21. 1. 2016 HC Sparta

Sparťanský hold dvakrát zaplní O2 arenu!

Sedmý ročník akce Sparta vzdává hold vrcholí. Tento pátek proti Chomutovu a příští úterý s Olomoucí nastoupí sparťani před zaplněnou O2 arénou, nově v obou duelech ve speciálních dresech, které jsou tentokrát ve stylu hasičských uniforem. Probíhat bude následně i tradiční aukce hraných dresů, jejíž výtěžek půjde na konto Nadace policistů a hasičů a Vojenského fondu solidarity. Na tyto dva zápasy Sparta věnovala příslušníkům armády, hasičům, záchranářům a policistům dohromady přes 16 tisíc vstupenek. Je jasné, že bude stanoven nový divácký rekord Sparty v libeňské aréně.

„V roce 2009 jsme poprvé uspořádali tuhle akci s myšlenkou, že se bude jednat o dlouhodobý projekt. Jsme rádi, že s odstupem času se nám stále daří jej vylepšovat,“ říká Petr Bříza, předseda představenstva klubu. „Máme řadu vlastních tradičních charitativních projektů a právě Hold je jedním z nich. Jsme rádi, že i letos jej můžeme uspořádat se vším, co ho doprovází. Není to z naší strany žádná hra na rádoby společenskou zodpovědnost nebo jednorázové zviditelnění.“

I posedmé bude doprovázet dva vybrané zápasy v první řadě úžasná atmosféra. Dosavadní domácí rekord byl zapsán při utkání s Libercem a má hodnotu 11 105 diváků. V obou zmiňovaných kláních bude s jistotou překonán. „Každoroční obrovský a stále se zvětšující zájem ze stran složek, kterým vzdáváme hold, zúčastnit se a být u toho, je jednoznačným potvrzením, že jsme na správné cestě. Už nyní se nám nedaří uspokojit všechny žádosti, a co do jejich počtu nám jednou může být malá i O2 arena,“ dodává s potěchou Bříza.

Poprvé v historii odehrají sparťani oba zápasy v rámci akce Sparta vzdává hold ve speciálních dresech. Jejich podoba bude zveřejněna na webových stránkách klubu a sociálních sítích jen několik hodin před pátečním duelem. „Letos se opět povedly, vypadají opravdu parádně. Je hezké, že po vojenských a záchranářských odkazují zase na další složku, tentokráte hasiče,“ vypočítává obránce Adam Polášek. Dresy budou opět obsahovat reflexními prvky a unikátnost dokreslí i návleky na kalhoty a stulpny.

I v aktuální sezoně vznikla tradičně kampaň, která doprovází Hold. „Vůbec poprvé se členové složek dostaly přímo na vizuály, které jsou na billboardech, tištěné inzerci a na všech bannerech na komunikačních kanálech Sparty,“ říká Jan Kryšpín, marketingový šéf SHP. Sparťanskými tvářemi jsou obránci Adam Polášek s Markem Hrbasem a útočníci Lukáš Klimek a Robert Sabolič. Poslední jmenovaný měl pak tu čest jako první obléknout unikátní odění v rámci čtvrtečního fotografování. „Dres je moc hezký a těším se, až se takhle obleču do zápasu,“ říká s úsměvem nejlepší aktuálně střelec Sparty.

Sedmý ročník akce Sparta vzdává hold vrcholí v pátek 22. ledna duelem s Chomutovem a v úterý 26. ledna soubojem s Olomoucí. „Na oba zápasy jsme uvolnili přes šestnáct tisíc vstupenek pro členy složek Integrovaného záchranného systému. Očekáváme na oba duely zaplněnou arénu,“ říká Jan Kryšpín marketingový šéf Sportovního holdingu Praha.

Druhému ze zmiňovaných duelů bude předcházet opět slavnostní ceremoniál se zapojením všech složek IZS. Před a během utkání budou také tradičně představeny hrdinské činy vybraných hasičů, záchranářů, policistů a vojáků. „Začátek ceremoniálu je naplánován ihned po rozbruslení, tedy v 18.10 hodin. Žádáme proto všechny fanoušky i vzhledem k zaplněné hale, aby přišli s dostatečným předstihem. Věřím, že ve zmíněný čas již budou všichni návštěvníci na svých místech a ceremoniál si užijí,“ dodává Kryšpín.

Ihned po duelu s Olomoucí odstartuje aukce hraných puků s podpisy sparťanských hráčů a dražit se tradičně budou i unikátní dresy tentokráte odkazující na tmavě-modré hasičské uniformy. Zajistit si je bude možno v kompletní setu s reflexními návleky na kalhoty a stulpnami. Výtěžek bude následně odeslán na konto Nadace policistů a hasičů a Vojenského fondu solidarity.

AKTUÁLNĚ NA HCSPARTA.CZ

Chci v repre vydržet co nejdéle, říká Dvořák

Rousek v repre: Budu bojovat o účast na MS!

Velké slevy ve Fanshopu, nákup i za pár korun

Pět hráčů prodloužilo smlouvy ve Spartě