Aktuality žáci, 5.třída

Vybrat sezónu
Junioři:  tým | zápasy | stats | tabulka St. dorost:  tým | zápasy | stats | tabulka
Ml. dorost:  tým | zápasy | stats | tabulka Ml. dorost B:  V této sezóně není.
8.třída:  tým | zápasy | tabulka 7.třída:  tým | zápasy | tabulka
6.třída:  tým | zápasy | tabulka 5.třída:  tým | zápasy | tabulka
4.třída:  tým | zápasy 3.třída:  tým | zápasy
2.třída:  tým | zápasy 1.třída:  tým | zápasy

PLATBA PŘÍSPĚVKŮ DO 28.2.2018

18. 2. 2018

Příspěvky za sezonu 2017/18 prosím zasílejte převodem na účet HC SPARTA PRAHA na číslo účtu 5986008/2700

Jako variabilní i specifický symbol uvádějte rodné číslo hráče, do poznámky uveďte jméno a příjmení hráče - pro identifikaci platby.

Po zaplacení předejte anebo zašlete prosím kopii příkazu k úhradě vedoucímu týmu.

Platba do 28/2  = 7.300,- Kč

Utkání - víkend

16. 2. 2018

17. 2. jdou hrát: Nováková, Sádlo, Imlauf, Hlinka, Hurst, Němec, Netušil, Prikhodko, Sádlo, Cichoň, Šadrin, Šeda, Šimák, Vaněk, Zhukov, Žukovský, McGovern

18. 2. jou hrát: Nováková, Sádlo, Imlauf, Hlinka, Hurst, Němec, Netušil, Prikhodko, Sádlo, Cichoň, Sakaev, Šeda, Vaněk, Zhukov, Žukovský, Mcgovern, Příhodová

Utkání - Kladno 11. 2.

8. 2. 2018

V neděli jedou hrát: Nováková, Sádlo, Prikhodko, Sakaev, Sádlo V., Zhukov, Šeda, Vaněk, Hlinka, Žukovský, Šadrin, Němec, Šimák, Netušil, Imlauf, McGovern, Cichoň

Výstroj si vyzvedněte ze šatny nejpozději v sobotu 10. 2.

Schůzka s rodiči - 30. 1.

28. 1. 2018

V úterý 30. 1. proběhne po tréninku schůzka s rodiči.

Utkání - 28. 1. Neratovice

25. 1. 2018

V neděli jdou hrát: Nováková, Sádlo, Imlauf, Hlinka, Němec, Netušil, Prikhodko, Příhodová, Sádlo, Šadrin, Hurst, Šimák, Vaněk, Zhukov, Žukovský, McGovern, Cichoň, Sakaev

Utkání - Benešov

19. 1. 2018

V neděli jdou hrát: Nováková, Sádlo, Diviš, Imlauf, Hlinka, Němec, Netušil, Prikhodko, Příhodová, Sádlo, Šadrin, Šeda, Šimák, Vaněk, Zhukov, Žukovský, McGovern, Cichoň

Utkání - Rakovník a Kobra

11. 1. 2018

Sobota: Nováková, Sádlo, Diviš, Imlauf, Hlinka, Hurst, Němec, Netušil, Prikhodko, Příhodová, Sádlo, Sakaev, Šadrin, Vaněk, Žukovský, McGovern, Cichoň

Neděle: Nováková, Sádlo, Diviš, Imlauf, Hlinka, Hurst, Němec, Netušil, Prikhodko, Příhodová, Sádlo, Šeda, Šimák, Vaněk, Žukovský, McGovern, Cichoň

Neděle - 7.1.

6. 1. 2018
V neděli jdou hrát: Nováková, Sádlo, Hurst, Šimák, Prikhodko, Diviš, Sádlo, Zhukov, Netušil, Vaněk, Žukovský, Imlauf, Němec, Příhodová, Sakaev, Hlinka, Šadrin

Rozdělení týmů na turnaj

25. 12. 2017

Sparta White:

Sádlo Jakub, Nováková Daniela, Sádlo Vojtěch, Prikhodko Sava, Šeda Filip, Zhukov Egor, Netušil František, Vaněk Tomáš, Malínek Tomáš, Hlinka Tomáš, Imlauf Jonáš, Žukovský Timofej, Příhodová Nicol, Cichoň Radoslav

Sparta Red:

Ferdus Marc, Tvrzník Tobiáš, Husák Ondřej, Škoula Matěj, Míček Tadeáš, Čellenyuk Radek, Holčák Radek, Beneš Dominik, Hurst Samuel, Diviš Šimon, Němec Štěpán, Šadrin Maxim, Sakaev Maxim, Klíma Jakub, Šimák Maximo

Sraz v 11:00. Vezměte si s sebou oba zápasové dresy. Rozlosování je na FB celý prosinec

Krásné Vánoce a bohatého Ježíška všem Sparťanům...

22. 12. 2017
Další stránky
123456>>
AKTUÁLNĚ NA HCSPARTA.CZ

Sparťané pohledem pokročilých statistik

Víkendový dovednostní kemp v Poděbradech

Středoškoláci na domácích zápasech Sparty

Na olympiádě hraje šest sparťanů, září Řepík