Press akreditace

Název média:
Typ média:  píšící
 rozhlas
 TV (vlastním akreditaci TV přenosy od BPA)
akreditaci pro TV na zápasy TELH vyřizuje společnost BPA
Telefon na redaktora: pro ověření zaslaných údajů
Telefonický kontakt na redakci: pro ověření zaslaných údajů
pro zasílání tiskových zpráv
Vyplňte prosím všechny položky.

Pravidla akreditace HC Sparta Praha pro sezonu 2016/2017

• Všechny novináře prosíme, aby respektovali pravidla komunikace, která jsou závazná pro všechna média v plném rozsahu.
  • Na extraligová utkání v O2 areně bude umožněn vstup do PRESS centra pouze dopředu akreditovaným novinářům v nejvyšším počtu dvou osob na redakci v daném utkání.
  • Akreditace ze sezony 2015/2016 nezůstávají v platnosti a je nutné tímto formulářem zažádat o nové.
  • Redakce musí vyplnit platnou akreditaci, a to jmenovitě, na stránkách http://www.hcsparta.cz/press-akreditace.asp.
  • Žádost o akreditaci musí obsahovat požadavek, zda se jedná o akreditaci pro novináře, nebo fotografa.
  • Součástí akreditace musí být oficiální kontakt na redakci pro možnost ověření zaslaných údajů.
  • Fotograf je povinnen si zapůjčit v PRESS centru označenou vestu, se kterou mu bude umožněn vstup na místa pro fotografy. Po utkání ji pak na to samé místo vrátit.
  • Každý musí mít vestu označující fotografa na sobě.
  • Akreditovaní novináři se zavazují respektovat povinnost provádět veškeré rozhovory s hráči a se členy realizačního týmu pouze v prostorách MIX zóny či oficiální tiskové konference.
  • Klub si vyhrazuje právo neudělit akreditaci.
  • V případě udělení akreditace bude novinář kontaktovován s informacemi potřebnými k předání akreditace.
  • Součástí odeslání požadavků na akreditaci je uvedena e-mailová adresa pro zasílání informací a tiskových zpráv od klubu.
  • Kontaktní osoba pro novináře za HC Sparta: Tomáš Zetek, email: zetek@hcsparta.cz, tel. +420 724 014 845
souhlasím s podmínkami