3. 3. 2010 Lucie Strouhová

Analýza: René Vydarený

Proti bývalému chlebodárci se chtěl pořádně vytáhnout. Obránce René Vydarený byl po dlouhé přestávce při chuti a českobudějovickému celku nic nedaroval. Ačkoliv se do statistik nezapsal, určitě odehrál jedno z lepších utkáních v dresu Sparty.

V obranné dvojici s Macholdou chodil na led pravidelně. Dostal se i na přesilovou hru či oslabení, zahrál si dosyta.

Zatímco v oslabení si počínal zkušeně a bez chyb, v přesilové hře se nebál vystřelit či podpořit ofenzivní činnost domácího celku. V první třetině dvakrát donutil Turka zasahovat, vždy branka visela takříkajíc na vlásku.

Ve třetím dějství pak svou dělovku poslal těsně mimo tyče, ovšem o výsledku utkání v tu chvíli už bylo rozhodnuto. Vydarený v defenzívě nechybuje, v situaci jeden na jednoho je klidný a situaci umí vyřešit s přehledem. V přihrávkách je většinou přesný, podrží puk a v klidu rozehraje.

Ani u mantinelu se nebojí ránu dostat i rozdat. Zdá se že do mužstva zapadl a bude i nadále patřit mezi platné posily Holešovických. Sparta se v obranné činnosti zkonsolidovala zejména v domácím prostředí působí směrem dozadu velice kompaktně.

Výsledná známka: 1-


Momenty René Vydareného v utkání:


8:42 – V přesilové hře pálil Vydarený od modré čáry. Turkovi se puk zastavil mezi betony, ale dorážející Netík ještě gólmana hostí nepřekonal.

13:52 – Vydarený nejprve čistě obral do šance se probíjejícího Melichárka, jemuž sebral touš a sám se vydal po křídle dopředu. Svou střelu švihem mířil mezi betony, Turek je však sklapl včas.

55:14 – Sparta v oslabení svírá Mountfield před Turkem. Dobrou pozici pro střelu si našel i Vydarený, jeho ránu ale zastavil mantinel za budějovickou klecí.

Podrobná čísla René Vydareného


René Vydarený - zápasové statistiky
Góly: 0
Asistence: 0
Body: 0
+/-: 0
Trestné minuty: 0
Střely na bránu: 2
Střely mimo: 1
Hity: 0
Povedené přihrávky: 14
Pokažené přihrávky: 3
Úspěšné vyhození: 0
Neúspěšné vyhození: 0
Čas strávený na ledě: 12:08
Čas v přesilovce: 0:43
Čas v oslabení: 0:24
Čas ve hře 4 na 4: 1:05
Nejdelší pobyt na ledě: 1:20
Nejkratší pobyt na ledě: 0:07
AKTUÁLNĚ NA HCSPARTA.CZ

Konečný & Slavíček: Starší hráči nám pomohli

Kudrna: Kabina mi chybí, těším se zpátky

Machovský: Konkurence nás posouvá dál

Permanentky na novou sezonu v prodeji!