1. 7. 2021 HC Sparta

​Sparťanská pětka je zpět, opět bude pomáhat

Oblíbený charitativní závod Sparťanská pětka se vrací! Její třetí ročník proběhne v pražské Stromovce 31. srpna od 18.30 hodin. Po delší době se zde budete moct osobně setkat s celým týmem Sparty a hlavně: společně přispět na dobrou věc.

Třetí ročník sparťanského běhu pomůže jedenáctiletému Jakubovi, který trpí akutní formou leukémie. Součástí závodu na pět kilometrů pražskou Stromovkou bude i doprovodný program a autogramiáda hráčů A-týmu HC Sparta Praha před Tipsport arenou.

Vítěz kategorií nejrychlejší muž a žena obdrží permanentku na příští sezonu v hodnotě 8.500 korun, další medailisté obdrží poukázky do sparťanského fanshopu v hodnotách 2000 a 1000 korun.

Zároveň je možné se registrovat do týmového závodu (v registračním formuláři je možnost vytvořit nový tým nebo se připojit k již existujícímu týmu) - vítězný tým obdrží vstupenky na vybraný zápas v sezoně 2021/2022.

REGISTRACE NA BĚH SPARŤANSKÁ PĚTKA

Na dobročinný závod si můžete zakoupit dva typy startovného:

• Bez trička: startovné + balíček s občerstvením a dárky od partnerů 400 Kč
  • S tričkem: startovné + limitované funkční triko Run for Sparta + balíček s občerstvením a dárky od partnerů 750 Kč
    *prvních třicet registrovaných účastníků obdrží funkční triko zdarma!

Pořadatel si vyhrazuje právo na změnu termínu v případě nepříznivé epedemiologické situace. V případě zrušení akce bude startovné navráceno ve výši 300 Kč, za manipulační poplatek 100 Kč obdržíte slevový poukaz do sparťanského fanshopu.

Příprava pokračuje, Spartu čeká derby!

Šmerha: Fanoušci byli skvělí, užili jsme si to!

SPA - KVA 2:3sn - Po boji prohra v nájezdech

Vstupenky na přípravné zápasy v prodeji!