18. 2. 2011 Lucie Strouhová

Analýza: Patrik Husák

V sestavě Sparty pravidelně o své místo pro následující ročník bojuje zadák Patrik Husák. Sparťanský odchovanec většinu ročníku bojoval v Berouně, kde si nadprůměrnými výkony řekl o vstupenku do A-týmu Holešovických, kde stráví zbytek sezóny.

Zatímco mladí zadáci se v utkáních Sparty točí, dvacetiletý hokejista Husák nastupuje pravidelně. Utkání proti Vítkovicím bylo jeho třináctým startem v nejvyšší české soutěži. Příliš prostoru nedostal, jako již tradičně se vedle učitele jinochů O´Briena točil ob střídání s dalším juniorem Zacpálkem.

Mezi mantinely se objevil zhruba pětkrát v každé třetině, ale střídání měl velice krátká. Často časomíra odpočítala jen dvacet vteřin a mladý obránce se poroučel zpět na střídačku. S pukem se příliš nepotkal, na hokejce chvílemi byla znát nervozita.

Trenéři jej vyzkoušeli v přesilových hrách i v oslabení. Ke střele se však nedostal , byl u jedné z inkasovaných branek v oslabení, když nepohlídal u tyče osamoceného Pohla.

Z mladých beků se však Husák jeví nejlepším dojmem a v létě by měl jistě bojovat o post sedmého obránce Sparty. Zatím mu chybí klid a zkušenosti z dospělého hokeje, které nabírá ve farmářském týmu Berouna.

Výsledná známka: nehodnocen

Momenty Patrika Husáka v utkání:

22:19 – V souboji jeden na jednoho šel proti Husákovi vítkovický Pohl. Vystřelil podél nohou, dorážku mu však mladý bek znemožnil.

35:30 – Byl u inkasované branky, když v početní nevýhodě nepohlídal před brankou volného Pohla. Ten střílel do odkryté klece Pražanů.

39:58 – Špatnou přihrávkou si Husák řádně zavařil, když jej snadno obešel Ujčík a uháněl do přečíslení dva na jednoho. Zaváhání Husáka však Ostravané nepotrestali.

Podrobná čísla Patrika Husáka


Patrik Husák - zápasové statistiky
Góly: 0
Asistence: 0
Body: 0
+/-: 0
Trestné minuty: 0
Střely na bránu: 0
Střely mimo: 0
Hity: 2
Povedené přihrávky: 6
Pokažené přihrávky: 3
Úspěšná vyhození: 1
Neúspěšná vyhození: 0
Čas strávený na ledě: 7:32
Čas v přesilovce 5 na 4: 1:22
Čas v oslabení: 1:57
Nejdelší pobyt na ledě: 1:22
Nejkratší pobyt na ledě: 0:20
AKTUÁLNĚ NA HCSPARTA.CZ

Machovský: V O2 areně se cítím skvěle

SPA - ZLN 3:0 - Vítězná domácí premiéra!

Nový Sparta magazine v prodeji!

​Sparťané podruhé přistoupili na snížení platů