Aktuality žáci, 2.třída

Vybrat sezónu
Junioři:  tým | zápasy | stats | tabulka St. dorost:  tým | zápasy | stats | tabulka
Ml. dorost:  tým | zápasy | stats | tabulka Ml. dorost B:  V této sezóně není.
8.třída:  tým | zápasy | tabulka 7.třída:  tým | zápasy | tabulka
6.třída:  tým | zápasy | tabulka 5.třída:  tým | zápasy | tabulka
4.třída:  tým | zápasy 3.třída:  tým | zápasy
2.třída:  tým | zápasy 1.třída:  tým | zápasy

Informace pro Přípravku

14. 12. 2017

Dobrý den,

dnes 14.12.2017 někdo, pravděpodobně omylem, odnesl z šatny při tréninku přípravky plátěný pytel na záda, který obsahoval osobní věci na jméno Marie Marková / Vojáková. Prosím o navrácení buď osobně, nebo panu Zikmundovi.

Děkujeme.

Christmas Cup - Bílina

12. 12. 2017

Christmas cup - Bílina nominace:

Hlíněný, Synek Jáchym, Kužma, Nejčev, Čech,Horáček, Tábor, Zenkl,Lenárt, Bažev, Schvarcz, Klimo, Zaťko, Loskot, Kubík, Petržík, Zeman, Zewel, Kubáni, Nevgod, Kolář, Polák, Matěj Adam, Coufal, Čihák, Hejna, Benjamin Kuba, Varga.
Golmani: Svoboda, Hajdúch, Synek


4 hráči budou hrát za 1. třídu, která bude potřebovat pomoct z důvodu velké marodnosti.


Bližší informace ohledně turnaje po středečním tréninku, kdy proběhne krátká schůzka.

Plán 9.12. a 10.12.

6. 12. 2017

Dobrý večer,

Tentokrát je pro vás připraven takřka kompletní víkendový plán

So 9.12. Třemošná, začátek zápasu 14:00

Svoboda (G), Kubík, Loskot, Synek Jáchym, Zenkl, Horáček, Zaťko, Nejčev, Kubáni, Klimo, Tábor, Petržík, Polák

Ne 10.12. Česká lípa 10:15

Synek Jakub (G), Hajdůch (G), Horáček, Nejčev, Klimo, Zenkl, Zeman, Něvgod, Petržík, Synek Jáchym, Tábor, Zewel, Čech, Schvarcz, Kubáni

Tato sestava bude doplněna na dva týmy na/po pátečním tréninku.

Hráči, kteří nebudou na zápasech mohou využít volný led k bedlivě sledovanému dobrovolnému bruslení s rodiči.

V sobotu ráno ve Velké hale a v neděli v Malé hale.

Neděle 3.12.

30. 11. 2017

V nedělí 3.12. turnaj v Letňanech začátek v 8:45 hod, sraz v 7:45 hod.

Kdo může ať dá vědět na FB stránkách.

Pouze 1 tým!

Informace

29. 11. 2017

NYMBURK 30.11.2017

změna v sestavě viz. níže:

Nejčev, Zenkl, Synek Jáchym, Polák, Loskot, Lenárt, Kužma, Kubík, Klimo, Horáček, Hliněný, Kolář, Svoboda (G).

Začátek zápasu v 15 hod

Sobota 2.12.2017

ŘÍČANY - začátečk zápasu ve 13:30 hod ( sraz hodinu předem)

sestava: Tábor, Horáček, Zenkl, Lenárt, Hliněný, Kužma, Kolář, Zaťko, Nevgod, Zewel, Adam, Schvarcz.

HVĚZDA - začátek zápasu v 9:45 hod ( sraz hodinu předem)

sestava: Zeman, Loskot, Kubík, Nejčev, Synek Jáchym, Klimo, Polák, Petržík, Čech, Kubáni, Kuba, Tučková.

Máme 4 golmany, domluvte se mezi sebou: 2 golmani budou v Říčanech a 2 golmani na Hvězdě.

V případě nemožnosti domluvy mezi rodiči potřebuji 1 bránkáře v Říčanech a 1 na Hvězdě.

Příší týden tj. 9.12 a 10.12. 2017 se plánuji zápasy a to:

9.12. - Třemošná ( začátek zápasu 12:00 hod)

10.12. - Česká Lípa ( začátek zápasu 10:15 hod)

Nominace bude stanovena nejpozději v pátek po tréninku.

 

VZ

Utkání v Nymburku

28. 11. 2017

Pro utkání v Nymburku (začátek 15:00) známe 12 dobrovolníků, jsou to tito:

Kubík, Loskot, Bažev, Zenkl, Tábor, Synek Jáchym, Polák, Lenárt, Kužma, Klimo, Horáček, Hliněný, Svoboda (G)

Na sobotní klání budou hráči určeni ve středu po tréninku.

Víkendový program

24. 11. 2017

Známe podobu hokejového programu nadcházejícího víkendu.

V sobotu trénink není! Je Volno, opravdu.

V neděli ve Velké hale je začátek v 12:15 na ledě, sraz v 11:30.

Nominace pro Velkou halu:

Gólmani se dohodnou a ostatní: Kuba, Tábor, Synek Jáchym, Bažev, Polák, Zeman, Poláková, Zewel, Kubáni, Čihák, Něvgod, Lenárt, Horáček, Tučková.

Hráče povede trenérské konsorcium pan Zeman, pan Horáček, pan Tuček (ten bude asi rozhodčí, protože má píšťalku)

V Liberci je začátek v 12:00 na ledě, sraz v 11:00

Nominace pro Liberec:

Gólmani se dohodnou a Hejdúch (G), Klimo, Zaťko, Hejna, Petržík, Kubík, Kužma, Hliněný, Adam, Loskot, Zenkl, Douda (1.tř), Čech

Hráče povede pan Zikmund a žádné konsorcium.

Nedělní zápasy

24. 11. 2017

Máme připraven předběžný seznam hráčů, kteří by se měli účastnit nedělních (26.11) zápasů ve Velké hale a v Liberci (sraz v 11:00). Předběžný pro to, protože se očekávají nemoce, víkendové návštěvy babiček a podobně. Kdo nebude moci, nic se neděje, bude hrát někdo jiný.

Seznam pro Velkou halu:

Svoboda (G), Tábor, Synek Jáchym, Bažev, Polák, Zeman, Poláková, Kolář, Zewel, Čihák, Něvgod, Lenárt, Horáček, Kubáni.

Seznam pro Liberec:

Hejduch (G), Klimo, Zaťko, Hejna, Petružík(snad je to správně), Kubík, Kužma, Hliněný, Adam, Loskot, Zenkl, Douda (1.tř), Stehlík (1. tř)

Neratovice 19.11.

16. 11. 2017

Nominace na nedělní turnaj v Neratovicích proběhne po zítřejším zápase.

Nymburk 17.11. v 15 hod

16. 11. 2017

Informace ohledně zítřejšího (17.11.) přáteláku v Nymburku.

Začátek v 15 hod.

Zápasu se zúčastní: 
Hlíněný, Lenárt, Horáček, Petržík, Zenkl, Adam, Bažev, Loskot, Klimo, Kubík, Zewel, Kubáni, Kolář, Kužma, Nevgod, Švarc, Zaťko,

Kdo se nebude moct zápasu zúčastnit vůbec nic se neděje.

Všichni golmani výstroj sebou!

Další stránky
<<123456>>
AKTUÁLNĚ NA HCSPARTA.CZ

Jiří Černoch: Musíme dávat ošklivé góly

NOR - SPA 3:1 - Sparťané nestačili na Norimberk

Sparťané pohledem pokročilých statistik

Zemřel bývalý sparťanský hráč Milan Černý