Permanentky na splátky

V listopadu 2016 Sparta zavedla možnost pořídit si permanentní vstupenku na domácí zápasy Sparty i na splátky, a to ve spolupráci se společností Home Credit, která je významným partnerem klubu. Poskytnutí úvěru na permanentku je možné domluvit v Zákaznickém centru Sparty každý všední den mimo dny, kdy se koná domácí zápas.

Kompletní nabídku pemanentek na sezonu 2016/2017 najdete v sekci Vstupenky - Sezonní karty.

Proces schválení úvěru na koupi permanentky na splátky bude trvat 20 až 25 minut. Doba splácení je pevně stanovena na 10 měsíců, permanentkář ale bude mít možnost úvěr plně splatit i dříve. Navýšení je pevně stanoveno na 10 %. To v praxi znamená, že například v případě koupi Zlaté karty 3. kategorie za 4 000 Kč zaplatí permanentkář každý měsíc 440 Kč. Celkem tedy 4 400 Kč během 10 měsíců.

O 2 ARENA - zákaznické centrum
Předprodej: HC SPARTA Praha - Zákaznické centrum
Otevírací doba: PO - PÁ: 13:00 - 17:30 (volný prodej)
v den zápasu od 13:00 do konce 2. třetiny
E-mail: predprodej@hcsparta.cz

Plánek hlediště O2 areny:

Hon na Třinec pokračuje v Karlových Varech!

Vrána: Cítím tu důvěru a hokej mě zase baví

VIDEO: Sestřih z vítězství nad Litvínovem

Pech: U prvního gólu mě to trefilo do zadku