Jobs & Kariéra

Nabídka trvalé spolupráce

VIDEO

Požadujeme:

  • Minimálně SŠ vzdělání, VŠ vzdělání výhodou
  • Natáčení, střih a postprodukce videa v Adobe Premiere Pro
  • Motion grafika v Adobe After Effects
  • Orientace a přehled ve sportovním prostředí
  • Kreativní myšlení, vlastní nápady a invence
  • Časová flexibilita včetně práce o víkendech
  • Řidičský průkaz skupiny B – aktivní řidič

Náplň práce:

  • natáčení, střih a postprodukce klubových videí
  • výroba videí a animací na reklamní nosiče
    • Předpokládaný termín nástupu: červenec 2017

      Strukturovaný životopis zasílejte na - office@hcsparta.cz

      Brigády

      MASKOT SPARŤÁK

      • maskot na domácích zápasech a dalších klubových akcích

      Požadavky: minimální věk 18 let, časová flexibilita (účast na zápasech dle termínové listiny a na dalších kubových akcích), dobrá fyzická kondice, menší postava, extrovertní a zábavná povaha, schopnost bavit lidi

      Kontaktní osoba: Marie Polívková - polivkova@hcsparta.cz

      TURNIKETÁŘ

      • obsluha turniketů během akcí v Tipsport areně

      Požadavky: minimální věk 18 let, časová flexibilita – účast na akcích dle termínové listiny

      Kontaktní osoba: Filip Sedliský - sedlisky@hcsparta.cz

      Volné pracovní pozice ve Fanshopu HC Sparta Praha

      Grafik pro Fanshop HC Sparta

      Hledáme grafika na externí spolupráci, případně na brigádu pro fanshop HC Sparta Praha.

      Požadavky:

      • smysl pro kreativitu a estetické i technické cítění
      • zodpovědnost
      • samostatnost
      • flexibilita
      • znalost Adobe Indesign, Illustrator, Photoshop podmínkou
      • praxe

      • různorodá tvorba grafických podkladů (bannery na weby, plakáty, textilní kolekce, designy na drobné suvenýry, úprava log a fotografií)
      • příprava, kontrola a zpracování tiskových dat

      Nástup: ihned

      Nabízíme: externí spolupráci, nebo spolupráci formou brigády

      V případě zájmu zasílejte své životopisy na email fanshop@hcsparta.cz.

      Prodavač/ka

      Hledáme prodavačku/prodavače pro fanshop HC Sparta Praha.

      Požadavky:

      • spolehlivost
      • pečlivost
      • schopnost učit se novým věcem
      • příjemné vystupování
      • řidičský průkaz sk. B výhodou

      • prodej ve fanshopu
      • zajištění chodu prodejny
      • doplňování zboží na prodejně
      • zodpovědnost za pořádek na prodejně
      • emailová a telefonická komunikace se zákazníky
      • převzetí příchozího zboží
      • zpracování e-shopových objednávek

AKTUÁLNĚ NA HCSPARTA.CZ

Magazín Sparta business news v novém kabátě

Skončila první fáze přípravy na novou sezonu

Vstupenky na Slavii a Jižní Koreu v prodeji!

Výzva k podání nabídky na plnění veřejné zakázky