Aktuality žáci, 5.třída

Vybrat sezónu
Junioři:  tým | zápasy | stats | tabulka St. dorost:  tým | zápasy | stats | tabulka
Ml. dorost:  tým | zápasy | stats | tabulka Ml. dorost B:  V této sezóně není.
8.třída:  tým | zápasy | tabulka 7.třída:  tým | zápasy | tabulka
6.třída:  tým | zápasy | tabulka 5.třída:  tým | zápasy | tabulka
4.třída:  tým | zápasy 3.třída:  tým | zápasy
2.třída:  tým | zápasy 1.třída:  tým | zápasy

Vyklizení šatny a zápas se Slávií

16. 1. 2017

V neděli se Slavií budeme hrát v Malé hale, hráči i rodiče včetně soupeřů musejí jít tentokráte do MH přes hlavní vchod z Výstaviště, ne přes recepci v TA (bude tam koncert). Vchod bude otevřen v 10.15 - 16.30 hod. A proto je také nutné, aby hráči vyklidili v sobotu po tréninku šatnu a v neděli přišli s výstrojí rovnou do Malé haly.

Nominace na Beroun

14. 1. 2017

V neděli proti Berounu jdou hrát tito hráči: Bažev, Brož, Jakab, Kasanda, Majeský, Byakov, Žemlička, Novák, Hromádka, Vrabec,Marcín, Hájek, Poláček, Pírs, Skuratov.

Nominace na Beroun

13. 1. 2017
Nominace na Beroun bude sdělena hráčům v sobotu po tréninku.

Turnaj ve Finsku

7. 1. 2017

Letenky do Finska jsou zajištěny. Odlétáme (OK 480) 14.4. ve 12.15 hod.(15.20 Helsinky). Návrat 17.4. z Helsinek odlet (OK 481) 16.05 hod. (17.20 hod. v Praze). Vše přímý let pro nás v dobré časy.  Cena za letenku na osobu je 5750 Kč, která zahrnuje i zavazadlo do 23 kg a kabinové zavazadlo do 8 kg. 200 Kč na osobu stojí pojištění storno, úraz, zavazadla. Pokud někdo nemá o tuto letenku zájem, prosím o nahlášení do 11.1.2017, volné letenky budou nabídnuty rodičům. Jména na letenkách mohou být změněna 4 dny před odletem bez poplatku (jinak se platí 1000 Kč). V současné době musíme uhradit 10% z ceny letenek - to uhradím z RF a pak to do něj zase vrátím (až vybereme úhradu od rodičů). Celkové rozpočtované náklady jsou tedy následující v EUR:

letenka - 213, pojištění 8, ubytování 51, snídaně 15, obědy 24, večeře 24, transfer z letiště do Mikkeli a zpět - 10. Celkem 345 EUR na jednoho hráče, tj. 9315 Kč.

Vybírat celou částku budeme do 28.2.2017. Zároveň jsme požádali Nadaci HCS o příspěvek na tuto akci a pokud nám bude přidělen, pak bude alikvotně tato částka snížena.

Pokud má někdo z rodičů zájem o zajištění ubytování v hotelu, kde budou bydlet i hráči, prosím o nahlášení jména osob, počtu osob a nocí (termín ubytování) emailem a to do 20.1.2017. V pondělí 17.4. před odletem do Prahy stihneme i několikahodinovou prohlídku Helsinek. Podrobnosti o letenkách rozešlu rodičům ještě emailem.

Nominace na Vlašim

5. 1. 2017

V sobotu proti Vlašimi jdou hrát tito hráči: Bažev, Brož, Jakab, Kasanda, Chainikov, Majeský, Byakov, Žemlička, Novák, Hromádka, Vrabec,Marcín, Bartík, Hájek, Poláček Hesová.

Schůzka rodičů

28. 12. 2016

Zítra, tj. ve čtvrtek 29.12. hrajeme semifinále na mezinárodním turnaji na Spartě v 10.30 hod. v malé hale. Sraz je v 9.30 hod. na Spartě. Po skončení tohoto utkání se uskuteční schůzka rodičů a hlavním bodem bude naše účast či neúčast na turnaji ve Finsku v dubnu 2017. Žádáme rodiče o účast na této schůzce. Pokud někdo z rodičů či z případně na turnaji nepřítomných rodičů se nechce turnaje zúčastnit, dejte nám do zítřka zprávu, abychom se podle toho mohli správně rozhodovat.

Vánoční pečení na turnaj na Spartě

20. 12. 2016

Pečení na Vánoční turnaj na Spartě.
Na přání rodičů přikládám do šatny a na FB organizační tabulku na pečení či dodání dobrot hráčům do šaten na připravovaný Vánoční turnaj na Spartě. Na každý dvojtým by bylo dobré vytvořit skupinu 3-4 rodičů - ne více, kteří by se mezi sebou nebo prostřednictvím této tabulky domluvili, co dodají těmto týmům do kabiny, tak aby to bylo u jednotlivých týmů hodně podobné (předpokládáme něco z domácího pečení či cukrárny apod.). Sušenky, čokolády, perníčky, lentilky, tyčinky a další sortiment od našeho sponzora z Billy jsme už dostali. Mělo by být od Sparty dodáno i ovoce a nápoje. Tak s chutí do toho:-).

Trénink 22. 12.

20. 12. 2016

22. 12. je trénink 16:00 - 17:15. Sraz 15:15

Turnaj ve Finsku

19. 12. 2016

V termínu 15-16.4.2017 máme možnost se zúčastnit kvalitního mezinárodního turnaje AAA+ ve Finsku (Mikkeli - 2 hodiny od Helsinek). Celkem tam bude 16 týmů ve dvou skupinách. V naší těžší skupině bude 8 týmů (předběžně máme informace, že tam bude Jokerit Helsinky, Tapara Tampere, SKA Petrohrad, St. Petrohrad - filiálka Dynamo Moskva, Select Slovenska, Švédský tým apod.). V sobotu se hrají 3 zápasy (jeden zápas - 1 x 35 minut), v neděli 2-3, pokud budeme hrát o medaili tak 3 zápasy. Letěli bychom tam v pátek 14.4. a návrat by byl v pondělí 17.4. Odhadovaná celková cena na jednoho hráče vychází velice přijatelně (startovné máme zdarma) a to cca 250 EUR na hráče včetně letenky, jídla a ubytování (3 noci), tj.  (135 EUR letenka, 17 EUR ubytování za jednu noc, 5 EUR snídaně, 8 EUR oběd, 8 EUR večeře). V ceně není transfer z Helsinek do Mikkeli a zpět (zatím tuto informaci neznáme). O Vánočním turnaji na Spartě dojde ke schůzce rodičů, kde si vše probereme a rozhodneme, jestli tam pojedeme. Naši účast či neúčast musíme nahlásit pořadateli do konce tohoto roku, takže si všichni promyslete účast svého syna či dcery. Letenky musíme objednat co nejdříve (tj. nejpozději v lednu), dokud jsou dobré ceny.

k aktualitě je připojen soubor: [OTEVŘÍT]

Bruslení s rodiči

15. 12. 2016

V pátek 23.12. 2016 bude místo tréninku bruslení s rodiči, tak si přijďte zabruslit před Vánocemi.

Další stránky
123456>>

Byl to nejlepší zápas sezony, říká Pöpperle

VIDEO: Ohlasy s kapitánem Hlinkou a Klimkem

SPA - VAX 4:0 - Sparta je ve finále Ligy mistrů!

Máme před sebou těžkou odvetu, ví kouč Kalous