Aktuality žáci, 2.třída

Vybrat sezónu
Junioři:  tým | zápasy | stats | tabulka St. dorost:  tým | zápasy | stats | tabulka
Ml. dorost:  tým | zápasy | stats | tabulka Ml. dorost B:  V této sezóně není.
8.třída:  tým | zápasy | tabulka 7.třída:  tým | zápasy | tabulka
6.třída:  tým | zápasy | tabulka 5.třída:  tým | zápasy | tabulka
4.třída:  tým | zápasy 3.třída:  tým | zápasy
2.třída:  tým | zápasy 1.třída:  tým | zápasy

Plán 9.12. a 10.12.

6. 12. 2017

Dobrý večer,

Tentokrát je pro vás připraven takřka kompletní víkendový plán

So 9.12. Třemošná, začátek zápasu 14:00

Svoboda (G), Kubík, Loskot, Synek Jáchym, Zenkl, Horáček, Zaťko, Nejčev, Kubáni, Klimo, Tábor, Petržík, Polák

Ne 10.12. Česká lípa 10:15

Synek Jakub (G), Hajdůch (G), Horáček, Nejčev, Klimo, Zenkl, Zeman, Něvgod, Petržík, Synek Jáchym, Tábor, Zewel, Čech, Schvarcz, Kubáni

Tato sestava bude doplněna na dva týmy na/po pátečním tréninku.

Hráči, kteří nebudou na zápasech mohou využít volný led k bedlivě sledovanému dobrovolnému bruslení s rodiči.

V sobotu ráno ve Velké hale a v neděli v Malé hale.

Neděle 3.12.

30. 11. 2017

V nedělí 3.12. turnaj v Letňanech začátek v 8:45 hod, sraz v 7:45 hod.

Kdo může ať dá vědět na FB stránkách.

Pouze 1 tým!

Informace

29. 11. 2017

NYMBURK 30.11.2017

změna v sestavě viz. níže:

Nejčev, Zenkl, Synek Jáchym, Polák, Loskot, Lenárt, Kužma, Kubík, Klimo, Horáček, Hliněný, Kolář, Svoboda (G).

Začátek zápasu v 15 hod

Sobota 2.12.2017

ŘÍČANY - začátečk zápasu ve 13:30 hod ( sraz hodinu předem)

sestava: Tábor, Horáček, Zenkl, Lenárt, Hliněný, Kužma, Kolář, Zaťko, Nevgod, Zewel, Adam, Schvarcz.

HVĚZDA - začátek zápasu v 9:45 hod ( sraz hodinu předem)

sestava: Zeman, Loskot, Kubík, Nejčev, Synek Jáchym, Klimo, Polák, Petržík, Čech, Kubáni, Kuba, Tučková.

Máme 4 golmany, domluvte se mezi sebou: 2 golmani budou v Říčanech a 2 golmani na Hvězdě.

V případě nemožnosti domluvy mezi rodiči potřebuji 1 bránkáře v Říčanech a 1 na Hvězdě.

Příší týden tj. 9.12 a 10.12. 2017 se plánuji zápasy a to:

9.12. - Třemošná ( začátek zápasu 12:00 hod)

10.12. - Česká Lípa ( začátek zápasu 10:15 hod)

Nominace bude stanovena nejpozději v pátek po tréninku.

 

VZ

Utkání v Nymburku

28. 11. 2017

Pro utkání v Nymburku (začátek 15:00) známe 12 dobrovolníků, jsou to tito:

Kubík, Loskot, Bažev, Zenkl, Tábor, Synek Jáchym, Polák, Lenárt, Kužma, Klimo, Horáček, Hliněný, Svoboda (G)

Na sobotní klání budou hráči určeni ve středu po tréninku.

Víkendový program

24. 11. 2017

Známe podobu hokejového programu nadcházejícího víkendu.

V sobotu trénink není! Je Volno, opravdu.

V neděli ve Velké hale je začátek v 12:15 na ledě, sraz v 11:30.

Nominace pro Velkou halu:

Gólmani se dohodnou a ostatní: Kuba, Tábor, Synek Jáchym, Bažev, Polák, Zeman, Poláková, Zewel, Kubáni, Čihák, Něvgod, Lenárt, Horáček, Tučková.

Hráče povede trenérské konsorcium pan Zeman, pan Horáček, pan Tuček (ten bude asi rozhodčí, protože má píšťalku)

V Liberci je začátek v 12:00 na ledě, sraz v 11:00

Nominace pro Liberec:

Gólmani se dohodnou a Hejdúch (G), Klimo, Zaťko, Hejna, Petržík, Kubík, Kužma, Hliněný, Adam, Loskot, Zenkl, Douda (1.tř), Čech

Hráče povede pan Zikmund a žádné konsorcium.

Nedělní zápasy

24. 11. 2017

Máme připraven předběžný seznam hráčů, kteří by se měli účastnit nedělních (26.11) zápasů ve Velké hale a v Liberci (sraz v 11:00). Předběžný pro to, protože se očekávají nemoce, víkendové návštěvy babiček a podobně. Kdo nebude moci, nic se neděje, bude hrát někdo jiný.

Seznam pro Velkou halu:

Svoboda (G), Tábor, Synek Jáchym, Bažev, Polák, Zeman, Poláková, Kolář, Zewel, Čihák, Něvgod, Lenárt, Horáček, Kubáni.

Seznam pro Liberec:

Hejduch (G), Klimo, Zaťko, Hejna, Petružík(snad je to správně), Kubík, Kužma, Hliněný, Adam, Loskot, Zenkl, Douda (1.tř), Stehlík (1. tř)

Neratovice 19.11.

16. 11. 2017

Nominace na nedělní turnaj v Neratovicích proběhne po zítřejším zápase.

Nymburk 17.11. v 15 hod

16. 11. 2017

Informace ohledně zítřejšího (17.11.) přáteláku v Nymburku.

Začátek v 15 hod.

Zápasu se zúčastní: 
Hlíněný, Lenárt, Horáček, Petržík, Zenkl, Adam, Bažev, Loskot, Klimo, Kubík, Zewel, Kubáni, Kolář, Kužma, Nevgod, Švarc, Zaťko,

Kdo se nebude moct zápasu zúčastnit vůbec nic se neděje.

Všichni golmani výstroj sebou!

Brankáři

3. 11. 2017

Pokud možno, tak dnes na trénink všichni brankáři v brankářské výstroji.

Děkuji V.Z

Víkendový program

2. 11. 2017

Zítra v (pá 3.11.) je trénink od 13:00 dle rozpisu. Pravděpodobně přijedou hoši z Říčan na tréninkové utkání.
Plán na sobotu je takový, že se 12 naších hráčů utká s 12 ti hráči akademie z Popovic. (v rozpise jako Akademie 2. třída). To se ovšem může změnit všemi myslitelnými způsoby. Definitivní upřesnění soboty bude nečekaně po pátečním tréninku.

Další stránky
123456>>
AKTUÁLNĚ NA HCSPARTA.CZ

VIDEO: Sestřih z domácí prohry s Litvínovem

VIDEO: Ohlasy se Švrčkem a koučem Nedvědem

Musíme se nad sebou zamyslet, říká Pech

SPA - LIT 3:6 - Sparta nestačila na Litvínov