Rozcestník mládeže

Vybrat sezónu
Junioři:  tým | zápasy | stats | tabulka St. dorost:  tým | zápasy | stats | tabulka
Ml. dorost:  tým | zápasy | stats | tabulka Ml. dorost B:  V této sezóně není.

Placení příspěvků:

Na účet 5986008/2700; variabilní symbol: rodné číslo hráče.

PCE - SPA 2:1sn - Z Pardubic s jedním bodem

sobota 9. 12. 2017 | Petr Pavlík

V utkání na východě Čech se sparťanští junioři museli obejít bez svého nejproduktivnějšího dua Tomáš Jandus - Tomáš Pšenička. Průběh utkání se po celou dobu nesl ve vyrovnaném duchu a oba týmy nemohly najít recept na výborně chytající gólmany. Do těsného vedení šli domácí, Pražanům se však povedlo na začátku třetí dvacetiminutovky vyrovnat zásluhou obránce Hanuše. Utkání nakonec muselo najít vítěze až v samostatných nájezdech, které lépe zvládly domácí Pardubice, a uštědřily tak sparťanům prohru 1:2 v dovednostní soutěži. Zobrazit celý text

SPA - KLA 3:6 - Starší dorost na Kladno neměl

sobota 9. 12. 2017 | Jan Volf

Sparťané nastoupili ke druhému zápasu ve dvou dnech. V pátek porazili v derby Slavii a v sobotu už na ně čekal nový soupeř. Kladno na Pražany vletělo a v první třetině je naprosto přehrálo, sparťané tahali puk z branky rovnou čtyřikrát. Sparťané sice v následujícím průběhu utkání dotahovali, avšak na dobře hrající Středočechy nestačili. Zobrazit celý text

CEB - SPA 3:5 - Třetí výhra v řadě pro dorost

Z části v pozměněné sestavě odjeli sparťanští mladší dorostenci na zápas do Českých Budějovic, kde zejména díky výborné první třetině zvítězili. Po úvodní dvacetiminutovce vedli hosté už třígólovým rozdílem a na tento náskok navázali v dalším průběhu utkání. Až v závěrečné části domácí zdramatizovali duel dvěma vstřelenými góly, více už jim toho ale Sparta nedovolila, vyhrála 5:3 a v nadstavbě nadále zůstává neporažená. Pod sparťanské vítězství se podepsal zejména útočník Andrej Adamec, který vsítil dvě branky hostí a na další jednu přihrál. Zobrazit celý text

SPA - SLA 2:1sn - Starší dorost ovládl derby

pátek 8. 12. 2017 | Robin Mana

Popáté v aktuálním extraligovém ročníku svedl los soutěže proti sobě obě pražská "S". Domácí prostředí měli tentokrát na své straně sparťané a nakonec jej také dokázali využít. Svěřenci kouče Žemličky sice museli dohánět nepříznivé skóre, ale díky zlepšenému výkonu ve druhé části zápasu se jim to nakonec podařilo a v samostatných nájezdech pak zasadili soupeři rozhodující úder. Zobrazit celý text

MHK - SPA 4:1 - S Hradcem tentokrát prohra

pátek 8. 12. 2017 | Petr Pavlík

První vzájemný duel s Hradcem Králové ovládli sparťané, naopak druhé setkání vyznělo lépe pro soupeře. Sparťanští junioři v úvodním dějství nabrali dvoubrankovou ztrátu, kterou přes velkou snahu už dohnat nedokázali. Hradečtí postupně zvyšovali svoji procentuální úspěšnost ve střelbě a pouhou vteřinu před koncem utkání se jim podařilo vsítit ještě jeden gól. Svěřenci trenéra Pavla Gefferta prohráli 1:4, jedinou brankou hostí zaznamenal obránce Radek Jeřábek. Zobrazit celý text

CHM - SPA 3:4p - Další dvoubodová výhra!

čtvrtek 7. 12. 2017 | Petr Pavlík

Svůj první zápas druhé části sezony jel mladší dorost odehrát na led chomutovských Pirátů. Svěřenci trenéra Tomáše Hamary nastoupili ve zúžené sestavě bez několika opor, a tak měli těžší cestu za vítězstvím. V utkání nejprve předvedla obrat Sparta, poté Chomutov, ale konečné slovo měli opět hokejisté z hlavního města. Za nerozhodného stavu se šlo do prodloužení, ve kterém zajistil bonusový bod pro Spartu obránce Tomáš Hamara ml. Pražané tak vyhráli 4:3 v nastavení a vracejí se domů s dvoubodovým ziskem. Zobrazit celý text