Aktuality žáci, 5.třída

Vybrat sezónu
Junioři:  tým | zápasy | stats | tabulka St. dorost:  tým | zápasy | stats | tabulka
Ml. dorost:  tým | zápasy | stats | tabulka Ml. dorost B:  V této sezóně není.
8.třída:  tým | zápasy | tabulka 7.třída:  tým | zápasy | tabulka
6.třída:  tým | zápasy | tabulka 5.třída:  tým | zápasy | tabulka
4.třída:  tým | zápasy 3.třída:  tým | zápasy
2.třída:  tým | zápasy 1.třída:  tým | zápasy

Propozice Mikkeli

26. 3. 2017

V příloze jsou uvedeny propozice na turnaj ve Finsku v Mikkeli.

Rozpis zápasů v Mikkeli

26. 3. 2017

Níže je uveden rozpis zápasů na turnaji ve Finsku v Mikkeli.

Nominace na Vlašim

24. 3. 2017
V sobotu na Vlašim jdou hrát tito hráči: Bažev, Skuratov, Byakov, Chainikov, Hájek, Pírs, Hesová, Brož, Jakab, Bartík, Žemlička, Marcín, Poláček, Hromádka, Vrabec, Novák.

Ubytování v Českých Budějovicích

21. 3. 2017

Ubytování mají hráči zajištěno ve vysokoškolských kolejích PEDAGOG za 300 Kč/osoba/noc - (nové, pěkné, čisté a blízko zimáku). Večeře, snídaně a oběd jsou zajištěny na zimáku. Pokud rodiče chtějí využít toto ubytování je to možné, mají tam ještě místo a cena je stejná. Níže v odkazu nejdete vše potřebné údaje: http://www.kolejepedagog.cz/

Pojištění do Finska

18. 3. 2017

V ceně pojištění (storno 80%, nemoc, zavazadla apod.) není pojištění proti úrazu při sportovním utkání, berou nás jako profesionální tým s příliš velkým rizikem, takže toto riziko nejsou schopni za tuto cenu (200 Kč) pojistit. Je potřeba, aby na tento případ si každý rodič udělal svoje vlastní pojištění. U hráčů, kteří jedou bez doprovodu rodičů, budeme potřebovat - Souhlas zákonného zástupce se zahraniční cestou nezletilého - tj. plnou moc s ověřeným podpisem u notáře. Formulář mohu poskytnout případným zájemcům na vyžádání.

Spring Cup Jaroslava Pouzara

18. 3. 2017

V příloze je uveden rozpis zápasů na turnaj v Českých Budějovicích, který se koná 1. a 2. 4. 2017. Vzhledem k rozpisu zápasů budeme pro tým objednávat ubytování ze soboty na neděli, takže počítáme, že každý hráč tam bude přespávat, pokud někdo nemá zájem, dejte vedoucímu týmu zprávu do 21.3.2017. Současně tam bude pro tým objednána na sobotu večeře a na neděli oběd.

Nominace na Černošice

18. 3. 2017

V neděli jdou hrát tito hráči: Bažev, Skuratov, Byakov, Jakab, Marcín, Majeský, Kasanda, Hromádka, Vrabec, Chainikov, Bartík, Brož, Žemlička, Pírs, Novák, Hesová.

Nominace na Příbram

10. 3. 2017

V sobotu jdou hrát tito hráči: Bažev, Skuratov, Byakov, Jakab, Marcín, Majeský, Kasanda, Poláček, Hromádka, Vrabec, Chainikov, Bartík, Brož, Žemlička, Pírs, Hesová.

Vstupenky pro držitele permanentek mládeže

3. 3. 2017

Držitelé permanentek mládeže mají možnost si koupit lístky na zápasy čtvrtfinále. Cenu mají stejnou jako permanentkáři ve 3. kategorii, to znamená dítě za 110 Kč, dospělí za 290 Kč. Možnost vyzvednout si své vstupenky mají pouze v Zákaznickém centru v O2 areně, a to do 10.3. 2017.

Nominace na Benešov

3. 3. 2017

V neděli jdou hrát tito hráči: Bažev, Skuratov, Byakov, Hájek, Jakab, Marcín, Majeský, Kasanda, Poláček, Hromádka, Vrabec, Novák, Chainikov, Bartík, Brož, Žemlička, Hesová. Sraz hráčů je v 8.15 hod. před velkou halou a do šatny půjdeme společně. Z důvodu koncertu nebude možný individuální vstup.

Další stránky
123456>>

Sparťanská abeceda sezony 2016/2017 - 2. díl

Trenér mistrů Nedvěd: Byla to parádní jízda!

Gólman mistrů Škorpík: Vítkovice jsme přejeli

Osmá třída Sparty získala mistrovský titul!