This text will be replaced

Letní hokejová škola v Litoměřicích 2016

V Litoměřicích se v tomto týdnu uskutečnil už 10. ročník Letní hokejové školy. Mladí hokejisté se pod dohledem zkušených trenérů Sparty a...

Vrána: Vybavila se mi atmosféra ze Lva

Útočník PETR VRÁNA se po šesti letech strávených v cizině vrací do české Tisport extraligy a ve Spartě ho čeká těžká šichta. Pražané mají po letošním druhém místě nasazenou laťku velmi vysoko a samotný útočník přiznává, že pociťuje...

Informace k prodeji klouzavých permic a zlevněných vstupenek na duely CHL

Také v aktuální sezoně si můžete pořídit balíček zlevněných vstupenek na oba zápasy základní skupiny Champions Hockey League, na které můžete uplatit také tradiční "klouzavou permanentku". Prodej výhodného balíčku, jednotlivých vstupenek...

This text will be replaced

Video z prvního tréninku Sparty na ledě

Kompletní kádr Sparty se v pondělí 18. července sešel po dvou týdnech volna a o dva dny později už absolvoval první oficiální trénink na...

Video z 10. ročníku Letní hokejové školy

Letní posila po prvním tréninku na ledě

Informace k prodeji balíčků a permanentek

Video z prvního tréninku na ledě

PROMO
Champions Hockey League
Aktuální zápasy
přát.
st 3.8., 17:00
SPA-SBA
přát.
so 6.8., 14:30
ING-SPA

Odehrané zápasy

V této sezóně prozatím nebyl odehrán žádný zápas

VIP HOSPITALITY
Klub Legend HCS Sparta vzdává hold Sparťanská krev Srdce na dlani Nadační fond HC Sparta

Další články

Sparta pokračuje v přípravě, už je na ledě

(20.7.) V pondělí 18. července se po dvou týdnech opět sešel kompletní sparťanský kádr,...

Sparta má nové brankáře na střídavý start

(19.7.) Složení sparťanského brankoviště doznává drobných změn. Sedmnáctiletý gólman...

Sparťanští mladíci se dočkali dalšího uznání

(19.7.) Další pomyslnou třešničku na dortu přidali mladí sparťané za uplynulou sezonou....

Přichází řízný obránce Richard Nedomlel

(18.7.) Sparťanská sestava se rozrůstá o další jméno. Novou tváří v kádru stříbrných...

Josef Horešovský slaví 70. narozeniny!

(18.7.) 18. červenec je významný pro JOSEFA HOREŠOVSKÉHO, bývalého obránce Sparty a...

V Litoměřicích odstartoval 10. ročník LHŠ!

(16.7.) Na zimním stadionu v Litoměřicích začal už desátý ročník Letní hokejové školy....

• Rozpis zápasů

st 11.5. - Pro časté dotazy ohledně rozpisu CHL a extraligy - fanoušky budeme informovat ihned, jakmile bude kalendář utkání jistý a potvrzený. V těchto dnech sportovní oddělení klubu pracuje na definitivním usazení jednotlivých zápasů tak, aby mohl být rozpis zveřejněn co nejdříve.

• Pozor na začátek

út 29.3. - Oba úvodní semifinálové zápasy Sparty proti HC Škoda Plzeň v rámci ČP play off Tipsport extraligy slibují parádní návštěvu v ochozech O2 Areny, která téměř s jistotou přesáhne deset tisíc fanoušků. Tradičně tak upozorňujeme všechny návštěvníky, že mají možnost využít i vchody označené na mapce jako "JIH". Aréna se otevírá již 90 minut před úvodním buly, tzn. v úterý v 16.20 hodin, ve středu v 16.50 hodin.

• Praha na bruslích

čt 24.3. - Z důvodu konání čínského campu v Tipsport areně se ve středu 30. března přesouvá bruslení seniorů v rámci projektu Praha na bruslích na malou halu v čase od 11:00 do 13:00. Děkujeme za pochopení.

• Posílení bezp.opatření

út 22.3. - S ohledem na útoky v Bruselu pražská O2 arena společně s Policií ČR a s orgány státní správy znovu posiluje bezpečnostní opatření při vstupu do arény, uvnitř arény a v jejím bezprostředním okolí. Platí tak stejný režim jako již loni v listopadu po událostech v Paříži. Více zde.

• 5. čtvrtfinále táhne

út 22.3. - 5. zápas čtvrtfinále ČP play-off Tipsport extraligy mezi Spartou a Zlínem táhne fanoušky. Do prodeje byly puštěny další sektory ve 4. patře O2 areny, konkrétně 424, 404, 411 a 417.

• 5. čtvrtfinále v TV

út 22.3. - 5. zápas čtvrtfinále ČP play-off Tipsport extraligy mezi Spartou a Zlínem si vybral k přímému přenosu program ČT4 SPORT.

• Rezervace vstupenek

pá 18.3. - Koupi vstupenek při rezervaci míst online na webu ticketportal.cz je nutné dokončit v den uskutečnění rezervace! V praxi to tedy znamená, že zarezervuje-li si kupující místo na internetu, platnost jeho rezervace nebude trvat dva dny, na což byl do této doby zvyklý, nýbrž je nutné, aby koupi vstupenky dokončil ve stejný den, kdy rezervaci udělal, a to do 23.59 hodin.

• Hala 90 minut před

st 16.3. - Na první i druhé čtvrtfinále proti Zlínu se O2 arena otevírá 90 minut před utkáním.

• Kotel Sparta

pá 26.2. - Slevová karta "Kotel Sparta" je pro veřejnost vyprodána. Aktuálně ji mohou zakoupit pouze "Fanklubáci".

• Na Pardubice 4. patro

pá 26.2. - Na zápas s HC Dynamo Pardubice (28. 2. od 15.00 hod.) byly uvolněny další sektory ve 4. patře O2 areny. Konkrétně jde o 412, 413, 414, 415 a 416. Vzhledem k očekávané návštěvnosti doporučujeme přijít s časovým předstihem.

Jaké místo obsadí Sparta v základní skupině CHL?

Fanshop
Sparťanský facebook