17. 2. 2010 Tisková zpráva

Autogramiáda Tomáše Netíka a Ondřeje Kratěny!

Hokejisté Sparty TOMÁŠ NETÍK a ONDŘEJ KRATĚNA budou hosty autogramiády, která se uskuteční ve středu 24.2.2010 od 18:00 hod. v prostorách prodejny hodinek KOSCOM, Na Poříčí 30. Jeden fanoušek získá hodinky!

Značka hodinek Citizen je hrdým sponzorem sparťanských hokejistů, a ve spolupráci s hodinářstvím Koscom zaštítila tuto akci.

Hodinky pro fanouška jako dárek!

A navíc! Jeden z vybraných náštěvníků této podpisové akce získá jako první v ČR zbrusu nové hodinky Citizen z limitované edice HC SPARTA PRAHA - LIMITED EDITION.

Kde se bude autogramiáda konat?

HODINKY CITIZEN

CITIZEN je největší výrobce hodinek na světě a jeho roční produkce se počítá ve stamilionech kusů. Jeho hodinkové strojky používá řada výrobců zvučných jmen.Citizen jako první použil pro pohon hodinek ekologicky naprosto čisté zdroje: světlo, pohyb, teplo lidského těla…

Proč právě Citizen? Hodinky Citizen sází na tradici, kvalitu a inovaci. Největší výrobce klade důraz na vývoj technologie pohonu Eco-Drive, která nemá na trhu konkurenci a u které neustále zlepšuje její užitné vlastnosti.

Co je to Eco-Drive? Systém pohonu Eco-Drive byl firmou Citizen vyvinut a patentován před 11 lety. Vzhledem k tomu, že je pohon Eco-Drive v hodinářském světě ojedinělý a nemá konkurenci, většina nových modelů je tímto systémem vybavena. Rostoucí počet zákazníků, kteří Eco-Drive sami vyhledávají, to jen dokazuje.

Citizen Eco-Drive. Jsou k nezastavení.Stejně jako lidé, kteří je nosí. Hodinky Citizen se na českém trhu objevily poprvé počátkem osmdesátých let a získaly oblibu pro svoji kvalitu, přesnost a design.

Jak pracuje Eco-Drive?

Sluneční světlo i umělé osvětlení prochází sklem a číselníkem hodinek.

Solární článek pod nimi přemění světelné záření na elektrickou energii, uchovává jí v akumulátoru, který hodinky pohání a při běžném používání je neustále dobíjen po celou dobu životnosti.

Použití titan-lithiového akumulátoru umožňuje nashromáždit energii k pohonu na 6 – 60 měsíců bez dalšího dobíjení.

AKTUÁLNĚ NA HCSPARTA.CZ

Polášek: Tenhle smutek už nechceme zažít znova

SPA - LIB 1:2 - Sparta získala bronz

Kdo s koho! Bitva o finále vyvrcholí v Praze

Forman: Věříme si, ale zůstáváme pokorní