4. 5. 2015 Tereza Velikovská

Nej gól sezony: trefa Miroslava Formana

V průběhu celého ročníku 2014/2015 jste svým hlasováním volili nej gól sezony. Ve finále se utkaly ty trefy, které jste vybrali za jednotlivé čtvrtiny základní části a play off. A celkovým vítězem se stal útočník MIROSLAV FORMAN a jeho forhandová klička, kterou si v zápase 32. kola na ledě Komety Brno položil domácího brankáře Martina Faltera a zvýšil na 4:2. Jak na ni vzpomíná?

Co říkáte na to, že právě váš gól fanoušci vybrali jako ten nejhezčí z celé sezony?
Jsem příjemně překvapený. Už jenom proto, ze těch krasných gólů v padlo v celé sezoně opravdu hodně. Takže moc děkuju.

Miroslav Forman

Jak si na tu povedenou trefu na ledě Komety pamatuje sám její autor?
Hlavně šlo o zápas, který se povedl celému týmu, nastříleli jsme Kometě osm gólů, na to se vzpomíná samozřejmě moc hezky. Tu kličku do forhandu občas na tréninku udělám a vychází mi. A když se mi gólman Martin Falter pohnul, tak jsem ji automaticky udělal. No a vyšlo to. (úsměv)

Souhlasíte s výběrem sparťanských fanoušků, nebo byste sám dal hlas nějakému jinému gólu?
S výběrem samozřejmě souhlasím! (smích) Ale byly tam další krásné góly... Líbily se mi akce Hlíny s Réwym (Jaroslava Hlinky s Martinem Réwayem) a hlavně gól Roberta Saboliče proti Zlínu, který byl také ve finálové pětici.

Kdybyste měl sám vybrat, jaký nejhezčí nebo nejdůležitější gól jste dal během své dosavadní kariéry, který by to byl?
Nejhezčí gól byl možná právě tenhle proti Brnu. No a nejdůležitější? Ten si snad ještě schovávám. (úsměv)

Připomeňte si výběr TOP 5 gólů sezony: