2. 1. 2014 HC Sparta

Akce Sparta vzdává hold je tady. Už popáté!

Pátý ročník tradiční akce. Sparta opět na konec ledna připravuje vzdání holdu všem složkám integrovaného záchranného systému. Holešovický klub rozhodl před lety jako úplně první sportovní oddíl v České republice věnovat v každé sezoně dvě utkání těm, kteří za nás denně nasazují své životy - hasiči, záchranáři, policisté a vojáci. Za to jim patří náš velký dík. V aktuálním ročníku se jedná o domácí zápasy s Libercem a Karlovými Vary na konci tohoto měsíce.

Každý z nás je někdy potřeboval nebo potřebovat bude. Jsou tu pro nás - ať hoří, přišla povodeň, stala se vám nehoda či úraz...

Letošní ročník akce Sparta vzdává hold opět nabídne dva domácí zápasy, z nichž ten druhý 31. ledna proti Karlovým Varům by Sparta měla odehrát ve speciálních dresech, které následně půjdou do aukce. Čistý výtěžek pak bude předán Nadaci policistů a hasičů. „Stejně tomu bylo i v minulých letech. Letos navíc k této sumě přibude i výtěžek z aukce dresů, v nichž se hrálo na Den sparťana utkání veteránů i extraligový zápas s Plzní,“ upřesňuje Petr Bříza, předseda představenstva HC Sparta Praha.

Na zmíněné utkání s Karlovými Vary, i předchozí duel s Libercem budou mít vstup zdarma všichni zástupci složek integrovaného záchranného systému. „Sparta vzdává hold je tradiční akce, která u nás nemá obdoby, a my jsme hrdí, že můžeme v této tradici pokračovat,“ říká Bříza. „Sparta je vlajkovou lodí českého hokeje a cítíme povinnost realizovat se i v podobných projektech, které přesahují klasický rámec hokeje. Pomáháme budovat hrdost i v samotných policistech, hasičích, vojácích a doktorech. Každoročně nám říkají, že nejsou zvyklí na to, že jim takovýmto způsobem někdo poděkuje,“ dodává.

Minulému ročníku akce Sparta vzdává hold předcházely návštěvy sparťanských hráčů na jednotlivých základnách. Pro letošní ročník klub zvolil v tomto ohledu větší propojení s fanoušky. Vzdejte tedy se Spartou hold, napište nám do 15. ledna na hold@hcsparta.cz příběhy, za které si bezpečnostní a záchranné složky zaslouží poděkování, někteří z vás budou mít prostřednictvím Sparty možnost vzdát hold svým zachráncům.


28. 1. 2014  HC Sparta Praha - Bílí Tygři Liberec
31. 1. 2014  HC Sparta Praha - HC Energie Karlovy Vary
20. 1. 2013  HC Sparta Praha - Piráti Chomutov
18. 1. 2013  HC Sparta Praha - Bílí Tygři Liberec
22. 1. 2012  HC Sparta Praha – Bílí Tygři Liberec
20. 1. 2012  HC Sparta Praha – Rytíři Kladno
 4. 2. 2011  HC Sparta Praha – HC Benzina Litvínov
 6. 2. 2011  HC Sparta Praha – HC Mountfield
11.12. 2009  HC Sparta Praha – BK Mladá Boleslav
13.12. 2009  HC Sparta Praha – PSG Zlín

Sparta vzdává hold 2013AKTUÁLNĚ NA HCSPARTA.CZ

Pech: Pět bodů neřeším, hlavní je výhra

SPA - MBL 6:2 - Návrat na druhé místo!

Aukce dresů Sparta vzdává #HOLD2020

Dvořák: Skvělý zápas, fanoušci byli úžasní