7. 3. 2023 HC Sparta

​Sparta přinese fanouškům zážitek přímo z ledu

Pokračujeme v inovativních projektech, ve kterých vás dostaneme ještě více do hry. V exkluzivní spolupráci se společností Radegast vám nabídneme hokejový prožitek přímo z ledu. Dění totiž bude snímat miniaturní kamera v helmě sparťanů!

Díky zabudované miniaturní kameře uvidíte ty nejzajímavější herní situace z pohledu první osoby a uslyšíte postřehy přímo z ledové plochy a střídačky. „Jako Sparta vnímáme své postavení v tom, že se snažíme prezentaci tuzemského hokeje posouvat neustále o kus dál. Po projektu Sparta Backstage, kdy jsme během lockdownu zapříčiněným pandemií COVID-19 otevřeli fanouškům dveře nejen do sparťanské kabiny, ukážeme další ryzí hokejové zážitky. Tentokrát přímo z ledu,“ těší se marketingový ředitel Sparty Jakub Hospůdka.

Projekt se podařilo prosadit na extraligové úrovni i díky významnému partnerovi českého hokeje, společnosti Radegast. „Radegast je dlouhodobým partnerem Tipsport Extraligy ledního hokeje a již 10 let přináší jiný pohled na hokej skrze Radegast Index,“ říká Ladislav Kolář, National Sponsoring Manager společnosti Plzeňský prazdroj. „Spolu se Spartou nabídneme fanouškům nestandardní záběry, které je vtáhnou přímo do hry a uvidí tak tvrdé hity, blokování střel, zajímavé herní situace, dění na střídačce a možná i něco ze zákulisí, kam se běžně divák nedostane. Věřím, že dokážeme zaujmout i nové fanoušky, kteří doposud o hokej neprojevovali větší zájem. V playoff se mají na co těšit,“ dodává Kolář.

Právě Radegast se kameru do hráčské helmy již v minulosti také snažil implementovat. Spolupráce se Spartou však znamená v tomto ohledu velký skok. „Kamera v helmě váží jen 50 gramů. Hráč její přítomnost tudíž vůbec nepociťuje. To ale nesnižuje její kvalitu. Jak záznam obrazu, tak i zvuku splňuje ty nejvyšší kvality. Fanoušci se mají na co těšit,“ říká Tomáš Klečka z agentury Concept One, která celý projekt realizovala.

Prvním hráčem, který si helmu s miniaturní kamerou vyzkouší, byl sparťanský obránce David Němeček. „Viděl jsem záběry ze zápasu s Hradcem. Je to paráda. Fanouškům díky tomu hokej ještě více přiblížíme,“ dodává s úsměvem reprezentační bek Sparty.

×
Dnes v 14:00 | Dor.
HC Oceláři Třinec
HC Sparta Praha
×
Dnes v 17:00 | Muži
HC Oceláři Třinec
HC Sparta Praha
AKTUÁLNĚ NA HCSPARTA.CZ

Do Třince jedeme vrátit sérii do Prahy

DOR: TRI - SPA 4:0 - První semifinále pro Třinec

Tomášek: Sil máme ještě dost!

Kempný: Dál musíme jít s čistou hlavou