Hokejová tombola

Tento formát, který je v zámoří dlouhodobě velmi oblíbený, přišel v sezoně 2016/2017 poprvé i do českého hokeje a pokračuje i v ročníku 2017/2018. Cena jednoho tiketu do Hokejové tomboly je 50 Kč, celková vybraná částka se dělí na půl. 50 % částky získá vylosovaný výherce, druhá polovina jde na podporu Nadačního fondu HC Sparta Praha, který peníze použije na podporu mladých sparťanských hráčů ze sociálně slabších poměrů. Minimální výhra pro vítěze je 5 000 Kč.

Každý si může zakoupit libovolný počet tiketů, a to jak před zápasem, tak v jeho průběhu. Označené prodejce najdete na chodbách O2 areny a tikety si můžete zakoupit i na mobilní pobočce Tipsportu v hale a na Zákaznickém centru. Prodej tiketů bude ukončen po druhé přestávce utkání, během třetí třetiny proběhne slosování a výherce bude oznámen moderátorem a na multimediální kostce. Výherce se musí o výhru přihlásit do 10 minut po skončení utkání. Hokejová tombola je určena pouze pro osoby starší 18 let.

Více o Hokejové tombole včeteně žebříčků jednotlivých klubů najdete na webu hokejovatombola.cz.

Michálek: Na osobní statistiky koukat nebudu

Přichází zkušený obránce Zbyněk Michálek!

JIH - SPA 4:2 - Po třech výhrách prohra s nováčkem

Třízápasový listopadový balíček je v prodeji