16. 4. 2020 Kateřina Eisová

Andrej Kudrna pokračuje ve Spartě

Slovenský útočník Andrej Kudrna prodloužil smlouvu s naším klubem! Sparťanský dres tak bude oblékat i v následující sezoně 2020/2021.

Osmadvacetiletý útočník posílil Spartu v sezoně 2015/2016, příští ročník tak bude jeho šestým v našich řadách. V uplynulé sezoně odehrál 49 zápasů, ve kterých zaznamenal 29 bodů za 10 gólů a 19 přihrávek. Pokračovat ve Spartě pro něj bylo prioritou. "Měl jsem o prodloužení smlouvy velký zájem. Sparta je můj domov. Jsem za další důvěru od vedení a trenérů moc vděčný a udělám vše pro to, abych jí nadále splácel," řekl po podpisu nadšený Kudrna.

"Andrej je spolehlivý, pracovitý hráč. V klubu působí spoustu let a za tu dobu dokázal podávat stabilní výkony. Co se týká bodů, minulá sezona byla jeho vůbec nejlepší," uvedl sportovní ředitel Petr Ton. "Stále má potenciál toto maximum vylepšit, v příští sezoně bychom chtěli, aby dosáhl mety dvaceti gólů. Právě střelu vnímáme jako jeho největší přednost," uvedl sportovní ředitel Sparty Petr Ton.