Pravidla Komunikace

Pravidla komunikace HC Sparta Praha pro sezonu 2016/2017

Vážení zástupci médií,

hokejový klub HC Sparta Praha je tradičním českým klubem a pravidelným účastníkem Tipsport extraligy. Velice intenzivně se snažíme komunikovat s médii i fanoušky a naším zájmem je poskytovat Vám dostatek kvalitních a pravidelných informací. Současně respektujeme Váš zájem o tyto informace a dovolujeme si i v aktuální sezoně předložit Pravidla komunikace HC Sparta Praha, která mají napomoci bezproblémové realizaci Vašich záměrů informovat o dění v klubu.

Přijměte proto, prosíme, následující pravidla komunikace, která jsou závazná pro všechna média, a dodržujte je v plném rozsahu. Ve všech aspektech budeme zároveň hledat taková řešení, abychom Vám Vaši činnost co nejvíce usnadnili a naše spolupráce byla na nejvyšší možné úrovni kvality.

Děkujeme Vám za respektování níže uvedených pravidel komunikace.

• 1) HC Sparta Praha je účastníkem Tipsport extraligy a činnost ve vztahu k médiím probíhá v souladu s pravidly soutěže.
  • 2) HC Sparta Praha preferuje otevřenou komunikaci s maximálním množstvím informací poskytovaných médiím.
  • 3) Pro zástupce médií jsou pravidelně vydávány tiskové zprávy, jejichž obsah je volně k využití bez nutnosti uvádění zdroje. K dispozici je i psaný obsah webových stránek www.hcsparta.cz a profil na Facebooku. Pokud však jakýkoliv obsah není zařazen do kategorie „Tiskové zprávy“, je nutné při využití citace správně uvést zdroj.
  • 4) Videa a fotografie umístěná na webových stránkách je možné použít se souhlasem klubu HC Sparta Praha, který je držitelem autorských práv k těmto materiálům. Jakékoli šíření těchto materiálů bez souhlasu klubu bude posuzováno v souladu s Autorským zákonem. V případě zájmu o tyto materiály je kontaktní osobou Tomáš Zetek, PR Manager & tiskový mluvčí klubu.
  • 5) Organizace setkání hráčů a realizačního týmu s médii navazujícího na utkání (mix zóna, tisková konference) se řídí pravidly pro Tipsport extraligu. Kontaktní osobou při každém utkání je pro novináře Tomáš Zetek, PR Manager & tiskový mluvčí klubu.
  • 6) Po každém tréninku je možné zprostředkovat s hráčem či členem realizačního týmu individuální osobní rozhovor. S jednodenním předstihem je možné ze strany redakce poslat požadavek na zajištění vybraného hráče. Tyto žádosti adresujte na Tomáše Zetka, PR Managera & tiskového mluvčího klubu.
  • 7) HC Sparta Praha si vyhrazuje právo v čase mimo utkání a mimo oficiální setkání s médii zajistit kontakt médií s hráči, členy realizačního týmu či zástupci managementu pouze prostřednictvím Tomáše Zetka, PR Managera & tiskového mluvčího klubu. Jiný způsob kontaktování hráčů a členů realizačního týmu není možný.
  • 8) Veškerý kontakt s médii zajišťuje Tomáš Zetek, PR Manager & tiskový mluvčí klubu
    (e-mail: zetek@hcsparta.cz).
  • 9) Management, realizační tým ani hráči nebudou na kontaktování ze strany médií reagovat a odkáží zástupce médií na Tomáše Zetka, PR Managera & tiskového mluvčího klubu.
  • 10) Při individuálních rozhovorech a vyjádřeních a exkluzivních článcích si HC Sparta Praha vyhrazuje právo na autorizaci mediálního výstupu.
  • 11) V případě porušení pravidel komunikace může klub HC Sparta Praha sáhnout až k odebrání akreditace na zápasy HC Sparta Praha v Tipsport extralize.

VIT - SPA 1:7 - Mladší dorost obhájil titul!

Kapitán Barinka: Závěr rozhodla týmovost

SPA - PLZ 5:3 - Mladší dorost přidává další úspěch