14. 1. 2019 Fanshop HC Sparta

Připravte se na boj! Slevy a doprava zdarma

Sparťani bojují o elitní šestku. Rozhodující část aktuálního ročníku extraligy se blíží a každý hlas je potřeba. Oblékněte se do rudé a buďte vidět i slyšet. Každé sparťanské srdce se počítá. Přijďte už na zápas s brněnskou Kometou oděni do rudých barev!

Velké slevy i dopravy zdarma

Od 14. do 16. ledna všechny zásilky z e-shopu nad 299 Kč v rámci ČR doručujeme zcela zdarma. Každý balíček až k vašim dveřím a vás to nebude stát ani kačku. Ale to nejsou jediné výhody. Fanshop totiž po Vánocích důkladně prošel svoje sklady.

Výsledkem je pak na sedm desítek položek, které najdete v sekci slevy.

Trička, kulichy, kšiltovky a šály od 199 Kč, mikiny už od 399 Kč… To už je příjemný základ pro pořádný souboj o místo ve vyřazovacích bojích.  

Zima rozhodně nekončí a teploty budou nadále klesat. Výprodejové kousky Fanshopu vás zahřejí a ceny potěší. Ideální čas poslechnout Sparťáka, protože pouze připravené zima nezaskočí. 

A kde jinde začít než od hlavy – 14 dospělých a 11 dětských druhů kulichů již od 199 Kč najdete… kde jinde než ve sparťanském Fanshopu.

Žijte s Fanshopem on-line

Máte své předsevzetí pro rok 2019? To fanshopácké je pořádně na sobě máknout. Ale k tomu potřebujeme vás sparťani a sparťanky. Posílejte nám vaše nápady, připomínky. Hodnoťte nás na Heurece nebo na Facebooku. Žijte s námi na sociálních sítích. Budeme za to rádi, protože vaše reakce potřebujeme. Ten nejlepší fanshop v extralize totiž můžeme udělat jen společně.

A také sledujte naše newslettery, ať o nic nepřijdete. Nejnovější zprávy rovnou ve vaší e-mailové schránce a během roku bude přibývat slevových akcí přímo pro odběratele. A to stojí za pár kliků. 

Tak na zápase Sparta – Kometa v novém!

×
Odehrané 16:00 | Muži
HC Sparta Praha
HC Energie Karlovy Vary
AKTUÁLNĚ NA HCSPARTA.CZ

Dvořák: Skvělý zápas, fanoušci byli úžasní

SPA - KVA 6:3 - Sparta vzdala hold výhrou

​Jedenáctý hold vzdáme legendám kriminalistiky

Prchal: Sparta je obraz dobré výchovy mládeže