6. 6. 2024 Daniel Ryl, Marek Táborský

Termíny CHL: začátek doma, venkovní víkend

Naši pátou cestu Ligou mistrů zahájíme první zářijový víkend v O2 areně dvěma domácími zápasy proti šampionům Finska a Maďarska. Atraktivní program základní skupiny vybízí ke dvěma zajímavým výletům, ať už do Anglie, či do Alp. Základní skupinu završíme v úterý 15. října. Permanentkáři mohou využít na domácí zápasu slevu na vstupenky ve výši 50 procent.

"Máme vysoké cíle, jako v domácí soutěži. Přáli bychom si v Champions Hockey League získat medaili," říká před startem desátého ročníku předseda představenstva Sparty Petr Vosmík. "Čeká nás skvělý mix týmů, parádní zápasy. Moc se na to těšíme," dodává.

Fanoušci si mohou zakroužkovat čtvrtek 5. září, kdy od 19:30 přivítáme v domácí O2 areně Tapparu. Dva dny po utkání proti držiteli posledních tří finských titulů se v Praze představí od 18:30 pro změnu maďarský šampion Féhervár.

K atraktivnímu výjezdu vybízí první venkovní trip o týden později. V pátek 13. září hrajeme od 19:00 místního času na ledě Sheffieldu, o dva dny později nás pak čeká ve stejný čas utkání v Berlíně columbiaaddiction en iyi sitelerna hřišti Eisbären. Dobrodružnější fanoušci tak mohou stihnout páteční zápas v Anglii, zpestřit si program sobotním ostrovním fotbalem a rychle se přesunout do hlavního města Německa.

Třetím domácím soupeřem budou staří známí z Bremerhavenu, které hostíme ve středu 9. října od 19:30. Poslední utkání v úterý 15. října od 20:20 na ledě Salzburgu si pak zejména sparťani tatínci doma prosadí lépe, jelikož ho mohou drahé polovičce nabídnout s prodlouženým víkendem v Alpách. O možnostech výjezdů na zápasy Sparty budeme brzy informovat společně se Sparta Hockey Supporters.

PROGRAM ZÁKLADNÍ SKUPINY CHL:

Držitelé permanentek budou moct využít padesátiprocentní slevu na nákup vstupenek na Champions Hockey League. O termínu startu prodeje vstupenek vás budeme brzy informovat.

CENÍK VSTUPENEK NA ZÁKLADNÍ SKUPINU CHL:


AKTUÁLNĚ NA HCSPARTA.CZ

Mladá krev v áčku: debuty i nové smlouvy

Hyka: Přípravu jsem měl intenzivnější než loni

Termíny extraligy: začneme proti Ocelářům

Pšenička: V Cornellu se na Spartu i Prahu těší