Rozcestník mládeže

Vybrat sezónu
Junioři:  tým | zápasy | stats | tabulka St. dorost:  tým | zápasy | stats | tabulka
Ml. dorost:  tým | zápasy | stats | tabulka Ml. dorost B:  V této sezóně není.

Placení příspěvků:

Na účet 5986008/2700; variabilní symbol: rodné číslo hráče.

Sparta pořádá brankářský kemp v Poděbradech

sobota 17. 2. 2018 | HC Sparta

Klub HC Sparta Praha Vás srdečně zve na 1. ročník víkendového brankářského kempu, který se bude konat 11. a 12. srpna na zimním stadionu v Poděbradech. Kemp je určen pro všechny brankáře, kteří mají zájem se zlepšit a vyzkoušet si sparťanský brankářský trénink pod vedením profesionálních trenérů brankářů. Zobrazit celý text

SPA - LIB 3:1 - Mladší dorost otočil s Libercem

sobota 10. 2. 2018 | Vojtěch Martinek

Do sobotního zápasu proti Liberci nastoupil sparťanský mladší dorost pouze se třinácti hráči, ale i přes to se mu nakonec podařilo pro sebe urvat všechny body! Hosté sice šli do vedení jako první, nicméně Sparta v závěru druhé periody dvěma rychlými góly otočila a následně ve třetí části její výhru potvrdil svou první trefou v sezóně Jan Hamršmíd. Zobrazit celý text

SPA - KOM 4:3p - Derby rozsekl Čech

V sobotu odpoledne zavítala na led pražské Tipsport areny Kometa Brno, které měl sparťanský starší dorost rozhodně co vracet – poslední vzájemné měření sil totiž vyhráli Jihomoravané 6:3. Svěřenci Richarda Žemličky sice narazili na odpor, přesto se jim však povedlo odplatu dotáhnout do konce a porazit rivala 4:3 v prodloužení, přičemž o rozhodující branku se zasloužil Štěpán Čech. Zobrazit celý text

SPA - JIH 7:1 - Sparta rozstřílela Jihlavu!

pátek 9. 2. 2018 | Jan Hausmann

Utkání skončilo jasným výsledkem 7:1 ve prospěch sparťanských starších dorostenců, rozhodla o něm hlavně druhá třetina. V ní se domácí hokejisté prosadili hned třikrát, zatímco Jihlavě se nepodařilo skórovat ani jednou. Sparta se i díky hattricku Patrika Prymuly posunula na pátou příčku před Karlovy Vary, zástupci Vysočiny spadli na 12. pozici. Bodově se kromě Prymuly zadařilo i dalším třem sparťanům. Dani posbíral čtyři body (1+3), Vitouch (2+1) a Pšenička (0+3) zaznamenali po třech kanadských bodech. Zobrazit celý text

CEB - SPA 1:5 - Slavíčkův hattrick klíčový

čtvrtek 8. 2. 2018 | Petr Pavlík

Duel na ledě českobudějovického Motoru se pro sparťanské mladší dorostence nevyvíjel nejlépe. Domácí se zkraje zápasu dostali do jednobrankového vedení, které však sparťané smazali ve 12. minutě proměněným trestným střílením, a poté se už trefovali jen hokejisté z hlavního města. Na konci druhé periody vedl pražský celek o dvě branky a další přidal v poslední třetině. Pod sparťanskou výhru 5:1 se tučným písmem podepsal útočník Josef Slavíček, který zaznamenal hattrick a navíc zaokrouhlil svůj počet vstřelených gólů na rovných dvacet! Zobrazit celý text

Sparta zve na 12. ročník Letní hokejové školy

čtvrtek 8. 2. 2018 | HC Sparta

Sparta zve na již 12. ročník letní hokejové školy do Litoměřic. Ten opět proběhne pod vedením profesionálních trenérů HC Sparta Praha a dalších uznávaných odborníků včetně hráčů sparťanského A-týmu a jiných významných hostů. Uskuteční se v termínu od 14. do 20. července 2018. Online přihlášku a podrobné informace najdete na lhs.hcsparta.cz. Zobrazit celý text