Sparta středním školám

Chcete se jít podívat společně se svými spolužáky na jediný extraligový klub v Praze? Nyní máte šanci využít speciální akci pro střední školy! HC Sparta Praha navázala se začátkem sezony 2016/2017 pod záštitou Magistrátu hlavního města Praha na vzájemnou spolupráci s pražskými středními školami.

Tento projekt se rozběhl již v minulém ročníku Tipsport extraligy a některé školy se aktivně zúčastnily zápasů a rovněž se již připojily k dlouhodobé celoroční spolupráci mezi hokejovým klubem Sparta Praha a svým ústavem. V rámci této kooperace mohou čerpat při splnění určitých podmínek vstupenky na extraligová utkání a třeba se právě v jejich škole mohou objevit na návštěvě i sparťanští hráči.

Cílem této spolupráce je umožnit studentům a pedagogům sledování atraktivních hokejových zápasů za speciálních podmínek. Klub naplánoval v tuto chvíli dvě utkání ryze věnované pražským středním školám v základní části. Jde o říjnový duel s Karlovými Vary a únorové střetnutí s Mountfieldem Hradec Králové. Pokud se však jakákoliv střední škola zapojí do dlouhodobého sparťanského programu, může se spolupráce týkat i dalších střetnutí.

Na zmiňovanou dvojici utkání mají studenti, profesoři a pedagogičtí pracovníci vstupenky za speciální cenu 20 Kč za kus. Zúčastněné školy mezi sebou navíc svedou souboj o nejlépe fandící ústav, jehož studenti získají podepsaný dres a dvacet vstupenek na další vybraný zápas Sparty v O2 areně.

Veškeré další informace, podrobnosti a následné hromadné objednávky vstupenek zajišťuje Jiří Wolf, manažer projektu „Sparta středním školám“ na e-mailu jw3@seznam.cz.

Střední školy již zapojené do projektu:

• 1. Slovanské gymnázium a jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky
  • Českoslovanská akademie obchodní Dr. Edvarda Beneše, střední odborná škola, Praha 2, Resslova 8
  • Karlínská obchodní akademie a vyšší odborná škola ekonomická
  • Smíchovská střední průmyslová škola
  • Střední odborná škola pro administrativu EU
  • Střední odborná škola stavební a zahradnická
  • Střední průmyslová škola dopravní, a.s.
  • Střední průmyslová škola elektrotechnická
  • Střední průmyslová škola na Proseku
  • Vyšší odborná škola a Střední průmyslová škola elektrotechnická Františka Křižíka
  • Vyšší odborná škola a Střední škola slaboproudé elektrotechniky

Hon na Třinec pokračuje v Karlových Varech!

Vrána: Cítím tu důvěru a hokej mě zase baví

VIDEO: Sestřih z vítězství nad Litvínovem

Pech: U prvního gólu mě to trefilo do zadku