Ptejte se

Zobrazuji odpovědi 1 - 10 z 97 odpovědí v této kategorii celkem.

17. 3. 2006, 14:00

dobrý den,pane siveku-vy si tady vybíráte na co odpovídat-a na co ne....že

ODPOVĚĎ:
Dobrý den, tento offline rozhovor byl již dávno ukončen, proto jsou další dotazy bezpředmětné. Hezký den přeje Vojtěch Gibiš

19. 2. 2006, 21:18

dobry den Pane Sivek mohl bych se zeptat myslite ze vymenou Martina hlavacku za Angela Nikolova byla uspesna ?????

ODPOVĚĎ:
Výměna byla prováděna na podzim loňského roku a úspěšná rozhodně nebyla.

hans (zbarda@atlas.cz - SPARTA)
19. 2. 2006, 00:25

Pane Sivku, prosím Vás udělejte něco s "doktorem bubnem",vzdyť se nedaj ty jeho hloupé řeči vůbec poslouchat.Chtělo by to nějakou změnu na tomto postu.Je to neskutečně trapný člověk a dělá ostudu celý naší spartě.Všichni se nám smějou,jakýho tam máme blba.Děkuji

ODPOVĚĎ:
Co člověk, to názor... Naším záměrem je hledání alternativy k Dr. Bubnovi, není to ale snadné. Jeho práce se zdá být jednodušší než opravdu je. Možná, že nám poradíte vhodný tip.

hans (zbarda@atlas.cz - SPARTA)
19. 2. 2006, 00:12

Vážený pane Sivku, přeji si hlavně to (asi ne jenom já), aby naše milovaná spartička zůstala v Holešovicích a aby se nestěhovala do Sazky, tam bych rozhodně přestal chodit. Jinak přeji hodně štěstí jak v životě, tak i ve spartě. Děkuji

ODPOVĚĎ:
Děkuji za přání za Spartu i za sebe. Sparta bude i nadále hrát v Holešovicích.

INNA #88
17. 2. 2006, 12:33

Dobrý den, pane Sivku,
Také já Vám chci poděkovat za Vaši práci pro Spartu! I za Vaše vystupování vůči veřejnosti. Málokterý ředitel klubu chodí do kotle! Chci se zeptat: Sparta v této sezóně představila nové dresy navazující barvou a designem na tradici. předpokládá se, že se nyní pár sezón tyto dresy udrží? A jak to vypadá se sponzory, bude nějaká větší změna?
Děkuji a přeji hodně úspěchů ve Vaší práci i trpělivosti s některými dotazy!

ODPOVĚĎ:
Dobrý den, dresy vydrží nejen tuto sezónu. To mi věřte. A sponzoři? Snažíme se o doplnění.

pavel (pha)
17. 2. 2006, 10:46

hodlate nejak upravit stadion?

ODPOVĚĎ:
Hodláme. Důležité však je, zda nám to dovolí rozpočet klubu.

ota
16. 2. 2006, 22:02

1)kolik činí rozpočet a budete se ho snažit navýšit? a 2) dočkáme se někdy ve spartě kvalitních cizinců? vypadá to ,že fotbalová sparta si od HC bere příklad v hodně věcech, ted by se hokejová mohla opičit po fotbalové a přivést nějakého Lustrinelliho..díky za odpo i dosavadní práci v hcs

ODPOVĚĎ:
1. Rozpočet je interní záležitost, v současné době se na příští sezónu zpracovává. Bylo by předčasné zveřejnit nepřesné číslo.

2. Myslím, že nedočkáme. Neuvažujeme o cizincích ve Spartě

jirka (jirkareznicek@post.cz - Roudnice n.l.)
16. 2. 2006, 18:07

Myslíte si že Sparta bude mistr

ODPOVĚĎ:
Rozhodně bude – v příštích 10ti letech několikrát!!!

Tomáš Pittner (tomas.pittner@gmail.com - Sparta/Praha)
15. 2. 2006, 22:06

V předchozí otázce jsem se Vás ptal na přesun do Vysočan, nyní se zeptám na setrvání v Holešovicích. Jak známo, Sparta nebyla schopna několik let sehnat investora pro zásadní rekonstrukci haly a to ani v dobách, kdy zde nebyla konkurence v podobě Sazky. Zajímá mne tedy, zda-li je vůbec možné sehnat investora, který je schopen investovat stamiliony korun do majektu, který Spartě nepatří, popř. jestli se Sparta obrátí na město a na to, pro co se peníze nenašli v soukr. sektoru (kvůli návratnosti) bude muset zaplatit daňový poplatník. Ještě než budete argumentovat přínosem haly pro mládež, tak předešlu, že za poloviční cenu zásadní rekonstrukce Sportovní haly by mohl stát stadion ne nepodobný "Kučerovce" v Letňanech (dvě ledové plochy). Když vyjádřím svůj názor, tak mi příjde poněkud bohorovné investovat značné prostředky do rekonstrukce zastaralé haly, když o pár kilometrů dále stojí nejmodernější stánek svého druhu a potřebám Sparty by pak postačoval podstatně menší stadion s nižšími náklady. Co se týče finanční stránky věci, opírám své domněnky o slova p. Charouze, kdy Sparta údajně proinvestovala v Holešovicích řádově stamiliony korun a vycházím tedy z toho, že za tuto částku mohla mít Sparta stadion vlastní.

ODPOVĚĎ:
V dosavadní nevyjasněné situaci, která je v majetku i v provozování - údržbě - haly nevidím žádnou možnost v získání investora, který by domovský stánek rekonstruoval. Co se týče Vašich dalších úvah, tak myslím, že jsou správné.

Tomáš Pittner (tomas.pittner@gmail.com - Sparta/Praha)
15. 2. 2006, 21:50

Dobrý den p. Sivku, všímám si zde názorů, že Sparta by neměla opouštět Sportovní halu, neberu je však jako bernou minci, tou je vždy návštěvnost a nelze si nevšimnout, jaký boom návštěvnosti zažila Slavia přesunem do Vysočan. Tím se tedy dostávám k otázce: co je největší překážkou přesunu Sparty tamtéž?

ODPOVĚĎ:
Víte, že na poslední zápasy nemáme špatnou návštěvnost? Bylo nás na Spartě na poslední dva zápasy přes 15 000. A to je hezké číslo, nemyslíte? Navíc, pokud se podíváte na průměrnou domácí návštěvnost Slavie a Sparty v této sezóně, činí rozdíl cca 743 diváků na utkání (zdroj: www.hokej.cz), to bych "boomem" nenazýval. Největší překážkou ale je... Opustil jste někdy domov, pane Pittnere? Je to složité, je těžké přetrhnout kořeny domova. A ty má Sparta v Holešovicích.

Další stránky
123456>>