Sparta středním školám

Chcete se jít podívat společně se svými spolužáky na jediný extraligový klub v Praze? V tom případě můžete využít speciální akci pro střední školy! Sparta totiž navázala pod záštitou Magistrátu hlavního města Praha na vzájemnou spolupráci s pražskými středními školami. V rámci projektu "Sparta středním školám" navštívilo utkání Tipsport extraligy v sezoně 2016/2017 celkem sedm a půl tisíce studentů středních škol.

Tento projekt se rozběhl již v předchozím ročníku Tipsport extraligy a některé školy se aktivně zúčastnily zápasů a rovněž se již připojily k dlouhodobé celoroční spolupráci mezi hokejovým klubem Sparta Praha a svým ústavem. V rámci této kooperace mohou čerpat při splnění určitých podmínek vstupenky na extraligová utkání a třeba se právě v jejich škole mohou objevit na návštěvě i sparťanští hráči.

Cílem této spolupráce je umožnit studentům a pedagogům sledování atraktivních hokejových zápasů za speciálních podmínek. V ročníku 2016/2017 klub naplánoval dvě utkání v základní části speciálně věnovaná pražským středním školám. Šlo o říjnový duel s Karlovými Vary a únorové střetnutí s Mountfieldem Hradec Králové. Pokud se však jakákoliv střední škola zapojí do dlouhodobého sparťanského programu, může se spolupráce týkat i dalších střetnutí.

Na zmiňovanou dvojici utkání měli studenti, profesoři a pedagogičtí pracovníci vstupenky za speciální cenu 20 Kč za kus. Zúčastněné školy mezi sebou navíc svedly souboj o nejlépe fandící ústav, jehož studenti získali podepsaný dres a dvacet vstupenek na další vybraný zápas Sparty v O2 areně.

Veškeré další informace, podrobnosti a následné hromadné objednávky vstupenek zajišťuje Jiří Wolf, manažer projektu „Sparta středním školám“ na e-mailu jw3@seznam.cz.

Střední školy již zapojené do projektu:

• 1. Slovanské gymnázium a jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky
  • Akademie tělesné výchovy a sportu Palestra - Vyšší odborná škola, spol. s.r.o.
  • Českoslovanská akademie obchodní Dr. Edvarda Beneše, střední odborná škola, Praha 2, Resslova 8
  • Karlínská obchodní akademie a vyšší odborná škola ekonomická
  • Obchodní akademie Hovorčovická
  • Smíchovská střední průmyslová škola
  • Střední odborná škola pro administrativu EU
  • Střední odborná škola stavební a zahradnická
  • Střední průmyslová škola dopravní, a.s.
  • Střední průmyslová škola elektrotechnická
  • Střední průmyslová škola na Proseku
  • Vysoká škola tělesné výchovy a sportu Palestra, spol. s.r.o.
  • Vyšší odborná škola a Střední průmyslová škola elektrotechnická Františka Křižíka
  • Vyšší odborná škola a Střední škola slaboproudé elektrotechniky

Magazín Sparta business news v novém kabátě

Skončila první fáze přípravy na novou sezonu

Vstupenky na Slavii a Jižní Koreu v prodeji!

Výzva k podání nabídky na plnění veřejné zakázky