3. 2. 2019 HC Sparta

Aukce dresů a puků Sparta vzdává hold 2019

V rámci jubilejního desátého ročníku projektu Sparta vzdává hold nastoupili sparťanští hokejisté ve speciálních dresech bez reklam. Na těch je vyvedeno 191 jmen hrdinů IZS a AČR, kteří zemřeli při výkonu služby od vzniku ČR v roce 1993 do konce roku 2018, ať už v České republice, nebo na zahraničních misích v případě českých vojáků. Tyto hrané dresy si můžete vydražit v sadách společně s návleky na kalhoty a štulpnami, získat unikátní artefakt a navíc přispět na dobrou věc. Výtěžek aukce totiž poputuje na konta Nadace policistů a hasičů, Vojenského fondu solidarity a Asociace Zdravotnických záchranných služeb ČR.

VSTUPTE DO AUKCE SETŮ SPARTA VZDÁVÁ HOLD

Vyvolávací cena zápasových sad je 4 000 Kč, výhercům aukce budou dodány s certifikátem pravosti. Vyvolávací cena podepsaných puků je 500 Kč. Aukce končí v pondělí 18. února ve 20.00 hodin.

Polášek: Strašně se těším na partu v kabině

Nová posila! Do Sparty se vrací Adam Polášek

Vitouch: Zahrát si s A-týmem by bylo skvělé!

Vstupenky na derby a přípravu v prodeji!