Dorost zničil Zlín pěti góly za pět minut

32., čtvrtek 28. 1. 2010
Zlín - Sparta ZLN - SPA
Zlín: Dohnal (od 25. Svoboda) - Valenta, Papežík, Strojil, Buchta, Malota, Janota, Hampl, Urbanec - Haloda, Romig, Kundera, Fořt, Kučera, Kovařík, Burša, Skočík, Merta, Holík, Sekerka, Vaculín
Sparta: Sedláček (od 9. Bílek) - Kolář, Kliment, Žovinec, Müller, Koževnikov, Bodnár, Vítek - Doležal, Hudec, Matějček, rybalkin, Soumelidis, Brzobohatý, Rubeš, Dvořáček, Teubner, Procházka
Branky a nahrávky: 3. Romig, 9. Kovařík (Malota, Sekerka), 13. Romig (Sekerka, Skočík) - 6. Doležal (Brzobohatý, Procházka), 21. Kolář (Rubeš, Dvořáček), 22. Hudec (Brzobohatý, Koževnikov), 23. Kolář (Dvořáček, Rubeš), 25. Rubeš (Žovinec, Dvořáček), 26. Rybalkin (Brzobohatý, Koževnikov). Vyloučení: 4:7. Rozhodčí:
P r a h a - Střelnici si otevřeli svěřenci trenéra Doležala v dohrávaném utkání ve Zlíně. Po první třetině sice prohrávali 3:1, v rozmezí 21. a 26. minuty ovšem stihli nastřílet neuvěřitelných 5 gólů. Z těžkého K.O. už se soupeř z města obuvi už nevzpamatoval a pouze korigoval na celkových 4:6. Po třech kanadských bodech si připsali Patrick Brzobohatý a Tomáš Rubeš.