31. 10. 2010 | Pavel Hrdina, Oliver Sálus

Junioři si poradili se Znojmem

16., neděle 31. 10. 2010
Sparta - Znojmo SPA - ZNO
Sparta: Kocián - Sobotka, Švaříček, Veselý, Kolář, Drvota, Žovinec, Kniazev, Froman, Přibyl, Ribalkin, Kučera, Chára, Rubeš, Eis, Doležal, Puna, Sovík, Dvořák
Znojmo: Kuchař (Kameš) - Hejl, Pospíšil, Novák, Tichý, Komínek, Latner, Opalek, Stehlík, Šaur, Bartoš, Trojan, Podešva, Zika, Mikulášek, Srketic, Piskoř, Telesz, Videlka, Jarůšek.
Branky a nahrávky: 5. Forman (Chára), 21. Veselý, 35. Sobotka (Rubeš, Doležal), 37. Přibyl (Sovík, Kocián), 47. Přibyl (Eis) - 26. Bartoš (Jarůšek, Komínek), 30. Telesz (Latner, Trojan), 47. Jarůšek (Stehlík), 50. Bartoš (Komínek, Pospíšil). . Rozhodčí: Úlehla - Barvíř, Blümel. . Průběh utkání: 2:0, 2:2, 4:2, 4:3, 5:3, 5:4.
P r a h a - Sparťanská juniorka zvládla na domácím ledě zápas se Znojmem. Pražané vedli už 2:0, hosté však brzy vyrovnali. Hlavně díky dvěma trefám Daniela Přibyla však zápas strhla na svoji stranu a zaslouženě si připsala tři body do tabulky.

Není k dispozici.