Rozcestník mládeže

Vybrat sezónu
Junioři:  tým | zápasy | stats | tabulka St. dorost:  tým | zápasy | stats | tabulka
Ml. dorost:  tým | zápasy | stats | tabulka Ml. dorost B:  V této sezóně není.

neděle 26. 2. 2017 | Jan Volf

Play off mladšího dorostu už se blíží, zbývají už pouze dva zápasy. Sparťanští trenéři jsou tedy rádi, že po delší době vyhráli, potřebovali si zvýšit sebevědomí. Svěřenci koučů Nedvěda a Hamary vstoupili do utkání výborně, vedli už 3:0. Pak se ale o body strachovali, Letci snížili na 2:3. To bylo však z jejich strany vše. Tempo nadále udávala domácí Sparta. Sparťané zaznamenali dokonce 60 střel na bránu Zeithamla, zatímco Letňany jich měly jen 18. Třetí třetina už patřila domácím, vyhráli ji 2:0 a dokráčeli k vítězství. Zobrazit celý text

ZLN - SPA 3:4 - Junioři míří vstříc play off

sobota 25. 2. 2017 | Petra Pilbauerová

V kabině sparťanské juniorky panuje dobrá nálada. Tým se veze na pozitivní vlně čtyř vítězství v řadě, která jej drží na šestém místě tabulky. Výhra nad Zlínem přinesla další zelená čísla, shodný počet bodů má ale zároveň i Jihlava, a tak budou zbývající dvě utkání základní části rozhodující. Juniory čekají dvanácté Vítkovice, ale také bitva s prvním Třincem. Zobrazit celý text

MHK - SPA 7:4 - Starší dorost prohrál s Hradcem i podruhé

sobota 25. 2. 2017 | Jakub Borovský

Ani napodruhé se nepodařilo Spartě v osmifinálovém klání proti Hradci vyhrát a před stěhováním série do Prahy prohrávají 0:2. Pokud chtějí ještě postoupit, musí všechny zbylé zápasy vyhrát. O osudu utkání rozhodli Východočeši už v první třetině, kterou vyhráli 3:0 a ve druhé části odskočili svěřencům Richarda Žemličky o pět branek. Pražané sice zabojovali a stáhli skóre na 4:6, Hradečtí ale přidali ještě jednu branku a po vítězství 7:4 mají k dispozici mečbol. Zobrazit celý text

OLO - SPA 3:4 - O vítězství rozhodla výborná třetí třetina

pátek 24. 2. 2017 | Jan Volf

Sparta jela k 43. kolu DHL Extraligy juniorů až do Olomouce. Olomouc je na samém chvostu tabulky, a tak si Pražané jeli pro tři body, které potřebují v boji o play off. Jenže Hanáci body neodevzdali snadno. Po dvou třetinách vedli 2:1, avšak sparťané sehráli skvělou třetí část. V té skórovali hned třikrát a o vítězný gól se postaral Vojtěch Komárek. Pro sparťany jsou to extra důležité body, o 8. místo bojuje hned několik mužstev. Do konce základní části zbývají tři kola a každý bod může rozhodovat. Zobrazit celý text

MHK - SPA 4:2 - Sparťané prohrávají v osmifinále 0:1

pátek 24. 2. 2017 | Jakub Borovský

V pátek vstoupili sparťané do bojů play off NOEN Extraligy staršího dorostu. V prvním osmifinálovém duelu vyzvali hradecký Mountfield. Svěřenci Richarda Žemličky sice dvakrát vedli o jeden gól, Východočeši ale ve třetím dějství skórovali hned třikrát a výhrou 4:2 se ujali vedení v sérii hrané na tři vítězné zápasy. Zobrazit celý text

Starší dorost startuje play off proti Hradci

pátek 24. 2. 2017 | Petr Pavlík

Základní a nadstavbová část NOEN Extraligy staršího dorostu sezony 2016/2017 jsou již minulostí a svěřenci trenérského tria Žemlička – Zelenka – Štětina se probojovali do vyřazovacích bojů. V osmifinále mladí sparťané narazí na královéhradecký Mountfield. Na východočeský celek se jim v nadstavbové části dařilo, z obou vzájemných zápasů odešli jako vítězové. Boje o cenné kovy začínají pro všechny účastníky play off již 24. února. Zobrazit celý text