Comarch Krakov - kometa polského hokeje

Třetí ročník hokejové Ligy mistrů se blíží mílovými kroky a my přinášíme první představení soupeře Sparty v základní skupině. Polský Comarch Krakov, vítěz uplynulého ročníku nejvyšší polské soutěže. V prvním díle jsme detailně rozebrali...

Sparta zahájí sezonu venkovním tripem

Nový ročník Tipsport extraligy se oficiálně rozjede v pátek 9. září a Sparta ho zahájí na ledě Vítkovic. Původní rozpis zápasů doznal několika změn a jeho finální podoba určila svěřencům Jiřího Kalouse převážně venkovní start nové sezony....

This text will be replaced

Sparťané rozdávali prvňákům vysvědčení

Všichni školáci i studenti měli velký den, protože si ze školy odnesli vysvědčení. Už tradičně u toho nechyběli ani hokejisté Sparty. JAN...

Dva sparťané jedou na reprezentační kemp

Bývalý trenér Sparty Josef Jandač už se ujal kormidla u české reprezentace a jeho druhou nominací byl výběr hráčů na letní kemp mladých adeptů pro reprezentaci. Ten proběhne 27. až 29. července v Rokycanech a neobejde se bez účasti...

Představení soupeře v CHL: Comarch Krakov

Rozlosování nového ročníku Tipsport extraligy

Sparťané rozdávali dětem vysvědčení

Nominace českého týmu na letní kemp

PROMO
Champions Hockey League
Aktuální zápasy
přát.
st 3.8., 17:00
SPA-SBA
přát.
so 6.8., 14:30
ING-SPA

Odehrané zápasy

V této sezóně prozatím nebyl odehrán žádný zápas

VIP HOSPITALITY
Klub Legend HCS Sparta vzdává hold Sparťanská krev Srdce na dlani Nadační fond HC Sparta

Další články

Ukažte vysvědčení a dostanete malý dárek!

(29.6.) Zatímco hokejisté mají konec sezony za sebou a už se připravují na tu...

Útočník Albert Michnáč uspěl na draftu CHL

(28.6.) V draftu NHL se žádný sparťan neobjevil, ale vstupním draftem CHL prošel...

Veber: Nad nabídkou Sparty nešlo váhat!

(25.6.) Kromě hlavního trenéra Jiřího Kalouse doplní realizační tým také bývalý...

Robert Sabolič odchází do Vladivostoku

(23.6.) Útočník Robert Sabolič opouští sparťanskou kabinu. Slovinský forvard odchází do...

Brankářské tréninky ve Svaté Kateřině

(23.6.) Sparťanští hokejisté se tento týden připravují v rámci letního soustředění v...

Petr Bříza byl zvolen viceprezidentem pro mezinárodní vztahy a legislativu

(22.6.) Výkonný výbor ČSLH zvolil na svém prvním jednání viceprezidentem pro...

• Rozpis zápasů

st 11.5. - Pro časté dotazy ohledně rozpisu CHL a extraligy - fanoušky budeme informovat ihned, jakmile bude kalendář utkání jistý a potvrzený. V těchto dnech sportovní oddělení klubu pracuje na definitivním usazení jednotlivých zápasů tak, aby mohl být rozpis zveřejněn co nejdříve.

• Pozor na začátek

út 29.3. - Oba úvodní semifinálové zápasy Sparty proti HC Škoda Plzeň v rámci ČP play off Tipsport extraligy slibují parádní návštěvu v ochozech O2 Areny, která téměř s jistotou přesáhne deset tisíc fanoušků. Tradičně tak upozorňujeme všechny návštěvníky, že mají možnost využít i vchody označené na mapce jako "JIH". Aréna se otevírá již 90 minut před úvodním buly, tzn. v úterý v 16.20 hodin, ve středu v 16.50 hodin.

• Praha na bruslích

čt 24.3. - Z důvodu konání čínského campu v Tipsport areně se ve středu 30. března přesouvá bruslení seniorů v rámci projektu Praha na bruslích na malou halu v čase od 11:00 do 13:00. Děkujeme za pochopení.

• Posílení bezp.opatření

út 22.3. - S ohledem na útoky v Bruselu pražská O2 arena společně s Policií ČR a s orgány státní správy znovu posiluje bezpečnostní opatření při vstupu do arény, uvnitř arény a v jejím bezprostředním okolí. Platí tak stejný režim jako již loni v listopadu po událostech v Paříži. Více zde.

• 5. čtvrtfinále táhne

út 22.3. - 5. zápas čtvrtfinále ČP play-off Tipsport extraligy mezi Spartou a Zlínem táhne fanoušky. Do prodeje byly puštěny další sektory ve 4. patře O2 areny, konkrétně 424, 404, 411 a 417.

• 5. čtvrtfinále v TV

út 22.3. - 5. zápas čtvrtfinále ČP play-off Tipsport extraligy mezi Spartou a Zlínem si vybral k přímému přenosu program ČT4 SPORT.

• Rezervace vstupenek

pá 18.3. - Koupi vstupenek při rezervaci míst online na webu ticketportal.cz je nutné dokončit v den uskutečnění rezervace! V praxi to tedy znamená, že zarezervuje-li si kupující místo na internetu, platnost jeho rezervace nebude trvat dva dny, na což byl do této doby zvyklý, nýbrž je nutné, aby koupi vstupenky dokončil ve stejný den, kdy rezervaci udělal, a to do 23.59 hodin.

• Hala 90 minut před

st 16.3. - Na první i druhé čtvrtfinále proti Zlínu se O2 arena otevírá 90 minut před utkáním.

• Kotel Sparta

pá 26.2. - Slevová karta "Kotel Sparta" je pro veřejnost vyprodána. Aktuálně ji mohou zakoupit pouze "Fanklubáci".

• Na Pardubice 4. patro

pá 26.2. - Na zápas s HC Dynamo Pardubice (28. 2. od 15.00 hod.) byly uvolněny další sektory ve 4. patře O2 areny. Konkrétně jde o 412, 413, 414, 415 a 416. Vzhledem k očekávané návštěvnosti doporučujeme přijít s časovým předstihem.

Anketa
Sparta dosáhla ziskem stříbrných medailí na nejlepší výsledek za posledních devět let. Jak jste s uplynulou sezonou spokojeni?

Fanshop
Sparťanský facebook