Aktuality žáci, 5.třída

Vybrat sezónu
Junioři:  tým | zápasy | stats | tabulka St. dorost:  tým | zápasy | stats | tabulka
Ml. dorost:  tým | zápasy | stats | tabulka Ml. dorost B:  V této sezóně není.
8.třída:  tým | zápasy | tabulka 7.třída:  tým | zápasy | tabulka
6.třída:  tým | zápasy | tabulka 5.třída:  tým | zápasy | tabulka
4.třída:  tým | zápasy 3.třída:  tým | zápasy
2.třída:  tým | zápasy 1.třída:  tým | zápasy

NOMINACE NA ZÁPAS PROTI HC SLAVIA

11. 12. 2017

Sádlo J., Nováková, Vaněk, Netušil, McGovern, Imlauf, Žukovský, Příhodová, Šadrin, Prikhodko, Hurst,  Sádlo V. Diviš, Zhukov, Šeda, Šimák, Němec.

Vánoční turnaj - 26. - 28. 12.

10. 12. 2017

Na turnaji budou hrát tito hráči: Nováková, Sádlo J., Sádlo V., Diviš, Imlauf, Hlinka, Hurst, Klíma, Němec, Netušil, Prikhodko, Příhodová, Sakaev, Sedláček, Šadrin, Šeda, Šimák, Vaněk, Zhukov, Žukovský

NOMINACE NA ZÁPAS PROTI HC KRALUPY NAD VLTAVOU

9. 12. 2017

Sádlo J., Nováková, Imlauf, Hlinka, Žukovský, Netušil, McGovern, Příhodová, Sádlo V., Šadrin, Prikhodko, Sakaev, Šeda, Diviš, Šimák, Hurst, Němec.

NOMINACE NA ZÁPAS PROTI HRADCI KRÁLOVÉ

3. 12. 2017

V neděli jdou hrát: Sádlo, Nováková, Hlinka, Netušil, Příhodová, Diviš, Sádlo, Sakaev, Šeda, Šimák, Vaněk, Zhukov, Žukovský, Hurst, Šadrin, Němec .

NOMINACE NA ZÁPAS S HC PARDUBICE

29. 11. 2017

Sádlo J., Nováková, Imlauf, Hlinka, Netušil, Prikhodko, Sádlo V., Diviš, Šadrin, Šeda, Vaněk, Žukovský, Šimák, Hurst, Sakaev, Němec, Zhukov.

NOMINACE NA ZÁPAS PROTI BEROUNU

25. 11. 2017

Sádlo J., Nováková, Imlauf, Hlinka, Netušil, Prikhodko, Příhodová, Sádlo V., Šeda, Šadrin, Zhukov, Vaněk, Diviš, Žukovský, McGovern, Šimák, Hurst, Němec

PLATBA PŘÍSPĚVKŮ DO 30.11.2017

20. 11. 2017

Příspěvky prosím zasílejte převodem na účet HC SPARTA PRAHA na číslo účtu 5986008/2700

Jako variabilní i specifický symbol uvádějte rodné číslo hráče, do poznámky uveďte jméno a příjmení hráče - pro identifikaci platby.

Po zaplacení předejte anebo zašlete prosím kopii příkazu k úhradě vedoucímu týmu.

Platba do 30/11  = 7.300,- Kč

NOMINACE NA ZÁPAS PROTI PZ KLADNO

19. 11. 2017

Sádlo J., Nováková, Imlauf, Hlinka, Netušil, Prikhodko, Příhodová, Sádlo V.,  Šadrin, Sakaev, Vaněk, Diviš, Žukovský, McGovern, Šimák, Hurst, Němec.

NOMINACE NA ZÁPAS S HC ČERNOŠICE

17. 11. 2017

Sádlo J., Nováková, Imlauf, Hlinka, Netušil, Prikhodko, Příhodová, Sádlo V.,  Šadrin, Šeda, Vaněk, Zhukov, Žukovský, McGovern, Šimák, Hurst, Němec.

PŘÁTELSKÉ FLORBALOVÉ UTKÁNÍ

12. 11. 2017

V úterý 14.11. se zúčastníme přátelského utkání proti sparťanským florbalistům.

Sraz je v 18.00 v ulici Podvinný mlýn u vstupu do haly, Praha 9. Začátek utkání je 18.30. Vybraní hráči se zůčastní nástupu mužstev mužů a poté sehrají o přestávkách dvě přátelská utkání.

Nominovaní jsou:

Sádlo J. , Sádlo V. , Hlinka, Imlauf, Hurst, Diviš, Příhodová, Šimák, Zhukov, Prikhodko, Šeda.

Pro hráče je zajištěn vstup + jedna vstupenka pro rodiče. Všichni budou mít rudé zápasové dresy na slavnostní nástup. Poté teplákovou týmovou soupravu, červené SPARTA tričko ve kterém budou hrát a ideálně černé šortky, florbalku.

Pro brankáře je výstroj zajistěna. Kdo nemá florbalku prosím info co nejdříve a kdo nemůže, tak info nejpozději v pondělí odpoledne. Děkuji PD

Další stránky
123456>>

Hokejová tombola nadělila už dva miliony!

​Spojte se Spartou síly ve hře Generali PUK!

VIDEO: Sestřih z domácí prohry s Litvínovem

VIDEO: Ohlasy se Švrčkem a koučem Nedvědem