2. 11. 2010 Lucie Strouhová

Analýza: Michal Gulaši

Mladý obránce Michal Gulaši hraje v Holešovicích třetí sezónu a dá se říci, že patří k tomu lepšímu, co má nový kouč Hořava k dispozici. Gulaši dostává hodně důvěry, avšak nese se na vlně špatných výkonů celého mužstva a nevyčnívá.

Teprve čtyřiadvacetiletý bek nastupuje pravidelně. Utkání s vedoucím Třincem odehrál ve dvojici s O´Brienem. Tradičně se nebál jít do souboje u mantinelu, umí přitvrdit. V kolonce hitů pravidelně patří k těm nejpilnějším.

Nekazil ani přihrávky, rozehrávka však postrádala nápad či moment překvapení. Při vyhození z obranného pásma si rovněž nebyl jistý. Mnohokrát jeho pokus Třinečtí vystihli. Dostal příležitost v oslabení i přesilových hrách.

Přesilové hry hrál pravidelně, trávil na nich nejvíce času z celé pětice. Kolikrát trenér Hořava pustil do hry čtyři forvardy a útočnou čtyřku doplnil na hrotu právě Gulaši. Nutno ovšem konstatovat, že Gulašiho chyba na modré čáře v početní výhodě stála Spartu rozhodující moment v utkání.

Jeho zaváhání využil Adamský a tento moment se nakonec ukázal být vítězným pro hostující celek. Trenér Hořava však mladého zadáka nezatratil a i nadále jej posílal na přesilovky. V závěru na ně chodil i Salcido.

Výsledná známka: 3-

Momenty Michala Gulašiho v utkání:

7:59 – Po špatné přihrávce střílel Gulaši od modré čáry. Jeho střela však skončila na chránicích prvního bránícího hráče a Třinečtí šli ve dvou do protiútoku. Gulaši musel napravit svou chybu jen za cenu faulu a byl vyloučen.

25:47 - V početní výhodě rána Gulašiho prosvištěla jen kousek vedle Hamrlikovy tyče.

27:24 – Nejprve Gulaši pokazil zdánlivě snadnou rozehrávku, aby následně vše nechal zapomenout pádem do dělovky Lojka od modré čáry.

29:43 – Gulaši je jediným bekem na přesilové hře, s ním jsou na hřišti čtyři útočníci.

30:54 – Chybou Gulašiho jde Třinec do vedení. V početní výhodě chyboval na útočné modré čáře a už jen marně stíhal Adamského, který uháněl vstříc vedoucí brance utkání. Nepomohla ani záchranná brzda v podání faulu Gulašiho, v signalizované výhodě nakonec Adamský stejně udeřil.

Podrobná čísla Michala Gulašiho


Michal Gulaši - zápasové statistiky
Góly: 0
Asistence: 0
Body: 0
+/-: -1
Buly (vyhraná / celkem): 0/0
Trestné minuty: 2
Střely na bránu: 0
Střely mimo: 2
Hity: 6
Povedené přihrávky: 31
Pokažené přihrávky: 1
Úspěšné vyhození: 3
Neúspěšné vyhození: 6
Čas strávený na ledě: 22:01
Čas v přesilovce 5 na 4: 4:02
Čas v přesilovce 5 na 3: 0:00
Čas v oslabení: 2:00
Nejdelší pobyt na ledě: 1:30
Nejkratší pobyt na ledě: 0:06
AKTUÁLNĚ NA HCSPARTA.CZ

Chlapík: Rád bych si za Spartu ještě zahrál

Trenéři: Jsme rádi, že můžeme být na ledě

​Sparťanská krev #14: Kdy jindy, když ne teď!

Bratři ve Spartě: Nedvědovi, Francouzi i naděje