Datum | Čas | Akce | Akce | Místo | Soupeř | Sraz | Hodina | Poznámka |
---|
pá 21. 12. | 17:00 | Svazové utkání Kobra | | Kobra | Letnany, Kobra | Kobra | 16:00 | 2 týmy |
út 22. 1. | 12:30 | Malá liga | | Hradec Králové | | Hradec Králové | 00:00 | 1 tým |
so 2. 2. | 12:15 | Mini hokej | Únor | Sparta | Slávie, Letci Letňany | Sparta | 11:15 | 2 týmy |
pá 22. 2. | 12:20 | Svazové utkání | | Říčany | Kobra, Říčany | Říčany | 11:20 | 2 týmy |
pá 15. 3. | 12:15 | Mini hokej | Březen | Sparta | Slávie, Letci Letňany | Sparta | 11:15 | 2 týmy |
so 7. 9. | 00:00 | Turnaj Humpolec | | Humpolec | | | 00:00 | 1 tym (3x3), 7.-8.9 |
ne 8. 9. | 00:00 | Mini hokej | Únor | Merkur | Sparta, Kobra | Merkur | 00:00 | Termín bude upřesněný |
ne 8. 9. | 00:00 | Mini hokej | Leden | Merkur | Sparta, Kobra | Merkur | 00:00 | Termín bude upřesněný |
ne 8. 9. | 00:00 | Mini hokej | Leden | Kobra | Sparta, Letci Letňany | Kobra | 00:00 | Termín bude upřesněný |
ne 8. 9. | 00:00 | Mini hokej | Prosinec | Kobra | Sparta, Letci Letňany | Kobra | 00:00 | Termín bude upřesněný |
ne 8. 9. | 00:00 | Mini hokej | Prosinec | Hvězda | Sparta, Smíchov | Hvězda | 00:00 | Termín bude upřesněný |
so 14. 9. | 00:00 | Choceňská strela | | Choceň | | | 00:00 | 2 týmy, turnaj, 14.-15.9. |
so 14. 9. | 12:20 | Mini hokej | září | Merkur | Hvězda, Sparta | Merkur | 11:20 | 2 týmy |
ne 22. 9. | 11:00 | Malá liga | | Liberec | Spart, Plzeň, Hradec Králové | Liberec | 00:00 | 11:00 - 14:00 hod |
ne 6. 10. | 12:15 | Mini hokej | Říjen | Sparta | Smíchov, Slávie | Sparta | 11:15 | 2 týmy |
so 19. 10. | 12:20 | Mini hokej | Říjen | Merkur | Hvězda, Sparta | Merkur | 11:20 | 2 týmy |
ne 27. 10. | 09:00 | Více sportovní turnaj | | HC Sparta Praha | Liberec, Hradec Kralove | Sparta | 08:00 | |
po 28. 10. | 08:00 | Turnaj Teplice | | Teplice | Slavie, Letňany, Chomutov.. | Teplice | 07:00 | 1 tým |
ne 3. 11. | 12:15 | Mini hokej | Listopad | Sparta | Slávie, Smíchov | Listopad | 00:00 | 2 týmy |
pá 15. 11. | 08:00 | Malá liga | | HC Sparta Praha | Liberec, Hradec, Plzeň | Sparta | 07:00 | |
ne 24. 11. | 12:55 | Svazové utkání | | Hvězda | Hvězda, Smíchov | Hvězda | 11:55 | 2 týmy |
st 27. 11. | 12:00 | Malá liga | | Plzeň | | Plzeň | 11:00 | 12:00 - 15:30 hod |
ne 8. 12. | 08:15 | Přátelské utkání Slavie | | Slavie | Slsvie | Slavie | 07:30 | 2 tymy |
so 14. 12. | 00:00 | Turnaj Martina Erata | | Sparta Praha | | | 00:00 | 14.-15.12. |
st 18. 12. | 00:00 | Christmas Cup | | Teplice | | Teplice | 00:00 | 2 týmy, 18.-19.12. |
ne 12. 1. | 10:00 | Miniturnaj Liberec | | Liberec | | Liberec | 09:00 | Velke hřiště |
so 25. 1. | 11:15 | Přátelské utkání na velké | | Hvězda | | Hvězda | 10:15 | |
so 8. 2. | 00:00 | Turnaj Martina Erata | | Brno | | Brno | 00:00 | 8.-9.2.2020 |
pá 20. 3. | 00:00 | Turnaj Benešov | | Benešov | | Benešov | 00:00 | Velke hřiště |
so 28. 3. | 00:00 | Turnaj Jihalava | | | | | 00:00 | 2 dny na velke hřiště 28.-29.3 |
so 28. 3. | 00:00 | Turnaj Martina Erata | | České Budějovice | | | 00:00 | 28.-29.3. |
so 4. 4. | 00:00 | Turnaj Chojmutov | | Chomutov | | Chomutov | 00:00 | 1 tým, 4.-5.4. ubytování bude zajištěno |
so 11. 4. | 00:00 | Turnaj Martina Erata | | KARLOVY VARY | | Karlovy Vary | 00:00 | 11.-12.4.2020 |