This text will be replaced

Osmý patron sezony je Jan Gusta Havel

Patronem extraligového ročníku 2016/2017 je legendární sparťanský útočník, člen Klubu legend a nynější vedoucí mužstva juniorského týmu JAN...

Pech: Chybami dáváme soupeřům šance

Sparta dokázala bodovat už v pátém z dosavadních šesti zápasů, když na ledě rozjetého Chomutova získala bod. Po divokých třinácti minutách, v nichž padlo pět branek, se zápas brankově uklidnil a i díky trefě LUKÁŠE PECHA dospěl do...

CHM - SPA 4:3p - Sparta vzala Pirátům bod

Sparta bez svého trenéra Jiřího Kalouse, který se vrací ze Světového poháru v Kanadě, bodovala i v pátém z dosavadních šesti zápasů. V Chomutově ovšem vybojovala pouze bod, když prohrála 3:4 po prodloužení. Po divokém úvodu, kdy padlo...

Mládežnické týmy čekají další bitvy o body

Uplynulý víkend byl pro mládežnické týmy Sparty úspěšný, když vyhrály tři ze čtyř zápasů. Body budou chtít sbírat i nyní, i když většinu zápasů odehrají na ledě soupeře. Jediný domácí zápas odehrají v pátek junioři, kteří přivítají...

Osmý patron sezony je Jan Gusta Havel

Lukáš Pech hodnotí duel v Chomutově

Série Pirátů pokračuje, Sparta u nich padla

O víkendu čekají mládež další zápasy

Klub Legend HCS Sparta vzdává hold Sparťanská krev Srdce na dlani Nadační fond HC Sparta

Další články

SPA - LIB 5:4p - Junioři famózním obratem zkrotili Tygry

(23.9.) V pátečním utkání DHL Extraligy juniorů hostila Sparta liberecké Bílé Tygry. Z...

KLA - SPA 4:5 - Dorostenci vezou z Kladna tři body!

(23.9.) V aktuálním ročníku NOEN Extraligy staršího dorostu sparťané tentokrát...

Sparta míří na led suverénního Chomutova

(21.9.) Se čtrnácti body okupuje společně s Třincem první příčky tabulky i Chomutov,...

Sparťanský DJ: Musím hráče udržet v tempu

(21.9.) Mezi fanoušky je takřka neviditelný, ale bez něj by to jen těžko šlo. Ta...

Již tuto neděli další akce pro malé sparťany

(20.9.) Dny otevřených dveří pro malé sparťany jsou opět tady! Sparta si na neděle 25....

Úspěšný víkend pro sparťanskou mládež

(19.9.) Uplynulý víkend byl pro mládež pražské Sparty úspěšný. Ze čtyř odehraných...

• Ihnačák s trestem

ne 11.9. - Útočník Brian Ihnačák bude Spartě chybět v utkáních s Pardubicemi a Libercem. Disciplinární komise soutěže ho totiž potrestala zastavením činnosti na dvě utkání za zákrok na Lukáše Kucseru v prvním kole ve Vítkovicích.

• Praha na bruslích

čt 8.9. - Sobotní termín (10. září 2016) musel být kvůli utkání mladšího dorostu zkrácen. Nový termín: 11.45 - 13.15 hodin.

• Omluva

čt 8.9. - Omlouváme se za výpadek webu ve čtvrtek 8.9. v ranních hodinách, důvodem byla hardwarová porucha na serveru, mimo pole působnosti správce tohoto webu.

• Praha na bruslích

pá 2.9. - Sobotní termín tj. 3. září 2016 od 9.45 do 11.15 hodin v rámci akce Praha na bruslích je zrušen. Děkujeme za pochopení.

• Vstupenky na derby

st 17.8. - Hokejová Slavia spustila předprodej na jediné letošní derby. Informace k prodeji zde.

• Zavřené ZC

út 2.8. - Ve středu 3. srpna je z důvodu konání zápasu v Tipsport areně zavřeno Zákaznické centrum v O2 areně.

• Rozpis zápasů

st 11.5. - Pro časté dotazy ohledně rozpisu CHL a extraligy - fanoušky budeme informovat ihned, jakmile bude kalendář utkání jistý a potvrzený. V těchto dnech sportovní oddělení klubu pracuje na definitivním usazení jednotlivých zápasů tak, aby mohl být rozpis zveřejněn co nejdříve.

• Pozor na začátek

út 29.3. - Oba úvodní semifinálové zápasy Sparty proti HC Škoda Plzeň v rámci ČP play off Tipsport extraligy slibují parádní návštěvu v ochozech O2 Areny, která téměř s jistotou přesáhne deset tisíc fanoušků. Tradičně tak upozorňujeme všechny návštěvníky, že mají možnost využít i vchody označené na mapce jako "JIH". Aréna se otevírá již 90 minut před úvodním buly, tzn. v úterý v 16.20 hodin, ve středu v 16.50 hodin.

• Praha na bruslích

čt 24.3. - Z důvodu konání čínského campu v Tipsport areně se ve středu 30. března přesouvá bruslení seniorů v rámci projektu Praha na bruslích na malou halu v čase od 11:00 do 13:00. Děkujeme za pochopení.

• Posílení bezp.opatření

út 22.3. - S ohledem na útoky v Bruselu pražská O2 arena společně s Policií ČR a s orgány státní správy znovu posiluje bezpečnostní opatření při vstupu do arény, uvnitř arény a v jejím bezprostředním okolí. Platí tak stejný režim jako již loni v listopadu po událostech v Paříži. Více zde.

V prvním kole play off CHL narazí Sparta na Kärpät. Jak si proti němu povede?

Fanshop
Sparťanský facebook