CHM - SPA 5:3 - Mladíci neuspěli na ledě Pirátů z Chomutova

14., sobota 22. 10. 2011
Chomutov - Sparta CHM - SPA
Chomutov: Maštalířský - Hlava D., Havel, Ringler, Hlava N., Fronk, Kämpf, Souček, Procházka, Pastyřík, Šmíd, Drobný, Černý R., Cestr, Zezula, Kaše, Huňady, Hejcman, Szathmáry, Chrpa.
Sparta: Neužil - Kliment, Keller, Hemr, Široký, Slavíček, Vacek - Březina, Oždian, Pulkrab, Preševa, Major, Krudenc, Brém, Horevaj, Pokorný, Klindera, Bartoš
Branky a nahrávky: 12. Kaše (Havel), 42. Hejcman (Huňady), 43. Fronk (Hejcman, Szathmáry), 57. Huňady, 60. Hejcman (Fronk, Huňady) - 5. Kliment (Brém), 33. Krudenc (Slavíček, Pokorný), 53. Hemr (Preševa). Rozhodčí: Vojtěchovský - Kučera, Štechmüller. Vyloučení: 2:2. Využití: 0:2. Diváci: 60. Střely na branku: 30:25. Průběh utkání: 0:1, 1:1, 1:2, 3:2, 3:3, 5:3.
P r a h a - Na sever Čech se vydal starší dorost Sparty v rámci 14. kola Extraligy staršího dorostu. Na ledě Chomutova sice vedl po dvou třetinách 2:1, ale již ve třetí minutě poslední části vedli domácí. Spartě se podařilo vyrovnat. Vítěznou branku ovšem vsítili opět domácí. Na 5:3 zvýšil Darek Hejcman, když rozvlnil síť v prázdné brance. Chomutovský forvard byl hlavní hvězdou utkání, jelikož si připsal dvě branky a jednu asistenci.