Trenér David Kočí: Práce u áčka je lákavá

Zahrál si v zámořské NHL, kde si zajistil respekt řadou vyhraných pěstních soubojů. I kvůli důrazné hře si DAVID KOČÍ získal také sparťanské fanoušky, kterým se však po konci aktivní kariéry tiše vytratil z dohledu. Z klubu svého srdce...

Junioři zdolali švédské Malmö po nájezdech

Bilance sparťanského výběru do dvaceti let na Světovém poháru juniorů do dnešního dne sestávala z výhry proti Rize a prohry uštědřené Nižněkamskem. Po závěrečných duelech základních skupin jsou na tom svěřenci Pavla Gefferta lépe, protože...

HC Sparta vás opět zve na bruslení zdarma

HC Sparta Praha vás zve na bruslení zdarma, které pořádá v rámci projektu "Praha na bruslích". Akce probíhá pod záštitou magistrátu HMP v rámci programu "Evropské hlavní město sportu" a první dvě části projektu se uskutečnily už v březnu a...

Dorostenci přehráli Salzburg a slaví bronz!

Sparťanská "šestnáctka" vyzrála s rozdílem čtyř branek na rakouský Salzburg a na domácím turnaji "O pohár Jana Gusty Havla" obsadila třetí místo. Klukům z mladšího dorostu se tedy podařilo obhájit bronz z loňského roku a nemají se vůbec za...

Rozhovor s trenérem Davidem Kočím

Na závěr skupiny vítězství nad Švédy

Sparta pořádá další bruslení zdarma

Turnaj O pohár Jana Gusty Havla

Klub Legend HCS Sparta vzdává hold Sparťanská krev Srdce na dlani Nadační fond HC Sparta

Další články

CHL: Sestřih domácího duelu s Färjestadem

(22.8.) Ve druhém utkání základní skupiny Champions Hockey League přivítali sparťané...

Junioři padli s domácím Nižněkamskem

(21.8.) Po oslavách přichází vystřízlivění a jedno takové pocítila i sparťanská...

Rozhodly neproměněné šance, ví Kalina

(21.8.) Napínavý souboj s hořkým koncem pro Spartu přineslo druhé utkání Champions...

SPA - FAR 1:2 - Domácí premiéra nevyšla

(21.8.) Poprvé v aktuálním ročníku se sparťanští hokejisté ukázali na domácím ledě v O2...

RedsTV: Ohlasy s Netíkem a Gulašem

(21.8.) Hokejisté Sparty nenavázali na vysoké vítězství z ledu Comarchu Cracovia a v...

Mladé sparťany čeká souboj o bronz!

(20.8.) Po vítězství nad Slovanem Bratislava, který bude bojovat o předposlední místo,...

• Vstupenky na derby

st 17.8. - Hokejová Slavia spustila předprodej na jediné letošní derby. Informace k prodeji zde.

• Zavřené ZC

út 2.8. - Ve středu 3. srpna je z důvodu konání zápasu v Tipsport areně zavřeno Zákaznické centrum v O2 areně.

• Rozpis zápasů

st 11.5. - Pro časté dotazy ohledně rozpisu CHL a extraligy - fanoušky budeme informovat ihned, jakmile bude kalendář utkání jistý a potvrzený. V těchto dnech sportovní oddělení klubu pracuje na definitivním usazení jednotlivých zápasů tak, aby mohl být rozpis zveřejněn co nejdříve.

• Pozor na začátek

út 29.3. - Oba úvodní semifinálové zápasy Sparty proti HC Škoda Plzeň v rámci ČP play off Tipsport extraligy slibují parádní návštěvu v ochozech O2 Areny, která téměř s jistotou přesáhne deset tisíc fanoušků. Tradičně tak upozorňujeme všechny návštěvníky, že mají možnost využít i vchody označené na mapce jako "JIH". Aréna se otevírá již 90 minut před úvodním buly, tzn. v úterý v 16.20 hodin, ve středu v 16.50 hodin.

• Praha na bruslích

čt 24.3. - Z důvodu konání čínského campu v Tipsport areně se ve středu 30. března přesouvá bruslení seniorů v rámci projektu Praha na bruslích na malou halu v čase od 11:00 do 13:00. Děkujeme za pochopení.

• Posílení bezp.opatření

út 22.3. - S ohledem na útoky v Bruselu pražská O2 arena společně s Policií ČR a s orgány státní správy znovu posiluje bezpečnostní opatření při vstupu do arény, uvnitř arény a v jejím bezprostředním okolí. Platí tak stejný režim jako již loni v listopadu po událostech v Paříži. Více zde.

• 5. čtvrtfinále táhne

út 22.3. - 5. zápas čtvrtfinále ČP play-off Tipsport extraligy mezi Spartou a Zlínem táhne fanoušky. Do prodeje byly puštěny další sektory ve 4. patře O2 areny, konkrétně 424, 404, 411 a 417.

• 5. čtvrtfinále v TV

út 22.3. - 5. zápas čtvrtfinále ČP play-off Tipsport extraligy mezi Spartou a Zlínem si vybral k přímému přenosu program ČT4 SPORT.

• Rezervace vstupenek

pá 18.3. - Koupi vstupenek při rezervaci míst online na webu ticketportal.cz je nutné dokončit v den uskutečnění rezervace! V praxi to tedy znamená, že zarezervuje-li si kupující místo na internetu, platnost jeho rezervace nebude trvat dva dny, na což byl do této doby zvyklý, nýbrž je nutné, aby koupi vstupenky dokončil ve stejný den, kdy rezervaci udělal, a to do 23.59 hodin.

• Hala 90 minut před

st 16.3. - Na první i druhé čtvrtfinále proti Zlínu se O2 arena otevírá 90 minut před utkáním.

Jaké místo obsadí Sparta v základní skupině CHL?

Fanshop
Sparťanský facebook