Ihnačák: Museli jsme už konečně vyhrát

V uplynulém ročníku Tipsport extraligy hrál v barvách královéhradeckého Mountfieldu, nyní se postavil v dresu Sparty proti svému bývalému týmu. BRIAN IHNAČÁK v duelu sedmého kola přispěl do statistik dvěma přesnými zásahy, nejprve v...

MHK – SPA 2:3 – Výhru zařídil Ihnačák

Již s Jiřím Kalousem na střídačce vyjeli sparťané do Hradce Králové k sedmému kolu Tipsport extraligy. Po sérii tří porážek v řadě se jim tentokrát podařilo vybojovat tři body. Vedení o tři branky sice soupeř dokázal zkrátit na rozdíl...

This text will be replaced

Den otevřených dveří pro malé sparťany

V neděli 25. září proběhl první ze dvou podzimních Dnů otevřených dveří pro malé sparťany. Mladí hokejoví nadšenci si mohli vyzkoušet...

Junioři mají jednu výhru, dařilo se i dorostu

Pět zápasů čekalo o víkendu na mládežnické týmy Sparty. Z patnácti možných bodů získali sparťané jedenáct. Junioři a starší dorostenci odehráli po dvou zápasech. Méně šťastní byli junioři. V pátečním zápase přivítali doma Liberec, který si...

Brian Ihnačák hodnotí zápas v Hradci

Sparta veze z východu Čech vítězství

Den otevřených dveří pro malé sparťany

Výsledky zápasů sparťanské mládeže

Klub Legend HCS Sparta vzdává hold Sparťanská krev Srdce na dlani Nadační fond HC Sparta

Další články

Trenér Kalous se vrací, Spartu čeká Hradec!

(26.9.) V probíhajícím ročníku nejvyšší tuzemské soutěže se tyto dva týmy střetnou...

KLA – SPA 2:8 – Mladší dorostenci se vyřádili na Kladně

(25.9.) Mladší dorost Sparty v neděli zavítal na led kladenských Rytířů. Utkání bylo ze...

LET - SPA 4:5 - Starší dorost vítězí potřetí v řadě

(24.9.) Po páteční výhře na kladenském ledě odehráli dorostenci Sparty v rámci osmého...

CEB - SPA 3:0 - Junioři se vrátili z jihu Čech bez bodů

(24.9.) Bez gólu se hokej hrát nedá, o čemž se v sobotu přesvědčili i sparťanští...

Pech: Chybami dáváme soupeřům šance

(23.9.) Sparta dokázala bodovat už v pátém z dosavadních šesti zápasů, když na ledě...

SPA - LIB 5:4p - Junioři famózním obratem zkrotili Tygry

(23.9.) V pátečním utkání DHL Extraligy juniorů hostila Sparta liberecké Bílé Tygry. Z...

• Zavřené ZC

po 26.9. - Ve středu 28. září bude zavřené Zákaznické centrum v O2 areně.

• Ihnačák s trestem

ne 11.9. - Útočník Brian Ihnačák bude Spartě chybět v utkáních s Pardubicemi a Libercem. Disciplinární komise soutěže ho totiž potrestala zastavením činnosti na dvě utkání za zákrok na Lukáše Kucseru v prvním kole ve Vítkovicích.

• Praha na bruslích

čt 8.9. - Sobotní termín (10. září 2016) musel být kvůli utkání mladšího dorostu zkrácen. Nový termín: 11.45 - 13.15 hodin.

• Omluva

čt 8.9. - Omlouváme se za výpadek webu ve čtvrtek 8.9. v ranních hodinách, důvodem byla hardwarová porucha na serveru, mimo pole působnosti správce tohoto webu.

• Praha na bruslích

pá 2.9. - Sobotní termín tj. 3. září 2016 od 9.45 do 11.15 hodin v rámci akce Praha na bruslích je zrušen. Děkujeme za pochopení.

• Vstupenky na derby

st 17.8. - Hokejová Slavia spustila předprodej na jediné letošní derby. Informace k prodeji zde.

• Zavřené ZC

út 2.8. - Ve středu 3. srpna je z důvodu konání zápasu v Tipsport areně zavřeno Zákaznické centrum v O2 areně.

• Rozpis zápasů

st 11.5. - Pro časté dotazy ohledně rozpisu CHL a extraligy - fanoušky budeme informovat ihned, jakmile bude kalendář utkání jistý a potvrzený. V těchto dnech sportovní oddělení klubu pracuje na definitivním usazení jednotlivých zápasů tak, aby mohl být rozpis zveřejněn co nejdříve.

• Pozor na začátek

út 29.3. - Oba úvodní semifinálové zápasy Sparty proti HC Škoda Plzeň v rámci ČP play off Tipsport extraligy slibují parádní návštěvu v ochozech O2 Areny, která téměř s jistotou přesáhne deset tisíc fanoušků. Tradičně tak upozorňujeme všechny návštěvníky, že mají možnost využít i vchody označené na mapce jako "JIH". Aréna se otevírá již 90 minut před úvodním buly, tzn. v úterý v 16.20 hodin, ve středu v 16.50 hodin.

• Praha na bruslích

čt 24.3. - Z důvodu konání čínského campu v Tipsport areně se ve středu 30. března přesouvá bruslení seniorů v rámci projektu Praha na bruslích na malou halu v čase od 11:00 do 13:00. Děkujeme za pochopení.

V prvním kole play off CHL narazí Sparta na Kärpät. Jak si proti němu povede?

Fanshop
Sparťanský facebook