28. 3. 2011 | Milan Ouředník, Daniel Ryl

Mladší dorost nedotáhl tříměsíční sérii vítězství a padl ve Varech

36., pondělí 28. 3. 2011
Karlovy Vary - Sparta KVA - SPA
Karlovy Vary: Frček - Michálek, Kodl, Veverka, Šafář, Priškin, Červenka, Rulík - Zikmund, Opatrný, Klíma J., Řezníček, Vrána, Petrov, Gorčík, Hroch, Molnár, Obodzynskyy.
Sparta: Langer - Hrdlička, Keller, Knobloch, Kolář, Košťálek, Mikliš, Široký, Vacek, Vokurka - Bartoš,Černoch, Hozák, Krudenc, Lojka, Major, Oždian, Pulkrab, Sladkovský, Slavata
Branky a nahrávky: 10. Šafář (Vrána), 46. Zikmund (Gorčík), 51. Molnár (Zikmund), 53. Michálek (Gorčík, Veverka) - 3. Košťálek (Vacek), 60. Bartoš (Keller). Vyloučení: 6:9, navíc Vacek (SPA) a Michálek (KVA) oba OT. Využití: 2:1. Diváci: 80. Průběh utkání: 0:1, 4:1, 4:2.
P r a h a - Mladší dorost odjížděl v rámci poslední kola Extraligy mladšího dorostu do Karlových Varů s jasným cílem. Mladíci z Holešovic chtěli protáhnout svou sérii 13 vítězných zápasů, kterou drží od prosincového zápasu v Ústí nad Labem, kde padli po samostatných nájezdech. Na západě Čech sice rychle vedli, ale domácí dokázali překlopit vedení na svou stranu.