šestnáctka" vyzrála s rozdílem čtyř branek na rakouský Salzburg a...

• Vstupenky na derby

st 17.8. - Hokejová Slavia spustila předprodej na jediné letošní derby. Informace k prodeji zde.

• Zavřené ZC

út 2.8. - Ve středu 3. srpna je z důvodu konání zápasu v Tipsport areně zavřeno Zákaznické centrum v O2 areně.

• Rozpis zápasů

st 11.5. - Pro časté dotazy ohledně rozpisu CHL a extraligy - fanoušky budeme informovat ihned, jakmile bude kalendář utkání jistý a potvrzený. V těchto dnech sportovní oddělení klubu pracuje na definitivním usazení jednotlivých zápasů tak, aby mohl být rozpis zveřejněn co nejdříve.

• Pozor na začátek

út 29.3. - Oba úvodní semifinálové zápasy Sparty proti HC Škoda Plzeň v rámci ČP play off Tipsport extraligy slibují parádní návštěvu v ochozech O2 Areny, která téměř s jistotou přesáhne deset tisíc fanoušků. Tradičně tak upozorňujeme všechny návštěvníky, že mají možnost využít i vchody označené na mapce jako "JIH". Aréna se otevírá již 90 minut před úvodním buly, tzn. v úterý v 16.20 hodin, ve středu v 16.50 hodin.

• Praha na bruslích

čt 24.3. - Z důvodu konání čínského campu v Tipsport areně se ve středu 30. března přesouvá bruslení seniorů v rámci projektu Praha na bruslích na malou halu v čase od 11:00 do 13:00. Děkujeme za pochopení.

• Posílení bezp.opatření

út 22.3. - S ohledem na útoky v Bruselu pražská O2 arena společně s Policií ČR a s orgány státní správy znovu posiluje bezpečnostní opatření při vstupu do arény, uvnitř arény a v jejím bezprostředním okolí. Platí tak stejný režim jako již loni v listopadu po událostech v Paříži. Více zde.

• 5. čtvrtfinále táhne

út 22.3. - 5. zápas čtvrtfinále ČP play-off Tipsport extraligy mezi Spartou a Zlínem táhne fanoušky. Do prodeje byly puštěny další sektory ve 4. patře O2 areny, konkrétně 424, 404, 411 a 417.

• 5. čtvrtfinále v TV

út 22.3. - 5. zápas čtvrtfinále ČP play-off Tipsport extraligy mezi Spartou a Zlínem si vybral k přímému přenosu program ČT4 SPORT.

• Rezervace vstupenek

pá 18.3. - Koupi vstupenek při rezervaci míst online na webu ticketportal.cz je nutné dokončit v den uskutečnění rezervace! V praxi to tedy znamená, že zarezervuje-li si kupující místo na internetu, platnost jeho rezervace nebude trvat dva dny, na což byl do této doby zvyklý, nýbrž je nutné, aby koupi vstupenky dokončil ve stejný den, kdy rezervaci udělal, a to do 23.59 hodin.

• Hala 90 minut před

st 16.3. - Na první i druhé čtvrtfinále proti Zlínu se O2 arena otevírá 90 minut před utkáním.

Jaké místo obsadí Sparta v základní skupině CHL?

Fanshop
Sparťanský facebook