19. 12. 2011 redakce

Sparťanský ježíšek bude nadělovat ve spolupráci s nadací Srdce na dlani

I letos se Sparta snaží ve spolupráci s nadací Srdce na dlani potěšit děti z dětských domovů a zpříjemnit jim předvánoční čas. Domácí utkání s Vítkovicemi bude v úterý 20. prosince věnováno právě jim. Budou si moci užít prohlídku sparťanské kabiny či zajímavé soutěže.

Fanoušci, partneři a příznivci klubu budou moci přispět dárkem, který mohou položit pod vánoční stromeček před hlavním vstupem do TESLA ARENY. Podpořit dětské domovy mohou všichni příchozí také zakoupením vlastnoručně vyrobených produktů, které budou děti z dětských domovů v průběhu akce prodávat v rámci sparťanských vánočních trhů.

Nadace Srdce na dlani

Nadace Srdce na dlani pomáhá dětem z dětských domovů překonat překážky, které jim život nadělil, a snaží se jim připravit příjemné a pohodové prožití vánočních svátků. Nadaci a děti z dětských domovů mohou finančně podpořit všichni sparťanští fanoušci zakoupením náramku nadace Srdce na dlani, voucherem v hodnotách 100 nebo 500 Kč či přispěním libovolné částky do nadačních kasiček, které budou během utkání umístěny v kamenném fanshopu v hale a v oficiálním fanshopu HC Sparta Praha.

Sparťanská pomoc

"Už tři roky jsme hrdým patronem nadace Srdce na dlani, jejíž činnost nám je velice sympatická, a proto ji podporujeme. Nebereme toto partnerství jako účelovou povinnost či úlitbu. Aktivně se podílíme i na projektu hledání a nabízení pracovních míst pro starší děti z dětských domovů," popisuje Petr Bříza sparťanskou pomoc nadaci.

V pomoci potřebným vidí i paralelu se sportem. "Uznávám myšlenku, že všichni si zasloužíme férovou šanci. Jeden z benefitů této aktivity je ten, že stejně jako ve sportu, tak i v životě by měli všichni mít šanci prosadit se," dodává Bříza, který se společně se Zbyňkem Černým, výkonným ředitelem klubu, zúčastnil galavečeru nadace Srdce na dlani. Fotogalerii z akce naleznete ZDE.

AKTUÁLNĚ NA HCSPARTA.CZ

Ve středu se uskuteční běh Sparťanská pětka

Malí sparťané ovládli street hokejový turnaj

Sparta zve na víkendové kempy v Poděbradech

Systém extraligy dorostu v sezoně 2018/2019