15. 9. 2011 -tve-

LIT - SPA 2:3 - Dorost otočil zápas v Litvínově

3., čtvrtek 15. 9. 2011
Litvínov - Sparta LIT - SPA
Litvínov: Soukup - Baránek, Cvrk, Fučík, Svoboda, Šefl - Čeřovský, Kuchař, Mical, Opatrný, Střibrný, Sýkora, Ujfaluši, Válek, Wiedmann, Šesták, Šimeček, Štěpka, Řezník.
Sparta: Neužil - Březina, Horevaj, Keller, Kliment, Reway, Vacek, Široký - Bartoš, Brém, Klindera, Krudenc, Major, Matějček, Pokorný, Pulkrab, Simon, Slavíček.
Branky a nahrávky: 25. Kuchař (Opatrný), 47. Mical (Šimeček) - 41. Simon (Reway, Matějček), 44. Brém (Pokorný), 58. Široký (Brém). Rozhodčí: Zubzanda - Kopáč, Vaněk. Vyloučení: 2:2. Bez využití. V oslabení: 0:0. Diváci: 70. Střely na branku: 31:35. Průběh utkání: 1:0, 1:2, 2:2, 2:3.
L i t v í n o v - Starší dorostenci Sparty dokázali ve třetím extraligovém utkání v Litvínově otočit brankami Simona a Bréma nepříznivý vývoj utkání. Vítěznou branku střetnutí vstřelil obránce Michael Široký, a zajistil tak sparťanům druhou výhru ze tří zápasů.