21. 3. 2010 Lucie Strouhová

Analýza: Michal Broš

Nedařilo se. Čtvrté čtvrtfinálové utkání nevyšlo celému týmu. Nic s tím nenadělal ani Michal Broš, jenž nejprve dostal nového spoluhráče na křídlo, posléze se ale protočil mezi mantinely téměř se všemi

O třetí vítězství v sérii chtěla Sparta bojovat ve stejné sestavě jako předchozí den, proto zraněného Kratěnu jako muž za muže vystřídal na křídle Brošovy formace junior Kafka. Na levém křídle zůstal Hromas.

Jenže mužstvo okolo kapitána Výborného nehrálo od úvodních minut to, co se očekávalo a trenéři brzy začali točit sestavou. Broš chodil s jinými spoluhráči na přesilové hry, s dalšími zase na oslabení, stálého parťáka neměl ani pro herní situaci čtyři na čtyři.

Broš tak neměl v utkání snadnou úlohu. Přestože se mu nedá upřít snaha, na výkon play off to prostě nestačilo. Chyběla myšlenka i tah na bránu, účelná klička či moment překvapení. Broš si marně hledal své místečko i v početních výhodách, do vyložené příležitosti se nedostal.

Tradičně silný byl akorát na vhazování. Proti Burgerovi se mu dařilo, z jeho vyhraných buly ale nedokázal nikdo těžit. Neměl si s kým vyměnit puk, nezavezl puk do útočné třetiny. Ačkoliv na ledě strávil mnoho času, určitě si pamatuje lepší utkání.

Výsledná známka: 3

Momenty Michala Broše v utkání:


19:28 – Broš se zmocnil nechtěného puku ve středním pásmu, v útočné třetině jej za sebou nechal Netíkovi, jehož švih ukryl Štěpánek v náruči.

21:09 – Na oslabení byl i Broš, když Sparta inkasovala třetí gól. Vítězství v zápase se začalo vzdalovat.

34:55 – Sparta hrála přesilovou hru, kterou faulem zhatil právě Broš.

55:40 – Tonovi v početní výhodě na kruhu sjela příhra, k puku se dostal Broš, ale z otočky trefil jen dobře připraveného vítkovického brankáře.

Podrobná čísla Michala Broše


Michal Broš - zápasové statistiky
Góly: 0
Asistence: 0
Body: 0
+/-: 0
Buly (vyhraná/celkem): 14/20
Trestné minuty: 2
Střely na bránu: 1
Střely mimo: 0
Hity: 2
Povedené přihrávky: 15
Pokažené přihrávky: 5
Čas strávený na ledě: 16:15
Čas v přesilovce: 5:07
Čas v oslabení: 1:51
Nejdelší pobyt na ledě: 1:05
Nejkratší pobyt na ledě: 0:02

V šestém čtvrtfinále pod drobnohledem Jiří Vykoukal

V play off jeho výkon znovu roste. Devětatřicetiletý Jiří Vykoukal režíruje obrannou hru Sparty a v roli lídra se snaží dovést mužstvo Sparty k dalšímu velkému úspěchu. Na výkon nepostradatelného veterána se podrobněji podíváme v šestém čtvrtfinále v pátek 26. března.

×
Dnes v 15:00 | Muži
HC Sparta Praha
PSG Berani Zlín
AKTUÁLNĚ NA HCSPARTA.CZ

První zápas doma! Do Prahy přijede Zlín

Pavelka: Záleží nám na budoucnosti klubu

Nový Sparta magazine brzy v prodeji!

​Sparťané podruhé přistoupili na snížení platů