21. 7. 2021 Daniel Ryl

Spartu čekají Winter Hockey Games ve Špindlu

Odložené D+D Real Winter Hockey Games se uskuteční v novém termínu od 7. do 11. prosince 2021 ve Špindlerově Mlýně, kde se pod širým nebem představí také náš tým! Sparťané se v rozšířeném programu utkají v sobotu 11. prosince od 16:00 hodin v extraligovém utkání s Mountfieldem HK.

Návrat pod širé nebe, vyzveme Hradec Králové

Fanoušci Sparty by si měli do diářů poznamenat sobotu 11. prosince, protože sparťany čeká nevšední zážitek! Náš tým se od 16 hodin postaví v ostrém utkání Winter Hockey Games pod širým nebem proti Hradci Králové, s nímž celý pětidenní program zakončí.

Moc se do Špindlu těšíme, bude to jedinečný zážitek. Už jsme si zahráli v Brně i na fotbalovém stadionu v Drážďanech, ale v Krkonoších to bude něco úplně jiného. Věřím, že si to s námi užijí také fanoušci a podobně jako v předešlých dvou zápasech vyhrajeme pod širým nebem i potřetí," těší se útočník Miroslav Forman.

Nabitější program: profíci, legendy i fotbalisté na ledě

Celý program však odstartuje už v úterý 7. prosince juniorskými souboji. „Diváci uvidí v prosincovém termínu mnohem více hokeje,“ říká Andrea Bársony z pořadatelské agentury Eniva.

O den později se odehraje turnaj partnerů a jejich zápas proti fotbalovým legendám. „Za hokejistu se nepovažuji, ale nabídka pomoci dobré věci mě oslovila. Obvolal jsem pár svých bývalých spoluhráčů z národního týmu a máte se na co těšit,“ věří Vladimír Šmicer.

Celý výtěžek ze středečního vstupného poputuje na konto Nadačního fondu Knights Foundation, jehož cílem je pomáhat těm, kteří se ocitli v tíživé životní situaci. Ve čtvrtek už se pak pojede naostro, když celý den zahájí univerzitní bitvy a ženský hokej, na který naváže extraligový souboj Kladna proti Pardubicím.

„Na začátku druhé covidové vlny jsme vůbec netušili, kolik nám tento náročný rok poskytne v konečném důsledku nových možností a příležitostí, jako například postup Kladna nám přinesl do programu jeden extraligový zápas navíc. Chtěli jsme zapojit i další skupiny hokeje, zapojit ženy, věnovat i prostředky pro Knight Foundation, aby se tím tento hokejový svátek formátem odlišil od klasického Winter Classic, který známe ze zahraničí. Proto jsme se rozhodli celou akci přejmenovat na D+D REAL Winter Hockey Games, protože to lépe vystihuje náš záměr a plán.“ dodala Bársony.

V pátek v poledne začne pro změnu souboj Chance ligy mezi Vrchlabím a Vsetínem, po němž se proti sobě postaví legendy českého a slovenského hokeje. Celé Winter Hockey Games pak vyvrcholí sobotním federálním derby parahokejistů a naším extraligovým soubojem proti Hradci Králové.

PROGRAM:

Úterý 7. prosince:
Den vyhrazený pro mládežnický hokej (juniorské týmy Pardubic, Hradce Králové, Kladna a Sparty).

Středa 8. prosince:
Nadační den, turnaj partnerů a zápas fotbalových legend.

Čtvrtek 9. prosince:
Univerzitní vs. ženský hokej
18:00 Rytíři Kladno – HC Dynamo Pardubice

Pátek 10. prosince:
12:00 HC Stadion Vrchlabí – VHK ROBE Vsetín
16:00 Legendy Česko – Legendy Slovensko

Sobota 11. prosince:
12:00 Česká para hokejová reprezentace – Slovenská para hokejová reprezentace
16:00 Mountfield HK – HC SPARTA PRAHA

Vstupenky jsou stále v prodeji!

Vstupenky se prodávají na webu www.winterhockeygames.cz. Cenová politika je neměnná. Nejlevnější vstupenky na dny, kdy diváci uvidí soutěžní zápasy, začínají na 990 Kč, přičemž platí nadále i to, že na jeden nákup lze pořídit maximálně 10 ks vstupenek.

Úvodní den celých her je pro všechny diváky zdarma a pro druhý hrací den, tedy středu 8. prosince, kdy se představí na bruslích např. fotbalové legendy, je cena stanovena od 290 Kč.

A ještě jedna novinka ohledně vstupenek: i když je na zápasy juniorů vstup zdarma, je zapotřebí se na ně registrovat přes webové stránky www.winterhockeygames.cz. Fanouškům bude vygenerována vstupenka v hodnotě 0 Kč, na jejímž základě budou mít do areálu přístup.

Dnes v 18:30 | Muži
HC VÍTKOVICE RIDERA
Dnes v 18:00 | Jun.
Rytíři Kladno

Sparta zakončí domácí sérii proti Vítkovicím

Prymula: Gól v O2 areně? Skvělý zážitek!

SPA - KOM 3:2p - Domácí šlágr rozhodl Chlapík

Roman Horák: Góly nám dodají sebevědomí