Permanentky na splátky

Sparta nabízí možnost pořídit si permanentní vstupenku na domácí zápasy Sparty i na splátky, a to ve spolupráci se společností Home Credit, která je významným partnerem klubu. Poskytnutí úvěru na permanentku je možné domluvit v Zákaznickém centru Sparty každý všední den mimo dny, kdy se koná domácí zápas. Proces schválení úvěru na koupi permanentky na splátky bude trvat 20 až 25 minut.

Kompletní nabídku pemanentek na sezonu 2017/2018 najdete v sekci Vstupenky - Sezonní karty.

Při smluvení úvěru zájemce zaplatí 10 % ceny na místě. Doba splácení zbytku částky je poté pevně stanovena na 10 měsíců, permanentkář ale bude mít možnost úvěr plně splatit i dříve. Navýšení je pevně stanoveno na 10 %. To v praxi znamená, že například v případě koupi sezonní karty za 4 000 Kč zaplatí permanentkář při smluvení úvěru 400 Kč a následně každý měsíc 400 Kč. Celkem tedy 4 400 Kč během 10 měsíců.

O 2 ARENA - zákaznické centrum
Předprodej: HC SPARTA Praha - Zákaznické centrum
Otevírací doba: PO - PÁ: 13:00 - 17:30 (volný prodej)
v den zápasu od 13:00 do konce 2. třetiny