21. 7. 2020 HC Sparta

Sparta se zúčastní Winter Classic 2020 ve Špindlerově Mlýně

Znovu pod širým nebem! Sparta přijala pozvánku hradeckého Mountfieldu, se kterým v prosinci sehraje extraligové utkání na otevřeném hřišti na Winter Classic 2020 ve Špindlerově Mlýně. Po velkolepém lednovém zápasu v německých Drážďanech s Litvínovem tak sparťané odehrají již druhé open air utkání v roce 2020. Ceny vstupenek začínají na 990 Kč, permanentkáři mají právo na přednostní nákup.

„Moc se na tuto akci těšíme. V uplynulé sezoně jsme odehráli zápas pod širým nebem na fotbalovém stadionu v Drážďanech, který byl pro nás i všechny naše fanoušky obrovský zážitek. Sparta navíc už dříve odehrála zápas pod širým nebem v Brně proti Kometě. Výzva je pro nás jasná: získat třetí vítězství na Open air!“ těší se generální manažerka Sparty Barbora Snopková Haberová.

Agentura Eniva připravila koncept prodlouženého hokejového víkendu ve Špindlerově Mlýně. K vidění budou vedle utkání Tipsport extraligy i duely juniorských týmů, zápas Chance ligy, souboj českých a slovenských hokejových legend a síly navzájem změří také reprezentační výběry Česka a Slovenska v para hokeji. V zápase Chance ligy proti sobě nastoupí Rytíři Kladno a domácí HC Stadion Vrchlabí. V utkání legend by na české straně měli na led vyjet třeba Jiří Šlégr, Martin Ručínský, Ondřej Pavelec a Martin Straka, v sestavě slovenské ekipy se objevují jména jako Ľubomír Višňovský, Žigmund Pálffy, Peter Bondra nebo Richard Lintner.

Kapacita stadionu pod sjezdovkou bude 7 500 stojících diváků.

Vstupenky od 990 Kč

Pro majitele permanentních vstupenek na sezonu 2020/2021 bude připraven předprodej vstupenek již v úterý 21. července a potrvá do neděle 26. července. Permanentkářům bude e-mailem zasláno více informací. Pro veřejnost prodej vstupenek startuje v pondělí 27. července v 10.00 hod prostřednictvím oficiálního webu www.winterclassic.cz. V hledišti budou připravena místa na stání a k mání budou denní vstupenky, tedy vstupenky na dvě utkání daného dne, které jsou nepřenosné. Ceny denních vstupenek začínají na 990 Kč a zahrnují i možnost přijít se v daný den podívat na dopolední rozbruslení.

Ceny vstupenek

• Tribuny za brankami: 990 Kč, 1390 Kč
  • Hlavní tribuna: 1990 Kč, 2490 Kč, 2990 Kč

Na jeden nákup bude možné zakoupit max. 10 vstupenek.

Pro fanoušky u televizních obrazovek připraví přenosy mediální partner O2 TV Sport.

Čtvrtek, 10. prosince:

• zápasy juniorů

Pátek, 11. prosince:

• 12:00 - HC Stadion Vrchlabí vs. Rytíři Kladno
  • 16:00 - zápas legend Česko vs. Slovensko

Sobota, 12. prosince:

• 12:00 - zápas para hokejové reprezentace Česko vs. Slovensko
  • 16:00 - Mountfield HK vs. HC Sparta Praha

Kudrna: Za výhru vděčíme Machymu

PLZ - SPA 1:5 - Vítězná odveta v Plzni!

Zikmund: Únava nemůže hrát žádnou roli

Permanentky na novou sezonu v prodeji!