29. 9. 2019 HC Sparta

Akce Pojď hrát hokej se znovu náramně vydařila!

V neděli 29. září proběhla ve spolupráci s Českým hokejem v holešovické Tipsport areně náborová akce Pojď hrát hokej v rámci Týdne hokeje. Akci navštívilo 17 malých nadšenců, kteří si vyzkoušeli, jaké to je hrát hokej a odnesli si spoustu nových zkušeností.

Rodiče shlédli prezentaci s veškerými informacemi jak od Českého hokeje, tak o akcích a náborových pravidlech v HC Sparta Praha. Na ledě děti absolvovaly ukázkové tréninky na 4 stanovištích – soutěže o největší počet nasbíraných tenisáků, kůželů a kotoučů, honičky, fotbal na ledě na minibranky a učily se základům rovnováhy a stability na bruslích. Nechyběla ani ukázka minihokeje hráčů 1. třídy Sparty. Rodiče tak měli možnost vidět porovnání, kam se mohou jejich děti po roce posunout ve svých hokejových dovednostech. Celého dne se samozřejmě zúčastnil i dětmi oblíbený maskot Sparťák. Jako doprovodný program si děti prohlédly šatnu sparťanského A-týmu a odnesly si spoustu dárků od Sparty a Českého hokeje.

Zemřel Jaroslav Šíma, člen Klubu legend

Zahálka: Sparta je pro fanoušky náboženství

Pech: Pět bodů neřeším, hlavní je výhra

Aukce dresů Sparta vzdává #HOLD2020