28. 6. 2024 HC Sparta

​Speciální zápas! Sparta vyzve zámořský tým

V rámci letní přípravy vyzveme v holešovické Sportovní hale Fortuna hodně výjimečného soupeře. Sparta se poprvé utká s univerzitním týmem z I. divize prestižní organizace NCAA. Souboj pro hokejové fajnšmekry je na programu v neděli 11. srpna od 16:00 hodin. Permanentkáři a uživatelé aplikace HC Sparta+ si mohou vstupenku pořídit zdarma pomocí kódu ve speciálních nabídkách.

V dresu Cornell Big Red se v hale, kde hokejově vyrůstal, představí náš odchovanec, útočník Ondřej Pšenička. Spolu s ním hned pětice hráčů draftovaných do NHL.

„Pro fanoušky půjde o hodně speciální zápas. Poměřit síly s významnou zámořskou univerzitou je pro nás velká výzva. Tým bychom rádi poskládali z hráčů A-týmu a našich největších nadějí z Litoměřic a sparťanské juniorky,“ říká sportovní ředitel Tomáš Divíšek.

V minulých letech tvořili hráči z NCAA část výběrů Kanady i Ameriky na mistrovstvích světa, a dokonce i olympijských hrách. Hráči týmu ze státu New York nebyli výjimkou.

Kromě samotného utkání chystají oba kluby společný trénink pro sparťanské dorostence a workshop nejen pro rodiče našich hokejistů. Sparťanští permanentkáři a uživatelé aplikace HC Sparta+ mají na zápas vstup zdarma a svůj speciální kód naleznou ve speciálních nabídkách.

AKTUÁLNĚ NA HCSPARTA.CZ

Mladá krev v áčku: debuty i nové smlouvy

Hyka: Přípravu jsem měl intenzivnější než loni

Termíny extraligy: začneme proti Ocelářům

Pšenička: V Cornellu se na Spartu i Prahu těší