VIT - SPA 5:3 - Dorostenci ztratili nadějné vedení nad Vítkovicemi

35., čtvrtek 2. 2. 2012
Vítkovice - Sparta VIT - SPA
Vítkovice: Kubáň - Bail, Klimíček, Deutsch, Pociecha, Štencel, Pastor , Žák - Kilnar, Šebesta, Richter, Němec, Pasker, Máj, Suchý, Walker, Slováček, Řehák, Zdráhal, Holý, Hudeček.
Sparta: Kocián - Sobotka, Švaříček, Kolář, Příhoda, Müller, Bodnár - Ribalkin, Doležal, Merta, Kučera, Brzobohatý, Štěpánek, Eis, Matějček, Simon, Sovík, Procházka.
Branky a nahrávky: 27. Kilnar, 40. Pociecha (Řehák, Němec), 42. Hudeček (Řehák), 53. Kilnar (Klimíček, Němec), 60. Hudeček (Řehák) - 1. Sovík (Doležal, Müller), 8. Eis (TS), 12. Kučera (Bodnár). Rozhodčí: Šutara - Bojda, Mikler. Vyloučení: 3:5. Využití: 1:0. V oslabení: 1:0. Diváci: 120. Střely na branku: 43:22. Průběh utkání: 0:3, 5:3.
O s t r a v a - Střetnutí na ledě Vítkovic se až do 27. minuty vyvíjelo pro sparťanské starší dorostence výtečně, po povedené první třetině vedli už 3:0. Domácí ale dokázali nepříznivý vývoj senzačně otočit pěti brankami, a zajistit si tak všechny tři body.