Rozcestník mládeže

Vybrat sezónu
Junioři:  tým | zápasy | stats | tabulka St. dorost:  tým | zápasy | stats | tabulka
Ml. dorost:  tým | zápasy | stats | tabulka Ml. dorost B:  V této sezóně není.

úterý 17. 1. 2017 | Petr Pavlík

V dohrávce třetího kola nadstavbové části ELIOD Extraligy mladšího dorostu zajížděli sparťané na led pražských Letňan. Parta kolem kapitána Marcela Barinky šla v utkání dvakrát do vedení, domácí však po svém vzepětí otočili průběh zápasu na 3:2. Svěřenci trenéra Jaroslava Nedvěda se nevzdali a dalšími třemi vstřelenými brankami si zajistili vítězství, když svého soka přetlačili poměrem 5:3. Zobrazit celý text

SPA - CEB 6:3 - Neporazitelnost mladšího dorostu pokračuje

neděle 15. 1. 2017 | Martina Nová

Mladší dorostenci natáhli vítěznou šňůru již na číslo 27, střeleckou zdatnost odnesly České Budějovice, které však předváděly konkurenceschopný výkon. Sparta vedla ve 26. minutě již o tři góly, nicméně po polovině hrací doby hosté kouzlo gólmana Škorpíka odčarovali. Do konce prostředního dějství se skóre ještě dvakrát změnilo a třetí třetina započala za stavu 4:2. Jihočeši úvodem závěrečné dvacetiminutovky snížili na jediný gól, ale Pražané si koncovku pohlídali a dorovnali výsledek na konečných 6:3. Zobrazit celý text

SPA - CEB 4:3 - Junioři po obratu zvítězili!

sobota 14. 1. 2017 | Petr Pavlík

V rámci 34. kola hostila pražská Sparta své vrstevníky z Českých Budějovic. Nejprve šla do vedení zásluhou Martina Svobody, ale hosté dokázali třemi góly otočit vývoj celého duelu. Až Jakub Wojnar svými trefami vyrovnal na 3:3 a v přesilové hře ve třetí dvacetiminutovce rozesmutnil hostující střídačku Martin Svoboda. Sparťané tak zvítězili, celek z jihu Čech musel skousnout porážku. Zobrazit celý text

SPA - JIH 0:4 - Staršímu dorostu chyběly góly

sobota 14. 1. 2017 | Petra Pilbauerová

Dvě třetiny byli na ledě lepším týmem, ale i přesto se z vítězství radovat nemohou. Družina Richarda Žemličky hostila Jihlavu, majitele prvního místa tabulky. Ta vložila veškerou svou jistotu do brankáře, který ji tentokrát nezklamal. Šťastný si poradil se všemi čtyřiatřiceti sparťanskými střelami, kterými se jej aktivní domácí snažili v průběhu zápasu překonat, a na Vysočinu tak putují tři cenné body. Zobrazit celý text

SPA - KOM 5:4 - Starší dorost přehrál Kometu

pátek 13. 1. 2017 | Jan Volf

Sparťané se utkali v rámci 7. kola nadstavbové části Extraligy staršího dorostu s Kometou Brno. Čekal je velký „oříšek", jelikož Kometa figurovala na 5. místě tabulky skupiny A. Na ledě se ale tyto rozdíly v tabulce smazaly a Sparta dovedla zápas do úspěšného konce. V utkání ani jednou neprohrávala, udávala tempo střetnutí a hlavně dala o jednu branku více než Kometa Brno. Zobrazit celý text

SPA - LIT 8:5 - Mladší dorostenci opět brali výhru

čtvrtek 12. 1. 2017 | Jan Volf

Mladší dorostenci Sparty nastoupili k domácímu utkání proti Litvínovu v rámci nadstavbové části 9. kola soutěže. Do zápasu vstoupili špatně, prohrávali 0:1, avšak rychle si vybudovali náskok 3:1, se kterým i odcházeli o první přestávce do kabin. Potom se skóre několikrát měnilo, Severočeši snížili na 2:3, ale za chvíli opět prohrávali a to dokonce 2:5, ani to je však nepoložilo a zvládli se do utkání vrátit. Jenže sparťané prokázali lepší odolnost a dotáhli utkání do vítězného konce. Nakonec přestřelka jak na „divokém západě". Sparta brala výhru 8:5. Zobrazit celý text