Nejlevnější permanentky jen do 31. května!

Sparťanští fanoušci, kteří se chystají pořídit permanentku na ročník 2016/2017 by měli zpozornět. Permanentky za nejvýhodnější ceny si totiž lze pořídit jen do konce května! Opět je možno si vybrat z varianty sezonní karty s play off, či...

Na Spartě vytvoříme silný tým, věří Gernát

Třetí letní posilou Sparty se stal slovenský obránce MARTIN GERNÁT. Třiadvacetiletý zadák strávil posledních pět sezon v zámoří, kde pomohl Edmontonu Oil Kings k triumfu ve WHL. Do vysněné NHL ovšem nenakoukl, a tak zvolil návrat do...

V úterý je autogramiáda sparťanů na Harfě