27. 9. 2021 HC Sparta

Akce Pojď hrát hokej přivedla na Spartu nové nadšence

Pohyb, zábava a nové zkušenosti. Jako tradičně v Tipsport areně proběhla akce Pojď hrát hokej, na které jsme šestnácti malým sportovcům ukázali, jaké to je hrát hokej na Spartě.

Letošní ročník akce Pojď hrát hokej se opět skvěle vydařil! V Tipsport areně jsme přivítali šestnáct zájemců, kteří si vyzkoušeli, jaké to je na den být sparťanským hokejistou. Na ledě si děti zatrénovaly pod vedením mládežnických trenérů a hokejistů Tomáše Pavelky a Adama Poláška, kteří je následně provedli zázemím našeho A-týmu a věnovali jim pár podpisů. Nechyběla ani prezentace pro rodiče, která jim představila mládežnický program na Spartě. Samozřejmostí byly i dárky pro všechny zúčastněné od Sparty a Českého hokeje. Doufáme, že se se všemi znovu v Tipsport areně potkáme!

Rezervace míst na zápasy s Kladnem a Litvínovem

Tým musí do karantény, dva zápasy se odkládají

Hrabal & Krbeček: Konkurence nás posouvá dál

Nový Sparta Magazine v prodeji!