8. 1. 2014 HC Sparta

Hold se blíží, stáhněte si nové wallpapery!

Leden, tedy měsíc holdu, je již v plném proudu. Pátý ročník akce SPARTA VZDÁVÁ HOLD vyvrcholí při střetnutích s Libercem a Karlovými Vary. Druhý z nich sparťané odehrají ve speciální sadě dresů, které následně půjdou do aukce. Čtyři předchozí domácí utkání Sparta pojímá jako malé představení složek Integrovaného záchranného systému, do role patronů se vžili i čtyři sparťanští hokejisté. Wallpapery s nimi si můžete stáhnout uvnitř článku.

Sparta vzdává hold 2014

wallpaper wallpaper
1920x1080 | 1920x1200
1920x1080 | 1920x1200
wallpaper wallpaper
1920x1080 | 1920x1200
1920x1080 | 1920x1200
wallpaper
1920x1080 | 1920x1200

V přestávkách zápasů s Vítkovicemi, Slavií, Zlínem a Chomutovem probíhají tematické soutěže k akci Sparta vzdává hold, každý z těchto duelů má zároveň svého patrona z řad sparťanského A-týmu. Do role hasiče se vžil kapitán Tomáš Rolinek, který byl tváří utkání s Ostravany, páteční derby věnované policistům bude mít pod patronátem útočník Petr Kumstát. Tváří nedělního utkání proti Zlínu bude brankář Tomáš Pöpperle, který v kampani reprezentuje záchranáře. Příští pátek pak vše zakončí kanonýr Petr Ton, který se fotil jako voják.

Na utkání s Karlovými Vary, které sparťané odehrají ve speciálních dresech, i předchozí duel s Libercem budou mít všichni zástupci složek Integrovaného záchranného systému vstup zdarma. „Sparta vzdává hold je tradiční akce a my jsme hrdí, že můžeme v této tradici pokračovat,“ říká předseda představenstva klubu Petr Bříza. „Sparta je vlajkovou lodí českého hokeje a cítíme povinnost realizovat se i v podobných projektech, které přesahují klasický rámec hokeje. Pomáháme budovat hrdost i v samotných policistech, hasičích, vojácích a doktorech,“ dodává. Zástupce armády, hasiče, policisty a lékaře klub zároveň vyzývá, aby přišli na obě utkání do Tipsport areny v uniformách či v oblečení, které reprezentuje jejich povolání.

Pro pátý ročník akce se klub rozhodl zapojit do poděkování také fanoušky. Vzdejte tedy se Spartou hold a napište nám do 15. ledna na mail hold@hcsparta.cz příběhy, za které si bezpečnostní a záchranné složky zaslouží poděkování, někteří z vás budou mít prostřednictvím Sparty možnost vzdát hold svým zachráncům.

AKTUÁLNĚ NA HCSPARTA.CZ

Chci v repre vydržet co nejdéle, říká Dvořák

Rousek v repre: Budu bojovat o účast na MS!

Velké slevy ve Fanshopu, nákup i za pár korun

Pět hráčů prodloužilo smlouvy ve Spartě