26. 1. 2015 RedsTV

RedsTV: Představení dresu k Holdu 2015

This text will be replaced

RedsTV: Představení dresu k Holdu 2015

Akce Sparta vzdává hold 2015 odstartovala v neděli domácím zápasem. Vrcholem lednové kampaně na podporu složek Integrovaného záchranného systému však bude páteční duel s Karlovými Vary, který Sparta sehraje ve speciálních reflexních dresech. Útočník Jan Buchtele si unikátní hokejové odění vyzkoušel jako první, podívejte se, jak mu to slušelo. Dresy půjdou ihned po pátečním utkání do aukce, jejíž výtěžek Sparta věnuje Nadaci policistů a hasičů a Vojenskému fondu solidarity.

Děkujeme společnosti ATLETICO s.r.o., výrobci dresů „A“ týmu HC Sparta Praha, za podílení se na přípravách a vývoji dresu „Sparta vzdává hold 2015“. Děkujeme také společnosti ČD české dráhy za podporu akce "Sparta vzdává hold 2015".

Růžička: Máme na čem stavět, parta je výborná

HV71 – SPA 3:2 - Spartu vychytal Alnefelt

Sparta završí kemp v Německu proti Mannheimu