5. 6. 2023 HC Sparta

Šest zlatých juniorů začne sezonu ve Stadionu

Šestice sparťanských juniorských šampionů odstartuje sezonu v partnerském klubu v Litoměřicích. S týmem se již dříve začali připravovat Michal Vitouch, Martin Böhm, David Senčák a Jan Krupička, nově se k nim přidávají Dominik Pavlák a Ondřej Hrabík.

Úzká spolupráce s naším staronovým partnerským klubem se tak rozjíždí od samého začátku. Obránce Martin Böhm byl druhým nejproduktivnějším obráncem juniorské extraligy, zatímco Dominik Pavlák poctivou defenzivou a třemi asistencemi přispěl k juniorskému titulu.

Velkou nadějí do budoucna a posilou pro Stadion je útočník Ondřej Hrabík, nejproduktivnější sparťan základní části a třetí muž bodování playoff, který bude usilovat také o výraznější místo ve Spartě.

Na severu Čech obnoví spolupráci s Davidem Senčákem, druhým nejproduktivnějším hráčem základní části a Janem Krupičkou, jenž má za sebou skvělé playoff, v němž obsadil v bodování čtvrté místo.

Zkušenosti z áčka už má také Michal Vitouch, jenž si zahrál s bráchou Davidem. Stadion by měl vstoupit do nové sezony Chance ligy ve středu 13. září na ledě Slavie, závěrečné kolo je na programu v pátek 1. března.

>>>NOVÉ SMLOUVY PRO NADĚJNÉ SPARŤANY<<<

×
Dnes v | Dor.
Bílí Tygři Liberec
HC Sparta Praha
×
Dnes v 18:00 | Jun.
HC Sparta Praha
HC Škoda Plzeň
AKTUÁLNĚ NA HCSPARTA.CZ

Kořenář: Byli jsme trpěliví a vyplatilo se!

SPA – PCE 4:3sn – Šlágr kola rozhodl Kousal

1903-1913: Počátek nezdolné Sparty

​Program mládeže: Přijedou Západočeši!